Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna super wiesci i Gratuluje corci :)
Ja jeszcze 2 tyg i licze ze sie wyjasni ktory lekarz mial racje co do plci ...

Dziewczyny czy wy tez macie problem z lupiezem ???
Masakra wczesniej nie mialam tego klopotu
W tej chwili wlasciwie od czasu ok 3 mc ciazy mam łupiez,paskudnie swedzi skora glowy i cala sie sypie ,koszmar
No i to ze mam ciemne wlosy dodatkowo komplikuje sprawe :(
Nie zmienialam szamponu ,odzywki itd
Jakies rady ?

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Dziękuję dziewczyny ! :)
Życzę wszystkim takich samych wyników na badaniach!

W poniedziałek idę sobie zrobić jeszcze pakiet badań. I powoli myśleć o wyprawce :)

Ucieszyłam się! Nawet brzuch mnie przestał boleć ;) nie ma to jak dobre wieści.

Jakie badania Ci teraz lekarz zalecił? Jakieś skomplikowane czy pakiet podstawowy comiesięczny?

Odnośnik do komentarza

Asiu gratulacje! My we wtorek badania i ciekawe czy sie potwierdzi ze córeczka :-)

Ja męczyłam sie z łupieżem i tłustymi włosami cały pierwszy trymestr :( ogólnie cera gorsza, włosy, paznokcie tez wcale nie lepsze.. Wiec chyba zostanie ta córcia Hihi
Polecam Nizoral na kłopoty z łupieżem. Od razu pomógł i można używać w ciazy

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Chcialam sie jeszcze odniesc do ostatniej rozmowy na temat wozeczka i kol
Kola pompowane dzue to rewelacyjne rozwiazanie tam gdzie tereny sa nierówne,chociaz i w miescie mozna plakac nad jakoscia chodnikow ;/
Maluszek w wozku takim jak na zdjeciu ma komfortowe,przyjemne bujanie a nie trzepanie jak po ''łbach''
Wiele wozkow ma tak sztywne zawieszenie ze kazda nierownosc odbija sie na maluszku bo trzesie sie caly wozek
plaza,parki,lasy ,miasto -kola idealne na kazdy teren a w modelu ze zdjecia przednie kola sa SKRETNE jak ktos lubi i chce :)
Mialam ogromna przyjemnosc prowadzic ten wozeczek i bylam pod wrazeniem jak plynie

Wozek ze zdjecia to NAVINGTON

monthly_2015_04/wrzesniowki-2015_28314.jpg

Odnośnik do komentarza

emimilka
Chcialam sie jeszcze odniesc do ostatniej rozmowy na temat wozeczka i kol
Kola pompowane dzue to rewelacyjne rozwiazanie tam gdzie tereny sa nierówne,chociaz i w miescie mozna plakac nad jakoscia chodnikow ;/
Maluszek w wozku takim jak na zdjeciu ma komfortowe,przyjemne bujanie a nie trzepanie jak po ''łbach''
Wiele wozkow ma tak sztywne zawieszenie ze kazda nierownosc odbija sie na maluszku bo trzesie sie caly wozek
plaza,parki,lasy ,miasto -kola idealne na kazdy teren a w modelu ze zdjecia przednie kola sa SKRETNE jak ktos lubi i chce :)
Mialam ogromna przyjemnosc prowadzic ten wozeczek i bylam pod wrazeniem jak plynie

Wozek ze zdjecia to NAVINGTON

Moja siostra go ma i 3 dzieci. Najmłodsze ok 8 miesięcy i jest tym wózkiem zachwycona. Przy pierwszym miała inny ale mówi że przy tym tamten się chowa.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dobrych wynikach i zazdroszczę tym dziewczyna które mają nie dlugo polowkowe bo ja dopiero 8 maja mam i niecierpliwie czekam ;) bedzie to juz koncowka 22 tyg. mam nadzieje na dziewczynke ostatnio na zwykłym usg nie chcialo sie pokazać co tam ma ale nie wiem na jakiej podstawie lekarka powiedziała ze obstawia dziewczynke mam nadzieje ze 8 sie to potwierdzi ;) trzymam kciuki za wasze dobre wyniki ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj spotkałam znajoma. Zauważyła ze jestem w ciąży,zaczęłyśmy rozmawiać i w końcu stwierdziła że super wyglądam,ze jak mi się chce chodzić w butach na obcasie... Jak juz jestem w ciąży to musze wyglądać jak wyploch,no nie mam pytań :-) Tym bardziej dbam o siebie. Mam motywacje żeby się nie zaniedbać. Nie rozumiem takiego myślenia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...