Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry!
Widze, ze u was juz konkretne przygotowania, kupowanie wyprawek itp.. Chyba musze sie zmobilizowac!
Wczoraj przekopałam po raz kolejny cały internet i udało sie. Znalazłam nasz wymarzony wózek! Szukałam danej tapicerki i koloru stelaza.. Uparłam sie strasznie.. no i chyba bedzie nasz. Mam teraz mnostwo znajomych z małymi dzieciaczkami i najlepiej jezdziło mi sie wózkiem bugaboo i Joolz Day. Zdecydowalam sie na ten drugi, bo jest taaaaki piękny i ma genialna amortyzacje!
Teraz sa takie piekne gadzety, wózki, lezaczki itp.. Moj synek ma prawie 8 lat, wiec jak on sie urodził, bylo nieco inaczej :)

Pisałyscie o cwiczeniach. Ja chodze na fitness "aktywna ciaza" 2x w tygodniu i od czasu do czasu na aquafitness, tez z przeznaczeniem dla babek w ciazy.
Cwiczymy na piłkach skrety, nogi, rece.. Samo siedzenie na nich jest cudowne! :)

Mam dzis w planach skoczyc na lumpki, ostatnio upolowałam cala siatke pieknych fatałaszkow dla naszej Poli. Ciesze sie, ze bedzie w domu parka. Idealnie! :D
Marzyłam o córeczce i nie moge sie nacieszyc tym, ze bede mogła dzielic moja pasje z druga baba w domku :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Przez ostatnie dni nic mi się nie chciało... W końcu wczoraj zmieniłam kolor włosów na miedziane i jakoś życie do mnie wróciło :-)

Co do butelek to ja bardzo dużo dobrych opini słyszałam o dr brawn Moja chrzesniaczka już 1,5 roku ich używa i zarówno mama jak i mała sa zadowolone i co wiecej nigdy nie dostała kolki a od samego poczatku byla na mm.

Dzisiaj ide na 14:40 na usg strasznie sie denerwuje Tak bardzo chciałbym wiedzieć kto mieszka w brzuszku i żeby w końcu było spokojne na badaniu i dało się dokładnie pomierzyć...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Witam. Widze, ze przygotowania pełną parą. Ja wczoraj przywiozłam od teściowej wór ciuszków po córce(w domu nie mialam gdzie trzymac). Zdążyłam zapomnieć, że tyle tego było;)Musze sporo poodplamiac, bo po 4 latach zrobily sie zażółcenia tam gdzie się ulewało. A przed odłożeniem ich wszystko porzadnie prałam. Dziwne.

Jak czytam o ruchach uWas to aż mi dziwnie. Koniec 22 tygodnia a ja ledwo coś czuję. Nawet sama przez brzuch nie wyczuje nic, a czesto nie wiem czy to ruchy czy jelita. Przypuszczam, ze to łożysko tak amortyzuje. Normalnie jak przez poduszkę czuję. Zreszta czuje jedynie rozpychanie kolo kregosłupa i jelit. To mozliwe? Pierwsza córka tłukła 20 godzin na dobę, a tańxzący brzuch widac bylo na odległość. Teraz mi az dziwnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, piękna pogoda i słońce w Trojmiescie☺. Co do ćwiczeń to chodzę na basen 2x w tyg.i codziennie używam lactacydu, to pomaga, dla pełnego bezpieczeństwa po basenie można zastosować globulkę lactowaginal. Od czasu do czasu też joga, ale mam lenia ostatnio wiec trochę sobie odpuściłam. Wczoraj oglądałam taniec brzucha w ciazy na youtube, super ☺☺, będę przeszukiwać moje miasto w poszukiwaniach takich zajęć. ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Karola6
Witam. Widze, ze przygotowania pełną parą. Ja wczoraj przywiozłam od teściowej wór ciuszków po córce(w domu nie mialam gdzie trzymac). Zdążyłam zapomnieć, że tyle tego było;)Musze sporo poodplamiac, bo po 4 latach zrobily sie zażółcenia tam gdzie się ulewało. A przed odłożeniem ich wszystko porzadnie prałam. Dziwne.

Jak czytam o ruchach uWas to aż mi dziwnie. Koniec 22 tygodnia a ja ledwo coś czuję. Nawet sama przez brzuch nie wyczuje nic, a czesto nie wiem czy to ruchy czy jelita. Przypuszczam, ze to łożysko tak amortyzuje. Normalnie jak przez poduszkę czuję. Zreszta czuje jedynie rozpychanie kolo kregosłupa i jelit. To mozliwe? Pierwsza córka tłukła 20 godzin na dobę, a tańxzący brzuch widac bylo na odległość. Teraz mi az dziwnie.


Karola u mnie też nie ma jakiś wielkich akrobacji w brzuszku, zauważyłam , że po badaniach usg Synus jest bardziej ożywiony, a tak wyczuwam jakby wiercenie niż kopniaczki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

dzasti
JustiSia zazdroszce też bym pojechała gdzieś żeby posłuchac jakiś mądrości oooo np. przejechałabym się na jakieś targi dla mamuśiek :) ale poki co dzis spotykam się z kumpelą na ploty :) ja sie żle czułam we wtorek i środe - głowa mnie bolała i słaba tak byłam a wczoraj przypływ energii, dużo sprzątania i w rezultacie wieczorem siąść nie mogłam bo w krzyżach łamało ale przynajmniej byłam tak umęczona że o 21 poszłam spać i grzecznie do 5 pospałam :)

Kupiłam piłke do ćwiczeń i mam zamiar ćwiczyć tylko musze znaleść jakieś fajne filmiki żeby sie na nich wzorować. Któraś z was tez ćwiczy? Możecie coś polecić?


Ćwiczę, ćwiczę :) Ale najczęściej na niej po prostu siedzę i mobilizuję kręgosłup lędźwiowy. Mnie uczyli ćwiczyć na piłce podczas rehabilitacji. Wystarczy poruszać miednicą w przód i tył, tak podwijać miednicę pod siebie przy prostych plecach. Drugie ćwiczenie to wciskanie pośladków w piłkę, na zmianę prawy i lewy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Ja czuję zazwyczaj rano albo wieczorem (zaczęłam 20 tc) ale coraz częściej wyczuwam mocne kopniaki a nie takie bulgotanie jak wcześniej :)

Dziewczyny, widzę, że zaopatrujecie się w butelki, doradźcie mi, bo nie wiem jak to wygląda : chcę karmić piersią od samego początku, będę potrzebowała butelki? myślałam, że jak karmi się piersią to nie trzeba kupować. Czy lepiej kupić na wszelki wypadek? Jestem totalnie zielona w tej kwestii.

Co do wózków to też już się rozglądałam i zastanawiam się nad bebetto silvia (chociaż słyszałam, że są tragiczne spacerówki z tej firmy) albo nad x landerem xa. Macie jakieś opinie na temat tych wózków?

Dzisiaj we Wrocławiu zapowiada się piękny dzień, z Okruszkiem pijemy jeszcze poranną kawę a później zaczynamy festiwal filmów dokumentalnych, dzisiaj idziemy na film "Matki", bardzo jestem ciekawa bo tematyka na czasie :)

Miłego dnia dla wszystkich!! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9dqk313xw09wk.png

Odnośnik do komentarza

Kobietki! Dwa dni przerwy i 30 stron do nadrobienia :D
Ala25 witaj wśród nas, daj znać za jakiś czas czy stan Twojej szyjki się poprawił i zapraszam do wspólnej rozmowy, musisz leżeć więc na pewno będzie Ci lepiej płynął czas, będzie dobrze tylko uważaj na siebie.
Karola6 wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzinek :* spóźnione ale szczere :)
Dzasti kupuj poduchę jak najprędzej, ja drugą noc na moim nowym cacku spałam i mimo Waszych zapewnień że jest wygodnie nie przypuszczałam że aż tak :)

Ja brzuszek smaruję olejkiem arganowym z Bielendy i na to balsamik przeciw rozstępom Mamma Mia Ziaja. Olejek jest tłusty ale daje go niewiele i na to balsam, dzięki temu lepiej mi się to wchłania. Zamówiłam też oliwkę z Palmers walczącą z rozstępami.
Catarisa piękna fura dla córeczki :)
Też bierzemy pod uwagę xlandera ale że chcemy używany to jeszcze się okaże jaki model skradnie nam serce
emimilka mi zdecydowanie najbardziej podoba się ta najjaśniejsza, uwielbiam wręcz takie beżowe kolory, ale to kwestia indywidualna ;)

Wczoraj miałam test na obciążenie glukozą po którym wyglądałam jak ćpunka hehe, obie ręce plastrami poklejone :D Dostałam skierowanie od mojej gin, za glukozę zapłaciłam 5 zł i wypić wypiłam, słodkie jak cholera ale bez problemów typu naciąganie. Jedynie gardło od tej słodkości mnie bolało, ale piłam też bez cytryny. Przez dwie godziny czekania prawie spałam na stojąco no i cały dzień byłam po tym przymulona :)

Gratuluję wszystkich badań, wyników, witam nowe mamusie i podziwiam ubranka każdej z Was :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

emimilka
Ubranka śliczne macie,Ja czekam na swoje paczki...
wózki też fajne wybory!
Wczoraj oglądałam swój i jestem pewna ze to właściwy wózek :)
Jednak nie mogę zdecydować się na kolor gondoli wszystkie ładne...pomożecie? Jaki kolor Najfajniejszy?

Emimilka, znalazłaś gdzieś brązowy w sklepach? Z tego co widziałam to najłatwiej dostać czerwony lub czarny.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

witam
Tak moja Jagoda spora jest , chyba po tatusiu będzie :)

Emimilka mnie się czarny podoba. Do takiego koloru pasują jasne dodatki śpiworek, kocyk ładnie odbijają i wszystkie kolory pasują.
Bo np. czerwony to już ja osobiście z różowym kocykiem go nie widzę.
Ale to jest tylko moja opinia.

Maryś89 ja kupiłam x landera parę stron wstecz są jego fotki

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Karolina dowiedziałam się że jeśli o spacerówke Fusion chodzi to.dostępne są tylko 3 kolory czarny czerwony i bez, z czego dwa ostatnie średnio ciekawe,no może gdyby miały ciemne budki były by fajniejsze wg mnie
Ale gondole można juz kupić z obecnych dostępnych w nowym katalogu -gdzie znajduje się np braz
Takie info ma pracownik sklepu w szczecinie bezpośrednio od producenta
Czekam tylko na wycenę tak dobrane zestawu

Odnośnik do komentarza

emimilka
Karolina do wiedziałam się że jeśli o spacerówke Fusion chodzi to.dostępne są tylko 3 kolory czarny czerwony i bez, z czego dwa ostatnie średnio ciekawe,no może gdyby miały ciemne budki były by fajniejsze wg mnie
Ale gondole można juz kupić z obecnych dostępnych w nowym katalogu -gdzie znajduje się np braz
Takie info ma pracownik sklepu w szczecinie bezpośrednio od producenta
Czekam tylko na wycenę tak dobrane zestawu

Właśnie te kolory dla spacerówki Fusion mi się nie podobają za bardzo. Teraz mam wrażenie, że spacerówka WANDERER jest fajniejsza, bo można ją montować w obu kierunkach jazdy. Stelaż chyba jest jednak o około 1.5 kg cięższy od Fusion. Nie wiem czy dobrze liczę, bo dla Fusion jest podana waga całej spacerówki. Muszę sama obejrzeć te zestawy w sklepie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Maryś89, ja miałam buteleczki od początku, ponieważ z opowieści wiedziałam, że z KP mogą wyniknąć jakieś tam problemy. Niektóre dziewczyny tylko pyk i przystawiają, nic nie boli i tylko karmić..;) ale u mnie niestety, najpierw nawał mleczny, potem popękane brodawki, mała tylko co się przystawi to zasypia po 2 łykach, butelki pomogły mi przy pokarmie odciaganym i przy mm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...