Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam piętro niżej i narazie też daje radę minimum dwa razy dziennie ;) wogole to mi mózg już chyba wcale nie funkcjonuje wczoraj robiliśmy zakupy i mówię do mojego że jutro rosół blablabla i dzisiaj musiałam zapierdalać po mięso a jak już przyszłam to się okazało Że nie mam makaronu do rosołu -uwierzcie ze śmiałam się sama do siebie haha :) ale dałam radę i obiad już mam za sobą hehe
Dziewczyny czy można jakieś żele przeciw bólowe stosować w ciąży? Od wczoraj mam taki ból w lędźwiach ze prawa nogę prawie ciagam po ziemi.

No dziewczyny pełnia nas ominęła i Zaczynają się upały do 36 stopni...
Nie wiem czy można donosic ciążę do końca przy takiej pogodzie ;)
I wogole to muszę wam coś powiedzieć wczoraj znalazlam swój kalendarz i ostatnia miesiączkę mialam 23 a nie 25 listopada, więc to daje mi termin na 30 sierpnia, mówić o tym lekarzowi czy dać sobie spokój? Sama byłam w szoku bo byłam pewna że to był 25 heh niby dwa dni różnicy ale... No właśnie.. :))

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

hej hej:))
dziś odebraliśmy klucze do nowiutkiego mieszkanka:)) pewnie nie zdążymy go wykończyć przed porodem, ale mam nadzieje ze pomału pomału, na wigilię się wyrobimy, tym bardziej że jeszcze na śląsku trzeba skończyć remont.. i 30lat "współpracy" z bankiem... ehh co zrobić

Joanna89 doskonale Cię rozumiem, ludzie są teraz coraz gorsi, i fajnie że możesz sobie pozwolić na odpyskowanie klientowi.. u mnie niestety tego nie można było robić.. Jak ktoś Cię opierdzielał to trzeba się uśmiechnąć, podziękować i zaprosić ponownie,
pracuje na jednej ze znanych stacji paliwowych i często można było usłyszeć jak tatuś mówi do dziecka " jak nie bedziesz się uczył skończysz jak ta pani na kasą albo przy pracy na podjeżdzie" a sam pewnie pracuje na kilku etatach żeby jeżdzić sobie furą. tylko juz zapomniał powiedzieć że część z pracowników jest studentami którzy potrafią pracować i uczyć się bo chcą być niezależni.. stacja paliw.. nikt nie zdaje sobie strawy ( ja również) że to wielka międzynarodowa korporacja, gdzie na wynagrodzenie nie mogę narzekać, a socjal i umowa o prace w wymiarze 8 godzin i dziekuje, szkolenia i możliwość rozwoju, przepraszam że tak się zale ale nie cierpię chamstwa wsród ludzi.
a co do L4 to prawie od początku poszłam, ale tylko dlatego ze mój kierownik (facet) jest bardzo przewrażliwiony i sam mnie poprośił żebym załatwiła sobie zwolnienie, bo się matrwi i sam od siebie zaproponował mi zmiane etatu z 3/4 na cały...

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

Joanna, Klarita
dziękuję za odpowiedzi, uspokoiłyście mnie choć trochę. Pewne jest to, że popełniłam jeden z podstawowych błędów ciążowych - tzn. nakręciłam się czytając informacje z netu.
Jeżeli chodzi o aktywność ciążową ostatnich tygodni, to stwierdzam, że kobiecie w ciąży nigdy się nie dogodzi - na co dzień przesadzam z aktywnością i chyba mam syndrom wicia gniazda, co skutkuje oczywiście fatalnym wieczornym samopoczuciem, ale... jak robię 'dzień lenia' to ogarniają mnie takie wyrzuty sumienia, że sama nie wiem, co jest już gorsze!!!

Odnośnik do komentarza

Joanna89a ja też wysiadam przez te upały tymbardziej że mam ścianę z 5m okien i słońce od 12 DO WIECZORA, mimo termo-rolet i zamkniętych okien mam w taka pogodę ponad 40stopni w Mieszkaniu. Czasem mam wrażenie że moje dziecko mi się zagotuje w brzuchu.. Pozatym jestem ciekawa czy się przekrecił,a tu do wizyty jeszcze 11dni ;/

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Rozbawiłyście mnie tą pogodą ;-) tzn. Waszą reakcją na nią, bo tak naprawdę perspektywa nie do śmiechu...
Dziś było naprawdę przyjemnie, chciało mi się gdzieś iść, przejść. Poszliśmy na deser i kawę do parku i pierwszy raz poczułam wyraźnie kłucie w brzuchu i te jakby zakwasy, potem brzuch się napinał, a w domu bóle w krzyżu. Mały mimo to daje radę trenować coś w brzuchu. Dziś miał od rana czkawkę ze 4 razy, mam nadzieję, że go to nie boli.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Anettt1987 nutmeg82 dołączam do klubu zazylakowanych. U mnie ten sam problem rajstop nie nosze bo nogi nie puchną ale za to zastrzyki mnie nie minęły. Właśnie nie wiem co po porodzie bo niby nie powinno sie karmić :( ale to co mam na nogach to nie da sie opisać. Upały ida a ja nawet spodenek krępuje sie założyć. Oby do wrzesnia mam nadzieje ze potem część sie wchłonie.

Odnośnik do komentarza

nutmeg82 moja gin mi powiedziała na ostatniej wizycie (byłam w 34tc) że jest już tylko 5 %szans na obrót dziecka. Z jednej strony chciałabym rodzic naturalnie a z drugiej chciałabym go już mieć przez cesarskie. A twój lekarz nie mowil nic o rośnieciu dziecka?bo moja mówiła że jeśli tak zostanie to nie będzie się dobrze mógł ułożyć i będzie mniejszych rozmiarów.. :/
A powiedz mi gdzie czujesz ja jak kopie?bo mój to już nie kopie tylko wysycha się z prawej strony i z lewej koło pępka.. Juz zapomniałam jak to jest dostać kopa ;(

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

charming, joanna89a co do upałów to dziewczyna, która leżała ze mną na sali znalazla na to sposób.. brała leżak i schodziła z nim do piwnicy i siedziała tam cały dzień :D

A co do sklepów to ja dziś oczywiście miałam jazdę.. tym razem w Kauflandzie.. bo stwierdzilismy, ze żeby nie jeździć za dużo to po drodze ze szpitala zrobimy zakupy.. i stoję w kolejce na dziale mięsnym- 2 razy zostałam w tej kolejce pominięta.. dodam, że pan obslugujacych bylo 6, z czego tylko 3 przy kasach.. i w koncu stoję jako druga, za gosciem, ktorego obsługują w ostatniej kasie, koles kupil co miał kupic i ja juz jej mowie co chce, a ta sie odwrocila i odeszla od tej wagi.. i stoje jak idiotka, a babka z pierwszej wagi się do mnie bezczelnie drze 'ale tu obowiązuje jedna kolejka, proszę na koniec'.. jakbyście usłyszały jaką wiązankę puścił moj mąż to babie oczy wyszły.. ale poszłam do kierowniczki, to powiedziala, ze moze Panie tylko upomnieć, a jeśli chcę złożyć zażalenie to na stronie glownej Kauflandu.. i żebyście wiedziały, że właśnie włączam kompa, żeby to zazalenie napisać.. bezczelne babska.. jeszcze jakbym się do tej kolejki wpychala czy coś.. ale pizdy dwa razy mnie minęły :/

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

wiruskaja to wogole mam wrażenie że w kauflandzie to mają wręcz od góry narzucone że mają źle obsługiwac ciężarne,bylam tam mnóstwo razy i nigdy mnie w ciąży nie poprosily i raz też mnie pominely stałam trochę dalej od lady(kupowałam mięso) że względu na brzuch aby nikt mnie nie trafił ani wozkiem ani torba często mi się to zdarza ludzie kurwa nie patrzą..

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

charming no ja miałam dokładnie taka samą sytuacje.. i dokładnie na mięsie.. a najlepsze, że jak staliśmy w kasie to mąż zapytał babke, ktora nas kasowala gdzie moze znaleźć kierownika sklepu, bo chciałby to zglosic, a ona (co zrozumiale, bo pewnie chciala bronic kolezanki) ze kierownika nie ma dzisiaj, bo jest sobota.. i myślała, ze jestem na tyle glupia, ze nie podejde do informacji, gdzie nagle okazalo sie, ze kierownik sklepu jest..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie mam do czynienia z kauflandem.. raczej w Tesco i nie mogę narzekać na obsługę.:) ale jak chodzi o ludzi którzy lezą jak swiete krowy i nie patrzą przed siebie to wogole masakra... wjedzie wózkiem, to zachaczy ramieniem albo torbą ani nie przeprosi a jeszcze opierniczy ze to moja wina bo wlazłam.... a szczegolnie te mochery.... wrrrr, jakiś czas temu jak byłam w auchan stałam w kasie pierszeństwa to młody facet sam mnie wpuścił przed siebie mimio że wcale nie prosiłam, a miedzy nami stało 2 albo3 Babcie które musiały uraczyć mnie kilkoma uwagami...

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

Mialam smieszna sytuacje w IKEA kiedy to chcialam zakuoic hotdoga i juz z kwitkiem z automatu zaczelam isc po odbior. Jedna pani zajeta z kilkoma osobami w kolejce. Podeszla wiec druga kobietka do drugiego stanowiska i spojrzala na mnie i powiedziala "zapraszam" wiec szlam z wozkiem w jej kierunku ale z tej drugiej kolejki wyrwala sie kobieta, ktora doslownie wcisnela swoj kwitek przed moim nosem kobiecie obslugujacej. Ta zdebiala i nie wuedziala co zrobic a ja powiedzialam ok niech pani ja obsluzy. Wyobrazcie sobie, ze to byla ciezarna, ktora widziala mnie tylko z tylu ale jak juz sie zirientowala, ze ja tez w ciazy i z dzieckiem w wozku to zaczela udawac, ze tego ni widzi. W sumie to ta sytuacja mnie rozbawila bardziej anie zdenerwowala. Bardziej zglupiala kobitka za lada i byla bardziej oburzona.

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...