Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Beatko dużo odpoczywaj, nie denerwuj się!
Trzymam kciuki za Ciebie <3<br />
gozdzikowa u mnie były różnice między brzuszkiem (wagą) a kością udową.. Wg wagi termin na 5 września a wg kości na 1 paź.. Wg główki podajże na 27 września.. Moja gin mówi, ze niektóre te starsze aparaty są niezbyt dokładne.. Ale może w miarę możliwości powtórz usg prywatnie czy coś. Może u innego specjalisty.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Beata33
Jutro skończę 30 tydzień dopiero :-( leżę już od miesiąca, leki biorę nospe magnez i luteine dopochwowo

Nie przejmuj się na zapas. Znajoma urodziła synka "z marszu" w 31tyg i jest zdrowy duży chłopak!.
Każdy dzień jest na +, a stres nic nie da tylko może pogorszyć. Relaksować się i nogi zaciskać ;)

Muszę się pochwalić! Zamówiłam w końcu wózek :D
Czas oczekiwania do 2tyg, więc może zdąży przyjść nim urodzę ;p No i krew mnie zalała, bo zdałam sobie sprawę, że kupując ten wózek zapłaciłam państwu 300zł, bo przecież mamy politykę ""prorodzinną"" z 23% vat'em na art. dziecięce. Ale co tam przecież dziecko dużo nie kosztuje to niech płacą nie?

Odnośnik do komentarza

Goździkowa, może faktycznie na USG genetyczne się wybierz
Który jesteś tydzień. Ja w 31 robiłam prenatalne bo u mnie tez była roznica miedzy główką a długością kosci udowej 2 tyg i 2 dni. Ale dwóch lekarzy powiedziało że jest wszystko OK i takie odstępstwa się zdarzają. Roznice miedzy terminem z miesiączki,a usg mam 8 dni. Następną wizytę mam 10 września. A w tym tyg kończę 34 tydzień (wg miesiączki).

A co do nocy to pół nie spałam. Rano pojechałam na badania i kontrolę po zabiegu. Wrocilam koło południa. Obiad na szybko. A wieczorem jeszcze do Kościoła,bo msza za sąsiada zamowiona od naszej rodziny. Juz padam ze zmęczenia.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

gozdzikowa ja mialam podobnie w poprzedniej ciazy tylko odchyly nie byly duze ale za to lekarze podejrzewali hipotrofie plodu tzn ze dziecko sie zle rozwija co do wieku i kazali polozyc sie do szpitala, tam mieli lepszy sprzet i wsio posprawdzali polezalam 3 doby i okazalo sie wsio ok wiec moze i ty poloz sie na 3 dni do jakiegos szpitala i Ci sprawdza od gory do dolu.

Prosbe mam do was. Potrzebuje wybrac wzorek i nie wiem ktory najladniejszy. Mam nadzieje ze pomozecie :D osłona do Ciebie nalezy ostateczny wybór :)
zebra
slonik
hipcio
zolwik

chyba ze macie jakies inne fajne szablony do ozdobienia

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34870.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34871.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena3, mi zebra się podoba. Polecam naklejki welurowe. Szablon tez mialam ale męczarnia z malowaniem i wcale tak ładnie nie wychodzi. Ja teraz mojej Madzi naklejałam na ścianę białe welurowe wróżki z serduszkami. Wyszło wg mnie i małej ślicznie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

To moje zamówienie z gemini. Biorę od nich wszystko oprócz pieluch, chusteczek i majtek poporodowych. Jakieś sugestie?

LANSINOH, wkładki laktacyjne, Nursing pads, 60 sztuk
Alantan Plus, maść, od urodzenia, 30g
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, patyczki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk
BABY ONO szczotka z gąbką do butelek i smoczków
CANPOL, termometr kąpielowy, Delfinek
MEDELA PureLan, krem na brodawki, 37g
Tonimer Baby, spray do nosa, 100 ml
Natrium Chloratum, Gilbert 0,9%, 100 ampułek po 5ml
Linomag, maść, od urodzenia, 30g
BioGaia ProTectis Baby, krople dla dzieci od pierwszych dni życia, 5ml
MUSTELA 9M, krem podwójnie działający przeciw rozstępom, 150ml
LaciBios Femina, 10 kapsułek
OCTENISEPT, Płyn, 50ml
Podkłady higieniczne, BELLA MAMMA, 10 sztuk
D-Vitum, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist off
K-Vitum, Witamina K dla niemowląt od 8 dnia życia do 3 miesiąca, 36 kapsułek twist-off
Bioaron Witamina K, dla dzieci od 2 tygodnia życia, 30 kapsułek twist-off
Dentinox N, żel, 10g
NoseFrida, aspirator do nosa, od urodzenia
NoseFrida, filtry higieniczne do aspiratora, 10 sztuk
Kompresy MATOCOMP jałowe, 5cmx5cm, 17-nitkowe, 8-warstwowe, 3 sztuki
Kompresy MEDICOMP, jałowe 7,5cmx7,5cm, 50 sztuk
Kompresy STERILUX, jałowe 10x10cm, 17 nitkowe, 8 warstwowe, 3 sztuki
Kompres ZETUVIT E, jałowe 10cmx20cm, 1 sztuka
OILATUM Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, od urodzenia, 200ml
CANPOL szczotka do włosów z naturalnego włosia+grzebyk
BABY ONO zestaw pilniczek, nożyczki, cążki
Maść rumiankowa, 25g
Zioła fix Rumianek, 30 saszetek
MEDELA, herbatka Bocianek, 50g
BABY ONO szczoteczka do zębów i masażu dziąseł
NIVEA Baby, krem na każdą pogodę, od urodzenia, 50ml
Tantum Rosa, 10 saszetek
Femibion Natal 2, Plus 30 tabletek powlekanych + 30 kapsułek

wrzucę też na FB tam łatwiej komentować

Odnośnik do komentarza

Rolsi, ja bym jeszcze majtki siateczkowe wielorazowe wzięła, nie wiem czy bierzesz podklady na łóżko. Ja kupowałam jeszcze wkładki laktacyjne wielorazowe - polecam, używałam przy pierwszym karmieniu, bo na jednorazowki majątek wydałabym.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

nati86
Dziewczyny które mają hemoroidy ratunku czy to to? Zauważyłam dzisiaj po oddaniu moczu na papierze krew z odbytu jest czy to mogą być hemoroidy?

Mogą ale nie muszą. Jeśli miałabyś to poczułabyś taką gulkę przy odbycie. Tak ja mam. I czasem faktycznie, jak mam zaparcia to i krew się pojawia. A może tylko sobie skaleczyłaś? Może depilację robiłaś i za mocno maszynką zajechałaś. Na razie nie panikuj tylko obserwuj.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81
nati86
Dziewczyny które mają hemoroidy ratunku czy to to? Zauważyłam dzisiaj po oddaniu moczu na papierze krew z odbytu jest czy to mogą być hemoroidy?

Mogą ale nie muszą. Jeśli miałabyś to poczułabyś taką gulkę przy odbycie. Tak ja mam. I czasem faktycznie, jak mam zaparcia to i krew się pojawia. A może tylko sobie skaleczyłaś? Może depilację robiłaś i za mocno maszynką zajechałaś. Na razie nie panikuj tylko obserwuj.

Nie nie depilowalam się. To jeszcze poczekam i poobserwuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...