Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

a moja perełka wręcz odwrotnie znów zaczyna kopać i tak pewnie przez całą noc będzie. Znów mogę zapomnieć o spaniu,chyba że sobie melisę zaparzę.Jestem wykończona spałam w ciągu dnia ale tylko 3 godz. Jak byłam u mojego GP to sam widział że Ona taka dzikuska ale powiedział że się zdrowo rozwija i widocznie taki urwis. Są maleństwa które w brzuszku grzeczne całą ciąże (np. mój syn) że ich prawie nie czuć a są takie jak Jagoda!!!
Basiowa na pewno z Twoim skarbem wszystko dobrze.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

prześliczne te wasze ubranka,słodkie:)
my dopiero o 22:30 w domu dzisiaj byliśmy:) po pracy szybki obiad i na basen:D rekord ciążowy padł, do porodu będzie rekord Polski:D 20 długości w 25 minut:)

aaaa i chciałam was zapytac o coś :)
czy macie w domu sokowirówki te zwykłe albo wolnoobrotowe?jeśli tak to jakie są wasze opinie? albo robot kuchenny mający możliwość robienia soków i min. mielenia mięsa

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Gosia.M
prześliczne te wasze ubranka,słodkie:)
my dopiero o 22:30 w domu dzisiaj byliśmy:) po pracy szybki obiad i na basen:D rekord ciążowy padł, do porodu będzie rekord Polski:D 20 długości w 25 minut:)

aaaa i chciałam was zapytac o coś :)
czy macie w domu sokowirówki te zwykłe albo wolnoobrotowe?jeśli tak to jakie są wasze opinie? albo robot kuchenny mający możliwość robienia soków i min. mielenia mięsa

Polecam soki tłoczone z owoców ze "Słonecznej tłoczni" :) są naprawdę bardzo smaczne.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Gosia.M
kuki82
no właśnie chodzi o to że chcę sama je robić :) teraz dla mnie i później dla dziecka:) do dzisiaj pamiętam jak moja mama robiła nam zawsze sok z marchwii....pychotka i samo zdrowie:)

Ja na początku ciąży miałam zachciankę na soki i kupiłam Philips Avance Collection HR1870/70. Jest to sokowirówka i ma dodatkowo nakładkę do wyciskania cytrusów. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. Za nim ją kupiłam miałam mega myślenie czy potrzebna, bo do tej pory robiłam wszystko w thermomixie. Różnica ogromna, bo thermomix zrobi napój, ale soku już niestety nie. Za to połączenie obydwóch daje efekt taki jak w Smooth the Fruit lub innych stoisk z sokami robionymi na świeżo :-)

Odnośnik do komentarza

Ja co do sokowirówek to raczej ie pomogę, bo moja ma 18 lat ale sprawdza się naprawdę świetnie i soczki robi przepyszne ale też planuję Paulince robić świeże soczki ;)

Dziewczyny a teraz może trochę głupie pytanie ale zaryzykuję :D otóż ja jestem kompletnie zielona i tak się zastanawiam, bo nakupowałam mnóstwo leginsów dla małej i czy on się przy takim małym dziecku sprawdzą ? Czy dokupić jeszcze troszkę półśpioszków (mam tylko 2 sztuki), a nie chce żeby się okazało, że w tych leginsach jest jej np. niewygodnie.

Teraz mi się tak przypomniało co do smyka, bo widzę, że ostatnio sporo z Was tam robi zakupy. Jeżeli zbieracie punkty payback to można te punkty wymienić na bony do smyka. Sama chyba z tego skorzystam ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

karolaaa
wiruśka A no widzisz, a ja właśnie słyszałam od kilku już osób, że się nadziały właśnie na te daty ważności dlatego ja do tego jakoś sceptycznie podchodzę :(

Kupowalam ostatnio przez neta kremy Bioliq i Pani zadzwoniła do mnie, że jeden z kremów ma termin tylko do końca czerwca wiec zamowia mi z dłuższą datą ale termin wydluzy się o 1 dzień.. w sumie czekałam 3 dni na dostawę
Jeśli o legginsy chodz to ttez mam ich dużo od siostry po małej. Ona zakladala i zakłada jej do body + skarpetki i heja ;)

Odnośnik do komentarza

ania_1009

Kupowalam ostatnio przez neta kremy Bioliq i Pani zadzwoniła do mnie, że jeden z kremów ma termin tylko do końca czerwca wiec zamowia mi z dłuższą datą ale termin wydluzy się o 1 dzień.. w sumie czekałam 3 dni na dostawę
Jeśli o legginsy chodz to ttez mam ich dużo od siostry po małej. Ona zakladala i zakłada jej do body + skarpetki i heja ;)

Ooo to super, bo ja chyba ześwirowałam na punkcie leginsów i mam już kolejne w smyku upatrzone :D

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

karolaaa legginsy są ok jedynie co to będzie Ci bez przerwy ściągać skarpetusie najpierw kopiąc nogami potem będzie fajna zabawa jak się nauczy ściągać rączkami. Moja wiecznie miała bose stopy

Odnośnik do komentarza

karolaaa
ania_1009

Kupowalam ostatnio przez neta kremy Bioliq i Pani zadzwoniła do mnie, że jeden z kremów ma termin tylko do końca czerwca wiec zamowia mi z dłuższą datą ale termin wydluzy się o 1 dzień.. w sumie czekałam 3 dni na dostawę
Jeśli o legginsy chodz to ttez mam ich dużo od siostry po małej. Ona zakladala i zakłada jej do body + skarpetki i heja ;)

Ooo to super, bo ja chyba ześwirowałam na punkcie leginsów i mam już kolejne w smyku upatrzone :D


Karola, ja siostrzenicy kupilam w Pepko kilka par, bo byly urocze - w grochy, w paski, gładkie.. no po prostu bajeczne ;) trudno było się oprzeć - a mojej malej zostaną jak siostrzenica wyrośnie ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, nareszcie i u mnie nieśmiało pokazuje się słońce więc jest jakaś szansa na spacer.
Co do leków i innych witamin to ja zamawiam na www.doz.pl i odbieram w jednej z kilku aptek w mieście za darmo. Ustawiłam sobie powiadomienia o promocjach na preparaty, które najczęściej kupuje więc zawsze wiem kiedy jest jakaś obniżka. Termin ważności conajmniej kilka miesięcy. Także polecam

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jusisia ja tez mam na 20. Ale zastanawiam sie kiedy mialas pierwszy dzien ostatniej miesiaczki? Bo mi z kalendarza wychodzi 19...a gin wpisala mi 20.
A tak poza tym maz kupil mi wozek ktory chcialam. ;) piekny...Solam firmy Prompol. Skóra i len. Sliczny koloru malinowego. Pozniej podesle zdj zeby sie pochwalic;)
JoasiaG ooo tak. Wreszcie pogoda sie robi. A przynajmniej juz nie pada . ;) mialam isc do przychodni na pobieranie ale.
.NIE CHCE mi sie ;) jutro pojde. A w nastepnym tyg. Na krzywa cukrowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...