Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

JustiSia, ja raczej nie mam uczulenia. Mysle, ze predzej hormonalnie cos sie zachwialo. Ale mam lekarza idiote, wiec sie nie dowiem. W kazdym razie troche zjasnialo i nie ma nowych plam.
Co do pesi to ja akurat preferuje cole i niestety ale duzo jej pije. Mysle, ze z 1,5 l ttgodniowo czasem wychodzi. Tylko ja przed ciaza w ogole jej nie pilam. A odgazowuje ja sobie i popijam malymi lyczkami bo mi pomaga na straszne mdlosci. W pierwszej ciazy mialam zachcianki na mirinde. Moglam pic litrami i musialam duzo walczyc zeby nie przeginac. Zastepowalam ja sokiem z pomaranczy i cytrusami na kilogramy. Teraz tez mnie ciagnie do gazowanego i co najmniej litr soku jablkowego dziennie musi byc. A ja normalnie nie znosze napijow gazowanych

Odnośnik do komentarza

Helloł ;)
Gratuluję wszystkim Kobitkom po usg ;) Kolejne z nas mają to za sobą i coraz większa równość w płciach.
Nieesia bardzo się cieszę, że szyjka wróciła do normy, to świetna wiadomość :)
Ja po nocy super, wstałam wcześnie żeby zjeść z mężem śniadanie zanim pójdzie do pracy. Spało się fajnie po wieczornym przytulaniu, tyle z tego korzyści- lepsze dotlenienie, gimnastyka (jakotako hehe), ruch, aktywność, przyjemność, a to wszystko zakończone błogim snem...i jak tu nie korzystać ;)
U mnie od samego ranka pięknie świeci słońce, mam nadzieję że to się nie zmieni, wczoraj posadziłam śliczne bratki, dzisiaj pogrzebałabym jeszcze trochę w ziemi.
malutka1989 wyspana? Ja miewam ostatnio z tym problemy ale dzisiaj... patrz wyżej hehe ;)
Miłego dzionka Wam życzę!

Ps. zachowania dzisiejszej młodzieży nawet szkoda komentować, w czasach mojej młodości byłam wręcz dumna z siebie gdy nadarzyła się okazja by komuś ulżyć i ustąpić. Teraz krew mnie zalewa gdy widzę jak mama obok sadza swoje na oko 14-sto letnie dziecko a obok stoją dorośli bo nie ma więcej miejsc. Tak jak napisała JustiSia - wina rodziców.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyn i gratuluję zdrowych dzieciaczkow.
Witaj Monikalina:) Tez mam w domu dwulatka ale chyba bedzie drugi lobuziak :)
Ja dzisiejasz date powinnam sobie gdzie zapisac. Obudzilam sie chwile po 7 i sie przerazilam czy wszystko ok z moim dzieckiem bo nie obudzilo sie ani razu. To jego pierwsza noc cala przespana :)))) Az pobieglam sprawdzic czy nie ma goraczki :))

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Mam coś fajnego dla tych co mają dużo wolnego czasu. Dla wierzących i nie wierzących w Boga. Gdyby kazania w kościele tak wyglądały chciałabym tam chodzić codziennie. Ksiądz mówi o różnicach między kobietą i mężczyzną. Niech Was nie zniechęca długość tego kazania (ponad godzina),bo ksiądz tak mówi,że czas mija z prędkością światła ;-) Polecam obejrzeć:

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie, na te połówkowe to Was lekarze kierują albo sami robią? Ja miałam w specjalistycznej przychodni tydzien temu echo serca płodu, w związku z tym mogę się założyć,że jutro nawet krótkiego usg mi nie zrobi. Zastanawiałam się czy iść gdzieś prywatnie, ale skoro mialam to echo w tamtym tygodniu to nie wiem czy jest sens jeździć.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, dzisiaj mam na 13.00 USG. Mam nadzieje ze lekarz powie, że wszystko w porządku.. ostatnio okazało się, że szyjka zaczyna mi się rozwierać.. Martwie się strasznie. Czy któraś z Was tak miała?
Btw. mam nadzieje, że mój urwisek pokaże dzisiaj kim jest. Chociaż chyba będzie ciężko, biorąc pod uwagę to, że kopie mnie ciągle po narządach a nie na zewnątrz..

Trzymajcie kciuki żeby było ok!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjo61ampa8w.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...