Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Leże w domu i mam wqr... na cały świat a najbardziej chyba na siebie. Zamówiłam ten pessar, pewnie przyjdzie dopiero na poniedziałek... Z roboty dzwonią co 5 min. Niedawno koleżanka, która miała przejąć moje obowiązki doszła do wniosku, że to dla niej za trudne i że nie będzie się dalej tego uczyć, drugiej nie zdążyłam jeszcze przeszkolić więc w sumie pracuje na leżąco przez zdalny pulpit...
Z cyklu poznajmy się... mgr rachunkowości, pracuje od początku w zawodzie jako księgowa dodatkowo prowadzimy z mężem firmę - zajmujemy się fotografią okolicznościową:) ja uziemiona ale jak potrzebny fotograf na weselicho to męża podeśle:-D
Niuśka my obecnie 28tydz+4 dni. Junior podobno duży na 29+6. Chociaż jak tak Was dziewczyny czytam to wcale nie jest z niego taki gigant. 1310 g miał wczoraj. Całe szczęście, że chociaż z nim w 100% wszystko ok. Kocham go za to jego ADHD, majta mi się w brzuchu cały czas...
Właśnie rozmawiałam z moją położną i ona popiera lekarza. Nie ma bóli, nie ma skurczy, wewnętrzna część szyjki zamknięta więc tydzień leżeć, potem kontrola, pessar i powrót do normalnego życia oczywiście bez przeciążania się, dźwigania, jakiegokolwiek forsowania ale też nie leżąc plackiem. Trochę mnie pocieszyła.

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

BAMBUS TJ

Przede wszystkim zdrowie!
Surowiec użyty do produkcji tetry bambusowej posiada wyjątkowo pozytywne właściwości, które wyróżniają naszą pieluszkę na tle konkurencyjnych produktów. Najważniejsze z nich:

posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybicze i antyodorowe potwierdzone opinią Instytutu Matki i Dziecka
znakomicie chłonie wodę - o około 60% skuteczniej aniżeli bawełna,
nie daje odczynów alergicznych, produkty z włókna bambusowego są polecane dla noworodków jak również dla dzieci starszych,
ma właściwości termoregulacyjne - w upały daje poczucie świeżości i kojącego chłodu, zimą zaś przyjemnego ciepła,
pochłania promienie UV,
pod wpływem prania nie tracą koloru, zachowują miękkość po wielu praniach,
w dotyku pieluszka bambusowa jest delikatna niczym jedwab,
nie zawiera pestycydów, metali ciężkich i innych zanieczyszczeń. Gwarancja pochodzenia potwierdzona certyfikatem Oeko-Tex,
wesołe i delikatne wzory wzbudzą zainteresowanie naszych pociech i zachęcą do zabawy :)

Odnośnik do komentarza

Niuśka, masz bardzo dziwne i odważne poczucie humoru :)
Ewelinka, niech każdy kto Ci powiedział, że masz brzuch jak do porodu puknie się w głowę!
Racja, ludzie którzy zielonego pojęcia o ciązy nie mają w ogóle nie powinni się na ten temat wypowiadać ...
Mam znajomą, straszą taką w sumie to siostra przyjaciółki o. W wieku tak koło 32 lat ma napewno w koncu z mężem zdecydowali się na dzieciątko...
Ja ważę teraz 73 kilogramy (jea.. 11 na plusie już, hah będę miała co zrzucać! :D) ona przed ciążą na 100% ważyła więcej niz ja teraz.. no pulchna kobita była duże gabaryty miała.. z tego co pamiętam to koło 80 kilogramów ważyła.. w ciąży to racja nie przytyła wiele (chyba coś koło 9 kilo) i ostatnio mnie spotkała.. i usłyszałam "Boże, ja taki brzuch miałam w dniu porodu!"
Nie wiedziałam czy mam płakać czy się śmiać czy co... zapaść pod ziemie najlepiej :)

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, piszę ostatniego posta pewnie, przy okazji się pożegnam, na pewno mnie zlinczujecie ale co tam...
6 miesięcy temu Olencja80 pisała:

Witam wszystkie mamy oczekujące narodzin maluszków w październiku i zapraszam do rozmów, wymiany doświadczeń i wspierania się nawzajem :-)

Kilkanaście stron temu dziewczyna zapytała o materac, tylko jedna raczyła jej odpisać, tak jesteście zajęte sobą, wręcz przekrzykiwaniem się, że dla mnie to już nie są rozmowy, ale wyścig, która więcej napisze, jak słusznie zauważyła izabela33:
dziewuchy ale tempo! Na godzinę odeszłam a już 10 stron!

Fajne było to forum jak można było się naprawdę podzielić wątpliwościami, poczytać rady itp. Teraz to BAZAR PRZEKUP. Wejdę czasem,czasem coś napiszę ale i tak ważniejsze jest co z czyim mężem nie wychodzi, kim jest Julka i która co je/jadła. Już ciężko tu o rady bo widzicie tylko siebie. Same wykształcone dziewczyny, w większości postów byk na byku...a Niuśka to już jedna wielka ściema - nawet zalogować się nie umie? Dobra, nieważne, smażcie się w swoim sosie, widzę, że dzięki Wam już większość nie pisze, a szkoda. Bazar Czarownic, tak bym to nazwała.

PS Ale zdrowia i powodzenia to szczerze Wam życzę ;)

Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

To twoje zdanie . Nie możemy pisać ciągle tylko o problemach i dolegliwościach w kolko. Mamy być tutaj po to by się pożalic, pocieszyć i pośmiać; ) poza tym, że jesteśmy w ciąży jesteśmy także kobietami , dziewczynami i żonami.

Skoro Ciebie nikt nie urazil, Ty także nie powinnaś obrażać nas takim określeniem.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...