Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Tysia90 - od kiedy za Twoją radą nie wyciągamy igły bezpośrednio po zastrzyku, siniaki się nie pojawiają. Bardzo Ci dziękujemy!
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i dzisiejsze USG wykluczyło Twoje obawy. Trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze.
My USG mamy zaplanowane za tydzień...

Odnośnik do komentarza

Cane ciesze sie ze moglam pomóc :) Wyniki krwi i moczu są ok. Po rozmowie z lekarzem odmowil wykonania usg w tak krotkim czasie. Jeśli nadal mam mdłości, nie występują mocne bóle skurczowe, nie plamie żywą krwią to mam się uspokoić. Ból pleców niby przez tylozgiecie i wystająca kość ogonowa... Mam chodzić na basen, uważać na postawę ciała A jak będzie źle to wybrać się do fizjoterapeuty... także trochę mnie olano. Po wyjściu z mężem stwierdziłam że mam jeszcze darmowego (W sumie dobrego) z ubezpieczenia lekarza z którego usług skorzystamy. Wizyta za tydzień w piątek - przedstawię mu wszystkie wyniki i zapytam o radę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie boje się krwotoku bo mam strasznie rzadka krew..zreszta cala ciaza na zastrzykach to nie moze byc inaczej.

Ja plamilam w I trymestrze przez tydzien czasu ale sie uspokoilo. Cala ciaza na luteinie 2 razy dziennie dopochwowo. Dopiero od 4 dni mam odstawiona jak zaczelam 37 tydzien.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki. Gratuluję wszytkim szczęśliwego rozwiązania. A teraz moja historia... Jestem mam prawie już 9letniego chłopca, po nim 4 poronienia nie wiadomej przyczyny... Obecnie wg bthcg ok 6tydz wizyta dopiero w poniedziałek. Na poprzedniej (jakieś 2mce temu) lekarz zlecił po badaniach euthyrox witrum D3forte i magneB6 i jak test pokażą dwie krechy to luteine 2x1, duphaston 2x1 I clexane 0.4. Na razie poza wielkim siniakiem (po 3cim zastrzyku) nic mi nie jest... Żadnych objawów trochę się boję że to jak w poprzednich może być wielka radość przed końcem...

Odnośnik do komentarza

Parę stron do tyłu pisałam jak robić zastrzyki bez siniakow. Obecnie 4msc ciazy siniaki zdarzyły się może 4 razy. Warto poprobowac. Jeśli chodzi o clexane jestem w szoku że lekarz je zaleca bez stwierdzenia trombofilii badz innej choroby układu krwionośnego/immunologicznego. trochę sobie strzela w ciemno testujac lek? :/ Poproś o skierowanie na badanua w tym kierunku. Zapytaj rowniez o stosowanie leku Acard w trakcie ciazy, czy nie będzie również potrzebny. Jeśli lekarz powie że badania sa zbedne, ten lek nie zaszkodzi A jedynie pomoże, radzę zmienic lekarza na takiego który na chorobach się zna I chce współpracować.

Odnośnik do komentarza

Dorisss napewno się odezwie..teraz siedze jak na szpilkach. I nie moge sie doczekac kiedy zobacze malenstwo. Dużo kobiet bierze Clexan bez stwierdzonej choroby lub mutacji. Bo te leki daja nadzieje. Juz trafilam na kilku lekarzy, co nie byli zdziwieni ze biore taki zestaw lekow, bez zdiagnozowania przyczyn poronien. Nawet jeden powiedzial ze to jest staly zestaw lekow.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny..oswiadczam ze 19.10.2018 urodzilam w 38 tyg ciąży (przez cc spowodowane niskimi plytkami krwi i malowodziem).. zdrowego syna. Do konca ciąży na Clexan 0,4. Nie wiem czy to leki zdzialaly cuda czy ta ciaza trzecia miala byc szczesliwa. Dziewczyny probujcie bo warto. Ja juz stracilam nadzieje ze zostane mama a tu taki cud.

Odnośnik do komentarza

Karola37 gratulacje! Cudowna informacja! Życzę Wam dużo zdrówka i miłości :) te leki na prawde dzialaja! Jestem w połowie 18tc dzidzia rosnie zdrowie i daje o sobie codziennie znać <3 za 3 tyg badanie połówkowe i podejrzymy jak Maluszek się rozwija oraz w jakim stanie jest moja macica i łożysko! Jestem dobrej myśli <3

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Mam do Was pytanie. Wiem, że to wątek dla Kobiet, które są już w ciąży. Mi na razie nie wychodzi :(. Może poradzicie mi czy mogę zrobić jeszcze jakieś badania i co dalej z wiedzą którą mam czyli:
1) Czynnik V (R2) -> FV R2_4070A-G Układ heterozygotyczny nieprawidłowy
2) MTHFR_677C-T Układ heterozygotyczny nieprawidłowy.

Czy jakieś badania mogę zrobić zanim się zapiszę do ginekologa z tą wiedzą? Mam już prawie 32 lata a tu dzidzi nie ma i nie wychodzi. Dodatkowo endometrioza. Wyczytałam, że przed wizytą powtórzyć kwas foliowy, homocysteina i b 12 (mam wynik zanim zaczęłam brać metylowany b complex) oraz zrobić białko typu c i s oraz pakiet na zespół antyfosfolipidowy. Coś możecie mi doradzić? Czy cierpliwe czekać na gina?

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...