Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joanna89a to tylko i wylacznie dlatego, że jak od niej wychodzilismy to wersja byla taka ze jedziemy nad ta Soline.. dopiero potem zapadla decyzja, ze jak mamy sie tam meczyc i stresowac to nie ma sensu.. a ten 18 sierpnia to pierwszy wtorek po naszym teoretycznym powrocie (a ona tylko we wtorki przyjmuje)
Kuki zadzwonię tam i na pewno przyspiesze, chociazby dla swojego własnego spokoju..

Kochane, a powiedzcie mi, wymaz na pasożyty kiedy się robi? Bo lekarka mi coś wspominala, że właśnie tego 18 bedzie chciała go zrobić..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

wiruśka
joanna89a to tylko i wylacznie dlatego, że jak od niej wychodzilismy to wersja byla taka ze jedziemy nad ta Soline.. dopiero potem zapadla decyzja, ze jak mamy sie tam meczyc i stresowac to nie ma sensu.. a ten 18 sierpnia to pierwszy wtorek po naszym teoretycznym powrocie (a ona tylko we wtorki przyjmuje)
Kuki zadzwonię tam i na pewno przyspiesze, chociazby dla swojego własnego spokoju..

Kochane, a powiedzcie mi, wymaz na pasożyty kiedy się robi? Bo lekarka mi coś wspominala, że właśnie tego 18 bedzie chciała go zrobić..

Wymaz na paciorkowca GBS roboi się między 35 a 37 tygodniem i jest wymagany, przede wszystkim przy porodzie naturalnym :)
Nie wiedzieć czemu, moja GP zrobiła mi to badanie już w poniedziałek.

Dziewczyny, swoją drogą, nigdy wcześniej badanie wziernikiem mnie aż tak nie bolało jak obecnie, jestem tam cała obrzmiała i napuchnięta, a jeszcze miesiąc temu było ok.
Ale to już chyba było ostatnie, teraz już tylko badania ręczne :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u mojego GP i jestem przeszczęśliwa bo od ostatniej wizyty przybyło mi tylko 1 kg :D Z szyjką w porządku, ciśnienie i reszta też.
Joanna ja pisałam o tym sklepie, bo faktycznie mają spory wybór tkanin dla dzieci, nawet trochę polarku minky i innych np na kocyki, sklep jest na Madaliśkiego 4, podaję Ci linka z mapką
http://sklepwlokienniczy.waw.pl/kontakt/

Odnośnik do komentarza

Asia listonosze to w ogóle jacyś dziwni są. Jeszcze jak mieszkałam z rodzicami na wsi to był tam taki jeden, wchodził do domu bez pukania i bezczelnie przy podpisywaniu gapił się na biust, no i miał zawsze jakieś głupie i zboczone teksty w stylu " a dziewczyny to się tam na dole golą?" Jak widzuałam gościa to miałam odruch wymiotny i później już mój brat odbietał listy.

Nieesia super, tylko pozazdrościć takich informacji:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Co za kolo z tego listonosza????? Powiem Wam,że normalnie takie sytuacje działają na mnie jak plachta na byka i zaraz bym faceta wyprosiła z mieszkania choćby nawet siłą...ale odkąd mam w sobie jeszcze jedno serducho to boję się za nas dwoje. I nigdy nie byłam strachliwa a teraz od razu w podobnych sytuacjach widzę najczarniejsze scenariusze...to chyba się instynktem macierzy skim zwie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

asia ale sprawa z tym listonoszem, mam nadzieję ze jakas odpowiedz ze strony inPostu będzie.. daj znać jak się sprawa rozwiąże..

U moich rodzicow jest taka listonorka, dziewczyna w wieku 25 lat, ze jak kogos nie ma na podwórku to wklada listy w drzwi, nawet nie dzwoniąc.. normalne listy to jeszcze pal szesc, ale ona nawet jak ma polecony to nie zadzwoni do drzwi, tylko od razu wciska awizo miedzy drzwi a futryne.. moja mama juz dwa razy interweniowala, bo pojechala na poczte a sie okazalo, że ona jeszcze nie wróciła z terenu, także nie ma co odbierac.. ale dziewczyna dalej zachowuje sie tak samo..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

HEj!
Dziewuszki szpitalne- strasznie mocno trzymam za was kciuki i licze,ze wasze bobasy wyjda zdrowe, piekne i silne! Ale moze jeszcze chwile poczekaja..
Edyta- Dolaczam sie do zachwytów nad pokoikiem ZOSI. Cudny kącik i cudne imie. Wspaniale! :D

U nas wspaniala optymalna pogoda, wiec korzystamy z Młodym. Wczoraj plazowanie, dzisiaj towarzystwo kumpli.. Ja rano bylam na badaniach i wpadłam do mojej pracy na krotkie ploty. Tez jestem umowiona na sesje brzuszkowa , z moja kolezanka, fotografka. Za jakies dwa tygodnie popstrykamy jakies pamiatkowe foty. Smiala sie, ze dopiero teraz bedzie prawdziwa ciazowa sesja, bo w koncu odstaje mi brzuch! :D
Sama sobie dzis zrobiłam sesje przed lustrem, co by Poli smutno nie bylo, ze nie ma pamiatek :D
Pozdrawiam i lece na obiad na miasto. Młody na basenie, to ja smigam randkowac z moim nm :D

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_33073.jpg

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_33074.jpg

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie zdrzemne się chwilę.. a co do tego typka Asiu to też byn sprawę zgłosiła! Bezczelny gbur. Faktem jest, że odkąd jest się rodzicem to inaczej patrzy się na wszystko. Ja kiedyś potrafiłam sama z imprezy wrócić nad ranem a teraz za żadne skarby. Macierzyństwo zmienia :) nawet jak prawko robiłam ti mi instruktor powiedział, że matki inaczej jeżdżą i to widać.. są ostrozniejsze u bardziej rozważnie ;)
A poza tym chronimy swoją rodzinę! :)

Odnośnik do komentarza

A ja nie dalej jak wczoraj poirytowałam się właśnie doręczycielem z Inpostu. Bo listoniszem nazwać ich nie można.
Dużo firm, żeby oszczędzić na kosztach wysyła za pośrednictwem InPost. U nas w bloku przez jedną klatkę wchodzi się na podwórko i tam są pozostałe klatki. I ten debil wlazł na tą jedną klatkę, nie mógł znaleźć 2/3 numerów, to wrzucił listy do skrzynki Wspólnoty. Listy z banku, z rachunkami, itd. Przeleżały tam trochę, aż zostały wyciągnięte przez administratora.
Też chcę to zgłosić, bo koleś równie dobrze mógł to wyrzucić do śmieci. Tylko nie wiem gdzie? Bo oni nawet normalnego biura nie mają.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Jak się lenię to się lenię,jak się sprężam to na maxa. Do szpitala jestem już spakowana. Wszystko mi się zmieściło w średnia torbę,małą mam na rzeczy kosmetyczne.
Sprężyłam się po tym jak dziewczyny wylądowały w szpitalach. Nie ma to jak dobra motywacja.
Meble do pokoju Hani też wybrane,zamówione.
http://www.meblewojcik.com.pl/pokoje/szczegoly/3/POKOJ_MLODZIEZOWY/27/AMAZON
Solidne i nie tanie ale na prawde fajne. Remont za jakies dwa trzy tygodnie się skonczy więc może zdążę zanim się rozpakuję. Akurat będę już mogła szaleć ze sprzątaniem ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Paola ja smarowałam w środku. Wprawdzie na mnie clotrimazol nie działa,ale dobre i to,jak nie ma nic.

Co do poczty i innych tych to jest dla mnie masakra. Już wiele razy się spotkałam z tym,że ktoś żle wykonywał swoja prace. A ten beszczel co wtargnął to już przegięcie. Mojej mamie tak łaził po mieszkaniu listonosz. To teraz mu nie otwiera,on zostawia awizo i ona idzie na poczte.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Ja smaruję tak że zawsze trochę wejdzie do środka i nic się nie dzieje....swoją drogą to skąd się takie rzeczy przypałętają akurat w ciąży? Dziwi mnie to bo wczesniej bardzo rzadko dokuczały mi takie dolegliwości,a prowadziłam intensywne życie(siłownia,basen itp)a teraz mimo że biorę prysznic po kilka razy dziennie to czasami bym się zadrapała na śmierć.

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...