Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fajerwetek

Ciąża obecnie przebiega prawidłowo - 23t. Dzisiaj na wizycie lekarz powiedział, ze za miesiąc przepisze mi sterydy na rozwój płuc tłumacząc, ze nie zaszkodzą a jakby co mogą tylko pomóc. Czy Wasi lekarze tez Wam zalecali takie rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dz podczytywalam Was cały czas bo jest to temat bardzo bliski mojemu sercu...
Poroniłam pierwszą ciążę w 9 tyg - brak akcji serca druga w 7 powód ten sam trzecia ciąża była bliźniacza jednemu z zarodków serduszko przestało bić w 7 tyg drugiemu w 10 ... Znalazłam świetnego ginekologa nie zdarzylismy porobić wszystkich badań bo miesiąc po zabiegu już byłam w ciąży do 5 tyg brałam acard od 6 aż do teraz i już do końca biorę neoparin i wszystko jest w porządku;-) ciągle nie mogę uwierzyć że jestem już prawie na połówce ... Ale wiem jedno to wszystko dzięki heparynie

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza
Gość Fajerwerek

Anna poszukaj innego lekarza, który będzie mógł wypisać refundowaną receptę. Ja za clexane płace 30zl ale lekarz wypisuje mi recepty w szpitalu bo w gabinecie prywatnym nie może z refundacją.
Jeżeli chodzi o sterydy to jedynym wskazaniem u mnie są wcześniejsze straty. Przyczyna strat nie została rozpoznana- wszystkie badania Ok. Doktor chce przepisać na wszelki wypadek bo cytuje: nie zaszkodzą a w razie czego mogą pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie trac nadzieiii

Witam, też od początku biorę neoparin, chodziłam prywatnie i receptę miałam 100 procent płatna ale poszłam do swojego rodzinnego i bez problemu wypisal mi refundację więc może warto się ufać do waszych,? Teraz już chodzę do tego samego ginekologa ale na NFZ.

Odnośnik do komentarza

Ja mam Clexan na refundacje ale nie mam do tego przeciwskazan..i moja ginekolog przepisala mi tylko dlatego ze juz dlugo do niej chodze i nie znalazla przyczyn wczesniejszych poronien. Pewnie gdyby mnie tak dlugo nie znala to by mi nie dala bo nie chca pisac na refundacje.

Narazie ciezko mi powiedziec cokolwiek na temat steryd troche dziwne ze jak wszystko oki to chca podac..ale z drugiej strony jak to nie zaszkodzi a moze pomoc to pewnie bym sluchala lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Anielka1234

Hej, jestem właśnie po 3 poronieniu. Ostatnia ciąża z aspiryną i clexanem też szybko zakończyła się niepowodzeniem.
Czy, któraś była w takiej sytuacji, że pomimo tego, że z zastrzykami się nie udało w jednej ciąży, przy kolejnych próbach na tych lekach było już ok.?

Szukam jakiejś nadzieji...

Odnośnik do komentarza
Gość Fajerwerek

Przeczytaj cały temat, z ja czytałam i dało mi to forum nadzieje- jak dobrze pamiętam to były dziewczyny w podobnej sytuacji a pare miesięcy pózniej kolejna ciąża i sukces. Ja pierwszy raz Ba zastrzykach i acardzie i juz 25t skończony, ale zapowiadało sie jak zawsze- plamienia bóle itd... Od którego tygodnia brałaś zastrzyki? Od początku ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...