Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

wiruśka ja miewam tak tylko po zjedzeniu ciepłego obiadu, aż się muszę wachlować.
Ja już we wtorek pytałam moją gin o to napieranie na krocze (czuję od soboty) i kłucie i mnie uspokoiła, że to dzidziuś jak rośnie, to tam się obija, nie oznacza to przedwczesnego porodu, bo u mnie to zdecydowanie za wcześnie.

27 ch sn

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5eqhafxvmq.png

Odnośnik do komentarza

Już nie długo i urodzicie. Ja też się przy końcówce meczylam najbardziej w nocy i wtedy tez miałam te uderzenia gorąca. Spalam w samych majtkach i obkladalam się zimnymi recznikami byleby tylko funkcjonować. . .
Teraz juz mi trochę lepiej sukces bo sama poszłam do toalety i w ogóle że dało się wstać. .Boże nie pomyślalabym że będzie tak ciężko. .:( mam nadzieje ze tylko z dnia na dzień będzie lepiej. Po tym szpitalnym zarciu mi tak nie dobrze i wyglądam jak trup:/
just.jot a ty jak się czujesz jak twoje dzidzi? Moja malutka już ładnie dzisiaj nawet starała się pierś ssać i jest dzielna ale musi być jeszcze podpieta do kroplowek..ale już nie musi leżeć w inkubatorze

Odnośnik do komentarza

Ale macie dzisiaj teksty. Hehe :D wesoła desperacja. Znam to :)
Szusterka, gosia83- humor to podstawa! Nawet ironiczny ;)
Edyta1234- zgadzam się z polozna. Wszystko jest w głowie. Trzeba koncentrować się na pozytywnych, myśleć o czymś miłym, dogadzać sobie na końcówce ciąży. No i polecam masowanie szyjki i krocza tym olejkiem! Zresztą całego brzuszka! U mnie skóra byla pięknie elastyczna, a na brzuchu nie mam ani jednego rozstepu. Rana na wzgórku lonoowym tez się super goi.
Catarisa- ależ rośnie ta Jagoda! Jak na drożdżach. Super, że zrobiliście sesje. Piękna pamiątka będzie! :)
Banana - piatka! :)
Myszaa- wiem co czujesz! U mnie dokładnie tak samo. Pola pod kroplowka, w inkubatorze. . Serce się kraja. Dziś zrobili jej wklucie na główce. Jak to zobaczyłam mało nie zemdlalam.
Liczę na to, że w końcu zaskoczy i będzie więcej jadła. . Ściągam po kilka ml mleka i biegam z tym- dają jej do dzioba to strzykawka.. raz ulewa, raz nie. Walczymy!
Jedziemy na tym samym wózku Kochana. Trzymaj się.
Ja dziś mam 2 dobę po cc i czuje się już ok. Chodzę prawie wyprostowana i prawie szybko :) połozne kibicuja i mówią, że goi się u mnie jak na psie.
Tylko spuchlam cała jak balon! !!!
Masakra! Z dnia na dzień coraz bardziej. Zanik kostek , nogi jak serdelki.. koszmar! Jutro będę smarować altacetem, może coś przejdzie. Brrr.
Wszędzie płaczą maluszki. Sa takie śmieszne. Każde inne. Obok mojej Małej leży dziewuszka. Urodziła się w 31tc z wagą 1,7kg, 49cm. W pon wychodzą. Zdrowa ładna, z bujna czupryna. Maleńka jak Calineczka.
A obok mnie na sali chłopciec. Je jak szalony, urodził się 4,6kg 60cm! Wygląda pięknie, jak 3msc bobas. Mówię wam. Szok.
Każde inne, a wszystkie takie śliczne w tej swojej poporodowej brzydocie :)

Ja siedzę ciągle i gapie się na Mala. Tylko tyle mogę póki co.. jak w TV ;) choć to jest zdecydowanie lepsze.
Zjem ja jak tylko dadza mi ją na ręce :)
Dobranoc :*

Odnośnik do komentarza

Ja szybko przejrzalam strony i widzę ze nik dzis nie rodzi. Ja to chyba za chwile z emocji, musze Wam powiedzieć ze 6 kumpeli zrobiło mi niespodziankę w postaci baby shower. Mąż mnie wywiozl z domu wracam a tu taka niespodzianka. Nawet dania i napoje niebieskie przygotowały, piękny tort pampersów i piękna ramka z wierszykiem jutro go napisze bo mnie wzruszył do łez. Byly nawet konkursy w jak najszybsze przewijanie lalki i malowaliśmy po brzuszku. Uśmiałam się tak ze do tej pory brzuch boli. Super niespodzianka chyba szybko nie usnę z tych emocji. Mila taka rozrywka na finiszu, fajnie bylo sie spotkać w takim gronie.

Odnośnik do komentarza

I ja dolaczam do klanu :) wprawdzie nawet sienjeszcze nie polozylam, cala chata na nogach wszyscy cos robia a ja wciagam juz drugiego grzecha Toffi :) plecy mnie bola przeokropnie, na gorze pod lopatka.. Skakanie na pilce nie przynioslo zadnych resultatow, prysznic ani no spa tez nie zaraz wykorzystam pilke jezyk do masazu moze to troche mi ulzy i klade sie juz do lozka ..
Buziaki dla Dziewczyn, myszaa i just. Jot trzymajcie sie i malutkie dzieciaczki, jeszcze troszke i bedziecie wracac do domu, niech nabieraja sil !! Slodziutkie takie <3 <br />

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

A my już się wyspaliśmy, obudziłam się zlana potem jakbym 100 km. przebiegła, szok!
kasiątko pozazdrościć koleżanek, troche rozrywki na pewno się teraz przyda:)
just.jot, myszaa trzymajcie się ciepło, te dzieciaczki malutkie są cudne, takie kruszynki, każde jedno to normalnie cud Boży:)
szusterka od Ciebie to dopiero bije pozytywna energia, tak trzymać:)
edytka a położna wspominała coś o tym żelu Natalis, moja go polecała, ale drogawy jest, też, żeby uniknąć pęknięcia. I jak tu usnąć, jak już wstane na siku, to koniec. Mąż chrapie z jednej strony, a pies z drugiej, hehe, pozdrawiam mamusie, zwłaszcza te nie śpiące:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

36 tydzień i 4dni jestem już wykończona brzuch napina się kilka razy na godzinę..okropny ból na samym spojeniu..brrr staram się już sama nigdzie nie latać a mam jeszcze dwójeczke córcie i synka. Zastanawiam się czy drugi synek będzie sporo ważył w 33 tyg waga 1600-lekarz stwierdził że będzie wielkoloud trochę się boję przy mojej budowie..

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Wasze bezsenne noce przypominają mi o 1 i 2 trymestrze gdzie spać za diabli nie mogłam o dziwo Teraz śpię jak zabita nawet na siku nie wstaje no może raz :)
Ale dziś moja noc tez mistrzostwo świata - zanim juz zasnęłam / trudności z zasypianiem tez mam żeby za pięknie nie bylo/
Minęło sporo czasu, przeciąga się patrze stoi córka nad łóżkiem i się gramoli do nas.po ustawieniu nas po kątach zaczyna się akcja co 5 minut.
Puk w ramię i tekst mamo idziemy spać do goryla! I tak co 5 minut chyba z 50 razy.w końcu nieprzytomna zwlekalam się z łóżka i poszlam / do pokoju młodej spac pod gorylem wymaluj ani na scianie/ a Lila tylko z zadowoleniem chwalił swój cudowny materac i jego właściwości i tak do czasu aż zaczęła być jasno :p
Wyć mi się chciało do księżyca nad głową :p
Jak juz młoda odpuścił a / postraszylam ze wracam spać do tatka / przytargal się M bo do drzwi odprowadzić trzeba :p
Zgroza nie noc :p

Na szczęście dziś nie robie niccccc nawet obiadu tak o .

Młody szaleje a ja drze ze kolejny wulkan energii zaraz mi się urodzi. Chyba jakaś przydomowa elektrownie powinnam wybudować :)

Miłego dnia dziewczyny ! :*

17 ch sn

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

I ja już jestem po kolejnej ciążowej nocce. Budziłam się tylko 5 razy na siusiu,ale oprócz tego budziły mnie też skurcze. Wiruska ja chyba mam te uderzenia gorącą właśnie nocą,bo mimo pootwieranych okien i spania tylko pod narzutą,to całą noc mi gorąco i normalnie jestem cała mokra....no ale koniec z opisywaniem mojego koszmaru z ulicy wiązów (bo za taki uważam już każdą noc) Dzień dobry Mamusie :) witajcie w kolejnym dniu przybliżającym nas do tulenia Dzidziow i płaskiego brzucha :D

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

just.jot piekne zdjecie :) widac, ze mama i dziecko szczesliwe, ze w końcu razem ♡

A ja dolaczam do grona niewyspanych, wstalam 5.31 do toalety i nie spałam nie wiem do ktorej.. wszystko przez ten cholerny kregoslup.. a jeszcze mąż dowalil z hasłem jak wstal i zobaczyl jakie dziwne wygibasy uprawiam 'alez kochanie od czego Cie te plecy bola, przecież Ty ostatnio nie przemeczasz sie za bardzo'.. no myslalam ze szlak mnie trafi.. ale zobaczył moja mine i zrozumial ze palnal glupote, także za chwile przeprosił..

Dziewczyny, jakieś cwiczenia na piersiowa cześć kregoslupa polecacie?? Bo na ledzwiowa to znam milion, ale jak na złość boli mnie cześć piersiowa :(

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry mamusie:)
Just.jot przeslicznie wygladacie razem :))
Ja dzis wzgledna nocka wlasniee sie przebudzilam, a raczej maly mnie obudzil naciskajac na pecherz bo tak moze bym jeszcze spala hehe, teraz czekam az maz zrobi sniadanko piekna niedziela sie szykuje.
Mamy w planach porobic dzisiaj troche zdjec mojemu brzuszkowi zeby jakas pamiatka byla.
Spokojnie siie tu u nas troche zrobilo moze to i lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...