Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilam w galerii handlowej w Centrum Wina ;) mysle ze w wiekszosc sklepow takich typowo z samym alkoholem powinny byc. Ja nawet nie wiedzalam ze cos takiego istnieje i ktoregos dnia z ciekawosci meza zapytalam, on oczywiscie buchnal smiechem ze wino bezalkoholowe to sok winogronowy :P ale poszlismy wlasnie do Centrum Wina i ooo, sa i biale o czerwone! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Izabela123 co do zmiany imienia to moja córka cała ciążę miała być Martyna i tak też do niej mówiłam, nie brałam innego imienia pod uwagę
Jak się urodziła i ją zobaczyłam to stwierdziłam że nie pasuje te imię do niej i że musi być Oliwka i tak zostało . Teraz mój się śmieje że z Tolką też tak będzie, ale ja myślę że od trzech lat jest już postanowione to chyba mi się nie zmieni

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

A ja dziś miałam okropna noc. Obudziłam się przed 4 na siku i nie mogłam zasnąć. W ciągu następnej godziny miałam ze 4 skurcze ale nie patrzyłam na zegarek w jakich odstępach czasu a następne 4 były co 4 minuty i się naprawdę przestraszylam i juz myślałam żeby jechać na IP ale na szczęście kolejny był po 5 a następny po 7 minutach i przeszło ale co się strachu najadlam to moje. Dziś wizyta u gin i bardzo się nią denerwuje bo pamiętam jak ze 2 miesiące temu wspominała że cały wrzesień ma urlop i nie rozmawiałyśmy na ten temat jak to ze mną wtedy będzie. Boję się bardzo z tego powodu bo nie chce być zdana tylko na IP i szpital. Do niej zawsze mogłam pojechać. Teraz jest 34 tydzień i z tego co pamiętam jak mówiła to wychodzi na to że wróci jak będę w 39 i jeszcze mam pessar. Nie mam pojęcia jak to dalej będzie :'(

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis nie musialam wstawac do kibelka..moze przez to,ze nie pilam wody przed snem;p standardowo skurcz nocny,ale taki delikatny ,wiec juz przywyklam do tego;p

Nie moge sie doczekac piatkowej wizyty usg ;) tak dlugo nie widzialam swojego maluszka...
No,ale jutro to sie boje bo kurde mam kolejne usg piersi..ostatnio mialam ok 3miesiace temu ..mam jakas zmiane mala na lewej piersi i lekarz pow,ze jesli w czasie ciazy nic sie nie bedzie powiekszac to nie jest nic czym trzeba sie martwic..
Trzymajcie kciuki,aby wszystko bylo OK..

Odnośnik do komentarza

Noc względnie dobra - tylko zanim zasnęłam Młoda swirowała, znów próbowała się przekręcić.

Wstałam o 8 i znów poszłam spać. I spało mi się tak dobrze, że jak się obudziłam zaczęłam sprawdzać czy na pewno mam brzuch przed sobą.

Co macie w planach na dziś?

U mnie wieczorem zebranie w szkole.
A do wieczora chyba wyprasuje te sukienki na które wczoraj nie znalazłam czasu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja strasznie się martwie. Bylam w sobotę na usg jak wam pisalam, między pomiarem glowki a brzuszka i kości udowej 4tyg roznicy. Poczytalam i stwierdziłam ze nie bede sie nakrecac bo odchylenia są normalne.
Jednak dzis bylam u gin i stwierdzila ze faktycznie coś jest nie tak i po nastepnej wizycie powtorzymy usg.
I teraz mam czekac 3tyg na nastepna wizyte. Strasznie się boje i nie moge sobie z tym poradzić :-(
Moze ktoras z was miala podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza

AsiaPil dzieki za wsparcie,oby bylo tak jak piszesz..ja przez ten czas wogole nie myslalam o tym..nie chcialam sie denerwowac by maluch to odczuwal..no nic jutro zobaczymy co uslysze

Beata33 a w ktorym tyg jestes? Przepisala Ci jakies leki na podtrzymanie? Musisz lezec jak najwiecej by dziecko nie uciskalo jak chodzisz..musisz dla maluszka teraz sie spiac ..jestem z Toba bedzie dobrze musi byc ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...