Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Nieesia
Julita czeeść :) dawno Cię nie było, super kiecka. Dobrze że te skurcze szybko Ci przeszły. Ja mam dwa śpiworki 0-6 mc, mówisz że kocyk jeszcze na to jak bedzie zimno.
Jak to dobrze, że są tu mamy które już mają dzieci :) fajnie poczytać o Waszych doświadczeniach to jest naprawdę cenne.
Catarisa pewnie, że kupuj maszynę wg mnie wystarczą dobre chęci i trochę praktyki. Poćwiczysz trochę podstawowy ścieg na jakiejś szmatce i pójdzie z górki, a satysfakcja Twoja i dziecka gwarantowana :D Czasem dzieci mają fazy na różne kolory albo postacie czy tematy i voila szyjesz podusię w kotki, robociki czy co tam chcesz.
To moje pierwsze działania po wielu latach przerwy pościel i ochraniacz na szczebelki. Do tego bedzie jeszcze przescieradlo z gumką w słoniki a drugie w gwiazdki :)

nie mów, że sama to uszyłaś!?
a miałam właśnie pytać o linka do strony!
super

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

justiSia moze to zależy tez od żelaza.. ja biore Sorbifer czy jakos tak i powiem Ci, że wyniki mi się mega poprawiły.. z tym, że mam nakaz brania tego pół godziny przed posiłkiem, nie wiem czy to coś zmienia we wchlanianiu sie, ale stosuje sie do tego zalecenia i jest duzo lepiej z moja krwia :)
rozi89 super, że mala rosnie :) a wolalabys zeby się odwrocila, czy nie bardzo? :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Julita- wygladasz w tej sukni obłędnie!

Ja tylko szepne, ze udało sie! Doczekalam sie swojego idealnego woozka i kliknelam! Bedzie w poniedziałek :D :D :D
Zobaczcie jakie cacko - super stan! :D Prosto z Wrocka! :D
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-joolz-super-stan-i5507116406.html
z gadzetami, typu parasolka, folia, torby itp :D Ale super!
Pakujemy sie i jutro ruszamy do Łeby! Ahoj!

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_32105.jpg

Odnośnik do komentarza

Rozi to na pewno się obroci :) musisz ją tylko ładnie poprosić :):)
A co do proszenia, to mój mąż jest w tym świetny- najpierw mała budzi przytulajac sie do mnie, a potem jak zaczyna kopać to mowi dobranoc i idzie spac.. i wczoraj mu mowie: 'jak obudziłes to teraz usypiaj' :) to leżał pół godziny z glowa przy brzuchu i nadawał do Malej, ze ma iść spać, bo on tylko zartowal, ze ma mnie kopać :) slodkie to takie jak sie słyszy męża mowiacego do brzucha: ' dobra corcia umowa jest taka, teraz idziemy spac, a jak mama juz usnie to kop ile chcesz, albo wiesz.. teraz chociaż poudawaj ze spisz, a ja Ci po prostu powiem jak mama usnie ' ;D

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Asiu ja mam tak jak Ty nie wyobrażam sobie stać i prasować w sierpniu. Dlatego tak jak już wcześniej pisałam robię wszystko na bieżąco. A później tylko relaks :)

Julita piękna mama z Ciebie.

Gratuluję udanych dzisiejszych wizyt.

Niessia jaką masz maszynę do szycia? Bo się napaliłam ;D

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Julita cudownie wyglądasz w tej sukience, bardzo lubię takie kroje, z brzuszkiem wyglądają tak kobieco, super się prezentowałaś na tym weselu! :)

Just.jot jak na dwa lata użytkowania to faktycznie wózek w stanie idealnym, fajny kolor, taki w widzę w Twoim stylu więc rozumiem dlaczego się cieszysz z zakupu :) gratulację ustrzelenia aukcji

mój mąż gada do brzuszka po francusku, mówi, że to ich słodka tajemnica bo ja kumam piąte przez dziesiąte :) a ja rozmawiam tylko po Polsku i tą metodą moja córeczka dostanie rozdwojenia jaźni zanim przyjdzie na świat :)

pisałyście o libido... no u mnie trochę podupadło, szczególnie jak niedawno mąż mi powiedział, że dziwnie się czuł jak ostatnio byłam "na górze" i ocierałam się brzuszkiem o jego brzuch :)
ostatnio miałam ospałe dni bo takie upały tu mamy, że po 35 stopni (a zapowiadają więcej, nie wiem jak to przeżyjemy) i Mała się ruszała jak Jej mama czyli jak mucha w smole, myślałam, że to od temperatur, ale po dzisiejszym namiętnym poranku przez cały dzień mam dyskotekę w brzuchu. Chyba Ją obudziliśmy :) więc na brak ruchów dzidziusiów polecam namiętny seks :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjg1kudfhwd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

~Maja1
Kolczyk
Ja jestem zdecydowana na pieluchy wielorazowe. Pierwszy tydzień-dwa stosować będę pewnie pampersy żeby sobie nie dokładać pracy, ale jak tylko stanę na nogi zabieram się za wielorazówki :)
To będzie dla mnie pierwszy raz i dopiero zgłębiam temat. Wiesz już które rodzaje pieluch i w jakich ilościach kupisz? Ja muszę to jeszcze przemyśleć. Na pewno zdecyduję się na pieluchy one-size i do spania/na dłuższy spacer albo podróż te pieluszki formowane+otulacz wydają się rozsądne.
Jeśli masz jakiś konkretny pomysł dla swojego Malucha, chętnie posłucham :)

Hehe, właściwie mogłabym się podpisać pod Twoim postem. Pierwsze 2 tygodnie planuję na jednorazówkach, coś mi się wydaje, że nawet lepiej ze względu na kupy - smółki. Ale potrzebny też jest czas na tzw. rozruch, a zresztą nie wiadomo, jak będzie z kondycją (mam nadzieję, że dobrze :))
Zamierzam teraz zgłębić temat, porównać, policzyć i w końcu się zdecydować. Ale mniej-więcej mój plan wygląda tak, jak Twój :-)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za komplementy :D od razu mi lepiej :*
rozi super, że wszystko u Was w porządku po wizycie :)
Catarisa mam maszynę Brother taką podstawową i starą łucznika. Teraz można już kupić dobrą maszynę za 400-500 zł. Naprawdę bardzo polecam szycie jak już się wciągniesz to przepadniesz :)
Polecam poczytać ten artykuł o różnych maszynach dla początkujących: https://longredthread.wordpress.com/2013/04/25/dobre-tanie-maszyny-do-szycia-dla-poczatkujacych/
Ewella pytałaś o tkaniny których używam i gdzie kupić, chyba na allegro będzie najszybciej znaleźć, a jak ktoś jest z Warszawy to polecam sklep z tkaninami na Madalińskiego 4, mają bardzo duży wybór i przemiłą obsługę.
Allegro tkaniny zwykłe: http://allegro.pl/tkanina-bawelniana-bawelna-1mb-80-wzorow-nowosci-i5491333348.html
Allegro tkaniny designerskie i zwykłe: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25312534

anett zgadzam się z Tobą, że teraz jest pora na pyszne owoce i ja też robię przetwory, póki co dżemiki truskawkowe, a jutro będą brzoskwiniowe, uwielbiam zimą lub jesienią otworzyć taki pachnący latem słoiczek )
Tak jak Joanna89a pranie i prasowanie robię w tzw międzyczasie, bo już teraz stopy mnie bolą od stania nad deską i wiem, że nie będzie mi się chciało tego robić w sierpniu, wtedy będę częściej chodzić na basen i wypoczywać.

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam pić już herbatkę z liścia maliny.
W książce (tzn. "wybrałam zdrowie dla dziecka" Korżawskiej) jest napisane, że od 7 mies. można, ale z umiarem, po jednej szklance dziennie. Od 9 miesiąca 2-3 szklanki dziennie, a kilka dni przed porodem pić tylko tę herbatkę.
Rozluźnia i wzmacnia mięsień macicy i ułatwia akcję porodową.
Można też pić herbatkę rozluźniającą o wzbogaconym składzie.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Siwa87- no właśnie taki totalnie w moim stylu, kocham wszystko co jest denim! Wiec ciesze się podwójnie hihi. :)
A co do stelaża joanna89- moje koleżanki mają ten wózek i prowadzi się genialnie. Leciutki, zwinny, ma świetną amortyzację, sam "wskakuje" na krawężniki. . Ma jedna z najlepszych opinii we wszystkich rankingach. No i bardzo gustowne tapicerki :D
polecam tym co jeszcze nie kupiły Joolz albo Boogabu. Na prawdę jest kolosalna różnica w prowadzeniu!

Co do libido- mi trochę zmalała. . brak koordynacji, zadyszka jakaś. .. poza tym nie czuje się sexownie, czekam na powrót do formy.. z sexu co drugi dzień, przeszliśmy na 2x w tygodniu.. ale jakoś tak naturalnie to wychodzi. . Czekam już na powrót starych dobrych czasów hehe :)


Justisia-
a patrzyła na mebelki z ikei, z serii Stuva? Ja kupowałam do Młodego pokoju i można robić przeróżne komplety, modyfikować kolory, części, szuflady, szafy.. są proste, białe i możesz wybrać np kolorowe fronty. My jesteśmy zadowoleni i wszystko pięknie działa.

Torby spakowane, jutro rano wyruszamy do Łeby. Mamy tam rodzinnego grilla na obozie u Młodego, a w sobotę turniej pilkarski! A w międzyczasie posmazymy się na plaży :)
Miłego, gorącego weekendu!

Odnośnik do komentarza

Kolczyk M- czytałam o tej herbatce!! Musze ja kupić. Zamawiając przez net czy kupiłaś w zielarskim? Ja szykuje się na tą herbatę i olejek z pestek migdałów do wcierania i masowania w okolicach intymnych.
Nieesia- ja też w domu mam maszyne Brother. Do domowego użytku jest świetna. Tez śmigam na niej z jakimiś zasłonami, firankami itp. Miałam też szyć dla Malej.. ale jakiś serca nie mam. Ciągle szkoda mi dnia na siedzenie przy maszynie. Może jak spadnie deszcz to mnie zmobilizuje!
Gotować nie lubię za bardzo, przetworów nie robie.. wiec pomoże tylko trochę owoców na zimę i tyle.
Wiec jem teraz ile wlezie!!! Czereśnie jędrne, ciemne i słodkie! Obzeramy sie do bolu! :)

Odnośnik do komentarza

Gosia33 super że u Ciebie dobre wieści z wizyty
Just.Jot to ten z jeansowego materiału o którym pisałaś ? Fajny i w super okazyjnej cenie.
JustiSia jak znajdziesz jakies fajne mebelki to daj znać jeśli możesz bo mnie tez niedługo za jakieś 6-8 mc będzie czekać urządzanie pokoju dla Julki.
siwa jeśli tak bardzo spodobały Ci się jakieś tkaniny i wzory to zleć krawcowej nawet tu w Polsce poprzez swoją Mamę, uważam, że to bardzo fajne jak mama wybiera dla swojego dziecka tkaniny, kroje, dodatki itp, bo wkłada w to całe swoje serce, a to wszystko składa się na wspomnienia z dzieciństwa, oryginalne, niepowtarzalne i tylko Wasze, także polecam.

Odnośnik do komentarza

Just.Jot udanego wypoczynku, pogoda będzie Was rozpieszczać :)
Ja na szczęście szyłam na wiosnę jak było buro i ponuro teraz tylko prałam, a zostawiłam sobie do zrobienia tylko rożek, kocyk i prześcieradła z gumką, czekam z tym na deszczowe dni. Uwielbiam upały, nawet te tropikalne mi nie przeszkadzają, ale jak mi nogi puchną i czuję się do dupy to wolę deszcz.
kolczyk też czytałam gdzieś o herbatce z liści malin i chyba jutro sobie kupię w aptece żeby już powoli zacząć pić.

Odnośnik do komentarza

My wczoraj byliśmy u GP. Z małym wszystko w porządku, moje wyniki coraz lepsze. :) glukoza wyszła świetnie, jedynie coś delikatnie nie tak z moczem ale to nic poważnego.
Wczoraj był 28+6 tc i nasz Synek waży 1400gram! Rośnie mały bysior ;D wagę urodzeniową ma mieć 3200-3400 zatem całkiem przyjemnie. Pokazał nam troszkę swojej twarzyczki i jest tak bardzo podobny na swojego Tatusia, że aż coś!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w36vgcwbbgqzm0.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, musiałam troche poczytać, żeby nadrobić zaległości, ale jesteście aktywne:)
Gratuluję zdanych egzaminów i obrony mgr.:)
Najlepsze życzenia dla jubilatek i solenizantek:)
Nessia Piękne rzeczy tworzysz, zdolniacha z Ciebie:)
Just.Jot zazdroszczę morza:)
Fajnie, że macie już poprane i poprasowane ubranka i inne rzeczy dla maluszków, przede mną dopiero remont pokoik, a gdzie inne czynności:), a zaczyna robić się ciężko, wchodzimy w 30 tc i wczoraj mieliśmy USG, mały się obrócił główką do dołu, waży 1511 gram, wszystko prawidłowo, wód jest w sam raz:) Chyba zacznę wstawać o 5 rano w te upały, żeby wszystko prać i pasować:) bo na raz nie dam rady, ehh. Zawsze byłam przyzwyczajona wszystko robić szybko, a teraz jak ślimak:)
Wy to już chyba wszystko skompletowane macie, a mój mąż jeszcze z wózkiem się ociąga, też z allegro zamówię, tylko już nie wiem jaki.
Uważajcie na tę herbatkę z malin, bo gdzieś wyczytałam, że przyśpiesza poród, lepiej zapytać sie gin., a może to tylko mit?
Pozdrawiam

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...