Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Anielka. U nas 3 poronienia. Dwa pierwsze bez leków 12 tc i 19 tc. Przy trzeciej ciąży acard 75 i clexane 0,4 branie leków od potwierdzenia ciąży przez gina 6/7 tc. Niestety się nie udało poronienie 11 tc. 4 ciąża acard 150 pół roku przed i clexane 0,4 po pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Do tego Actifolin 2 mg pół roku przed, luteina od owulacji No i jeszcze witaminy plus eutyrox bo mam niedoczynność tarczycy i teraz koło mnie leży już prawie 4 miesięczna córka. Po rozmowie z lekarzem o kolejnej ciąży postępowanie będzie takie same. Życzę powodzenia, bo jak widać leki czynią cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość Anielka1234

Jejcia Doris aż mi się cieplej na sercu zrobiło. Współczuje strat, tym bardziej, że Twoje ciąże utrzymywały się dłużej, ale ciesze się że w końcu się udało:)
Ja mam taki charakter, że się nie poddaje, ale z mężem gorzej...przy każdej kolejnej ciąży po pozytywnym teście słysze "nie ciesz się i tak skończy się tak samo".
Pewnie to z troski o mnie, bo wie jak to wszystko przeżywam, ale mam nadzieje, że w końcu przyjdzie taki dzień kiedy zostanie dumnym tatą:)

Odnośnik do komentarza
Gość Fajerwerek

Pewnie juz widzialyscie artykuł o mutacji MTHFR z mamaginekolog. Mój lekarz od początku mi mówił, ze te badania nie maja sensu bo nie zmieniają postępowania leczenia ale na każdej grupie i forum mnie nimi straszono i widziałam, ze dziewczyny wydawały na nie kasę. Wrzucam go tutaj bo fajnie zeby był w temacie dla wszystkich znajdujących nadzieje na tym forum

Odnośnik do komentarza
Gość karola37

Hej dziewczyny u mnie 18 tydzien..tez czekam aby czuć ruchy narazie wszystko oki nadal na Clexan, acard i luteina..chodz moja ginekolog zamiast Clexan dala mi teraz zamiennik czy ktos was spotkal sie z taką sytuacja..?

Odnośnik do komentarza

Karola37 ja w tej ciąży praktycznie od samego początku biorę zamiennik Neoparin, wyszło tak ponieważ w mojej miejscowości jest problem w aptekach z otrzymaniem Clexane. Na początku się bałam, że ten lek nie zadziała tak dobrze jak Clexane, który brałam przez całą poprzednia ciążę, ale póki co nic złego się nie dzieje, więc działanie mają raczej takie samo, a dodatkowo zamiennik jest tańszy, wydaje mi się tylko, że jakoś trudniej się daje te zastrzyki.

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza
Gość karola37

Hej ja na poczatku ciazy tez mialam plamienia a bralam Clexan..po jakims tygodniu sie wszystko uspokoilo..za 4 dni tez przechodze z Clexan na Neoparin tez sie martwie czy cos sie nie bedzie dzialo..tym bardziej ze mam twarda skore i mam problem z aplikacja Clexan a Neoparin ponoc jest gorzej wbic..wiec juz sie boje..

Odnośnik do komentarza
Gość Fajerwerek

Biorę clexane od pozytywnego testu. Plamienia brązowawe zaczęły sie mniej więcej koło 6-7t. Scenariusz wyglądał jak za każdym razem gdy sie nie udawało ale po ponad tygodniu plamienie minęło i aktualnie jestem w 32t. A wówczas byłam przekonana, ze znowu sie nie uda. Tak, ze głowa do góry - plamienie niczego nie przekreśla

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się ile ja będę brała..obecnie jestem w 20 t.. nie mam przeciwwskazań na branie Clexan bo nie stwierdzono u mnie żadnych mutacji..ale moja ginekolog dała mi Clexan w ciemno i czasami zastanawiam się czy on jest konieczny.
A robiłyście zastrzyki w udo? Ja właśnie zaczęłam bo jestem szczupłą osobą i położna mi doradziła żebym już w brzuch nie robiła żeby dzidziusia nie ukuć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...