Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

charming gratuluję! Wreszcie!
julita Tobie również
gratulujemy z małą Juleczką :)

Pozycja do karmienia- Banana ja karmie tak jak na tym zdjeciu ewentualnie uzywam rogala i Julka nie ma poki co kolki, nie ulewa jakos duzo i nie krztusi sie, wiec chyba intuicyjnie doszlam do tego jaka pozycja jest najlepsza.

Karmienie- jejku jak ja Wam zazdroszcze ze karmicie co 4h ja katmie dokladnie co 2h nawet w nocy! I jeszcze to przeziebienie, nie mam kiedy sie zregenerowac.

Smoczek- ja w szpitalu dawalam smoczek na uspokojenie i dzialal bardzo dobrze o dziwo w domu malutka jest tak spokojna ze nawet mi do glowy nie przyszlo zeby jej podac.

Podnoszenie główki- czy to notmalne ze Julia jako 3 dniowe niemowle podnosila glowke kiedy byla na brzuszku?

Odnośnik do komentarza

charming julita
Gratuluje dzieciaczkow

Niewiele mam czasu zeby Was po zytac wiec moglam kogos pominac w gratulacjach. Nie wiem w co rece wlozyc. Probuje jak najwiecej ogarnac na ostatnia chwile i podkurowac do konca mlodego bo ciagle koncowka kataru. Sama nie mam juz czasu sie zajac soba a tez nestem przeziebiona. Do tego psychicznie tragedia. Albo po porodzie sie pogorszy albo to moje malenstwo mnie jakos z tego wyciagnie. Ostatnie miesiace mojego zycia to ciagla walka. Dzis zadzwonilam do mojej mamy z pytaniem czy bedzie mi w stanie pomoc jak pojde do szpitala tzn. zeby sie moim mlodszym dzieckiem u nas w domku zajela...zeby maz mogl byc ze mna chociaz przy porodzie. Odpowiedziala mi z fochem "zastanowie sie". Tak mnie to w moment rozbilo, ze jej powiedzialam zeby sie juz nie zastanawiala bo sobie poradze. Jutro mnie moj maz zawozi na 17 godz. do szpitala a przedszkole do 18. Mysle, se sie wyrobimy...najwyzej mnie wczesniej zawiezie i zostawi. We wtorek cc i tu juz nic nie wiem bo nie znam godziny operacji i nie wiem czy nie bede musiala byc sama w szpitalu.
Zaluje, ze moi tesciowie juz nie zyja. Jesli nawet mieli by sie wtracac to w takich sytuacjach jak sie zostaje samemu to dopiero na glowe pada :(

Jesli chodzi o spanie maluszkow to jest normalne, ze mniej wiecej po dwoch tygodniach dziecko sie zmienia tj. mniej juz spi i wiecej czuwa. Dzieci alergiczne zazwyczaj w tym okresie zaczynaja duzo plakac.

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie nadrabiam was,mam nadzieję że zrozumiecie . Mnie wszystko ciągnie, wiadomo..
Wczoraj po 13;45 mialam.podłączona kroplowkę leciała aż do samego końca czyli około 20;45,nie miałam żadnych skurczy, po 17 zaczęły saczyc się wody,rozwarcie tylko na 3 cm i nie chciało nic iść..dr.zapytał czy zgadzam się na cc,nie widzialam innego wyjścia..
Trudno, nie było mi dane urodzić sn...teraz marzę o jedzeniu bo od wczoraj rano od godziny 9 nic nie jadlam..mam nadzieję że Po 22 pozwolą mi zjeść suchara chociaż.

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35670.jpg

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Nieesia mojej koleżanki syn praktycznie nie miał wiotkiej główki. Miał jakieś duże napięcie mięśniowe, ale w pozytywnym sensie, nic patologicznego. W wieku 6 miesięcy chodził. Oczywiście, to nie jest reguła, ale myślę, że nie zmartwienie. Zapytaj lekarza przy okazji.
wiruska jeszcze ja i Agnieszka82. Nie wiem, jak CiezarowkaWawa.
Mnie dziś puścili, bo nic się nie dzieje. Spotkałam na IP znajomych ze szkoły rodzenia, na kontroli w dniu terminu. Też bez akcji. Więc bywa i tak. Może spotkamy się na porodówce :)
Synek ma dzień na spontaniczną akcję ;)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

wiruśka
julita gratulacje Kruszynki ;)

A tak swoją drogą, ile nas jeszcze nierozpakowanych jest? Ja, Joanana, Alucha, Paola, Sowianka, Szusterka, Klarita kto jeszcze? :)

Jeszcze ja, z terminem z om na 22.09 :)

ale w czwartek na ostatniej wizycie mój gp stwierdził, że do porodu jeszcze długa droga. Szyjka długa, twarda i zamknięta. Co mnie wcale nie zdziwiło.. czop nie odchodzi, brzuch wciąż wysoko, żadnego bólu czy skurczy nie czuję, jedynie twardnienie brzucha od czasu do czasu..
Gp powiedział jeszcze, że mały mógł trochę więcej przybrać od poprzedniej wizyty bo w 39 tyg. (38+2) ważył 2800 g (w ciągu 2,5 tyg przybrał 200 g) i w związku z tym skierował mnie w poniedziałek na pierwsze ktg i kazał też upomnieć się o usg.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że bez problemu zrobią mi jedno i drugie.. próbowałam się zapisać ale nie było już miejsc na poniedziałek. Pani stwierdziła, żebym mimo wszystko przyszła rano na 8 jako "dodatkowa pacjentka" i czekała grzecznie w kolejce.. coś czuję, że czeka mnie jutro kupa nerwów w tym szpitalu..

Tak poza tym dołączam do grona mamusiek z dodatnim gbs.

http://fajnamama.pl/suwaczki/d9yv4au.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które tulą już swoje maluszki..Nieesia, Siwa, Klaudina, Elwirka2406, Weronika95, Kuki82, Karolaa, Julita1987, Charming_mi.. gratuluję z całego serca!!! Cieszcie się sobą i uczcie siebie nawzajem! :) Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale trochę tych naszych wrześniowych maluszków przybyło w ostatnim czasie ;) Za każdym razem rozczulam się jak wrzucacie fotki dzieciaczków, wszystkie są słodkie i do schrupania ;)

Maga23 powodzenia!

Trzymam też kciuki za wszystkie przeterminowane i te z bliskimi terminami! Oby akcje w końcu ruszyły :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/d9yv4au.png

Odnośnik do komentarza

Ja rownież jeszcze w dwupaku :-)
Kochane dziekuje za wsparcie! Jesteście nieocenione jak zwykle. Mój ukochany umilil mi dzisiaj dzien i poszliśmy na finał polski strong manow który pomagał organizować a i nasz dobry kolega brał w nich udział wiec nie mogło nas tam zabraknąć. Nastalam sie tam od 15 do prawie 19 a brzuch kwadratowy! Zmarzłam wiec siedzimy sobie pod kocykiem z ciepła herbatka z miodem :-) moze dzisiejsze wrażenia rusza Zoske i w koncu pojedziemy "sie pruć" :D haha szwagierka chyba sie oswoiła z moimi nowymi zakupami bo i zmiana o 360 stopni Hihi

Kochane mam pytanie juz do mamusiek :-) jak kąpiecie swoje malenstwa w płynie Oilatum tym natłuszczającym co sie wlewa do wanienki to myjcie jeszcze dzieciątka dodatkowo płynem na ręce czy tylko samą wodą chlapiecie? I pózniej smarujecie ciałko tym kremem czy juz starczy? Bo ciagle sie zastanawiam a kazda polozna oczywiście mowi inaczej..

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...