Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

myszaa ja to się boję wejść na wagę, wizyte mam w środę i będzie trzeba się zważyć ale brzuszka jak nie było tak teraz rano płasko a jak coś zjem to juz ukryć się nie da:) i też mam zamiar na swoim ślubie jako tako wyglądać więc ostatecznie jak będzie dużo kg to zrobię sobie dietę, której trzymają się dziewczyny z cukrzycą. Jest zdrowo, z myślą o maluchu i bez nadmiernych kg.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam ślub 20 czerwca. .w dodatku dwa dni wesela dużo gości wiec musze dać rady:) ja mam w kuchni wagę wiec mam taką obsesję że ważę się codziennie. .wcześniej też tak miałam. I tez jestem niska w dodatku wyglądam na 17 lat więc ci co mnie nie znają pewnie różne rzeczy sobie myślą xD dobrze ze dopasuja mi suknie tydz przed ślubem haha:D

Odnośnik do komentarza

noo w czerwcu to już brzuszek będziesz miała... ale jak mówisz że jak na razie tylko 2 kg do przodu i wg to myśle że nagle nie zaczniesz tyć niewiadomo jak :) ja juz sie psychicznie przygotowuję że będę miałą ogromny brzuch noo i przytyje sporo chyba

Odnośnik do komentarza

Nom tak to imię jest taaakie słodkie i kochane:) wiadomo w czerwcu brzuszek będzie ale jak wybierałam tą suknie to miałam tam jeszcze ok 10 cm luzu to może Szymon się tam upchnie;) i generalnie dobrze to wyglądało. .gorzej jak tak wyskoczy z dnia na dzień jak ostatnio ale jest wiązana z tylu to coś popuscimy:) dziewczyna kuzyna ma 3 tyg przed porodem ślub to dopiero będzie. .

Odnośnik do komentarza

Nom..ja na jej ślub niestety nie będę mogła przyjść bo już wtedy synus będzie na świecie jakiś ponad tydz jeżeli urodzimy w terminie:) też się obawiam samopoczucia ale skoro do tej pory było ok to musiałabym mieć strasznego pecha żebym akurat w tym dniu źle się czuła:) jeszcze w maju 20 miesiąc wcześniej idę na wesele sąsiadki to zobaczymy jak tam damy radę:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Nie odzywam się prawie bo brak mi czasu i siły. Kilka miesięcy choroby wykańcza a dziś lekarz przepisał antybiotyk na zapalenie oskrzeli. To już trzeci w tej ciąży:(
Joanna89
Kupilam takie lozeczko w Ikei z calkowicie zdejmowanym bokiem tak ze dziecko pozniej moze spac jak w normalnym lozku do ktoregos roku zycia. Ale odradzam inwestowanie w lozeczko bo moj maluch nie chcial w nim spac. To znaczy regularnie go odkladalam kazdej nocy bo ja sie z dzueckiem nie wysypiam ale on sie czul jak uwieziony.
Lozeczko stoi i jest kompletnie bezuzyteczne a mlody spi na duzym materacu 140x200 i to chyba jest najlepsza opcja w jego wieku (2 latka). Jak ma ciezką noc to jedno z nas sie znim kladzie i go usypia.
Doradzcie dziewczynki...juz kiedys polecalyscie ale trudno do tego wrocic...gdzie w Warszawie zrobie dobre usg polowkowe 4d? Pisala jedna z Was o jakims miejscu blisko Arkadii.

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Mysza ja ślub miałam w 6 miesiącu ciąży niby chcieliśmy przełożyć po urodzeniu ale nawet ksiądz to odradzil a po za tym wszystko byli juz zaplanowane rok wczesniej wiec wszystkie kaucję by przepadly. To był koniec sierpnia i dzien ślubu wszystko było ok tylko z tańcami lekarz nie kazał szalec. Ostatnio ogladalysmy zdjęcia z ślubu z siostra i ona mówi tutaj nawet Noe widać ze bylas w ciąży a teraz końcówka 4 miesiąca a brzuch mam większy niż z córka w chwili rozwiązania.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Jesteśmy po wizycie małe ma ok 14,4cm i 193g Pani doktor stwierdziła że jest troszkę małe jak na swoj wiek... ale może mieć na to wpływ moje niewielkie rozmiary (158cm i waga przed ciąży 52,5kg) jak i jego ruchliwość. Nadal nie wiemy co będzie Trochę jestem zawiedziona bo miałam nadzieję że teraz się pokaże... Ale najważniejsze że jest zdrowe :-) Dodałbym zdjęcie ale za bardzo nic nie widać maluch nie lubi zdjęć tak się obracał że tylko tył glowki widać. Niestety gin miała dla mnie również złe wiadomości znowu powrócił grzybek... Wychodzi na to że będę się całą ciążę z nim uzerac... Ręce mi już opadają pojawia się co dwa miesiące i to bez żadnych objaw Na poczatku to chociaż wiedziałam a teraz siedzi głęboko jak to okreslila doktorka schował się prawie na samym końcu... Nie mam już sił do tego...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

rozi89 ja też będę w 6 mies jak bd mieć ślub w zasadzie to już bd skończony 6 mies. No w pierwszej ciąży ten brzuszek później się uwidacznia. Mi mama mówiła że u niej do 7 mies nie było nic i chodziła w tych samych ubraniach. A mi ostatnio powiedziała że taki brzuch jak mam teraz to ona miała przy mojej siostrze w 4 mies:) wiec fajnie my będziemy bardziej widoczni :D

Odnośnik do komentarza

Klarita
Cześć dziewczyny
Nie odzywam się prawie bo brak mi czasu i siły. Kilka miesięcy choroby wykańcza a dziś lekarz przepisał antybiotyk na zapalenie oskrzeli. To już trzeci w tej ciąży:(
Joanna89
Kupilam takie lozeczko w Ikei z calkowicie zdejmowanym bokiem tak ze dziecko pozniej moze spac jak w normalnym lozku do ktoregos roku zycia. Ale odradzam inwestowanie w lozeczko bo moj maluch nie chcial w nim spac. To znaczy regularnie go odkladalam kazdej nocy bo ja sie z dzueckiem nie wysypiam ale on sie czul jak uwieziony.
Lozeczko stoi i jest kompletnie bezuzyteczne a mlody spi na duzym materacu 140x200 i to chyba jest najlepsza opcja w jego wieku (2 latka). Jak ma ciezką noc to jedno z nas sie znim kladzie i go usypia.
Doradzcie dziewczynki...juz kiedys polecalyscie ale trudno do tego wrocic...gdzie w Warszawie zrobie dobre usg polowkowe 4d? Pisala jedna z Was o jakims miejscu blisko Arkadii.

Ja polecam przychodnię Boramed jest na Gocławiu i na Ursynowie, mają świetnych lekarzy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co do długości szyjki to zobaczcie czy w karcie nie macie wpisane. Mi na każdej wizycie sprawdza i za każdym razem wpisuje.
Byłam dzisiaj na wizycie, maleństwo znowu nie chciało nam się ujawnić więc czekam do połówkowych 22.04, ale było dzisiaj bardzo ruchliwe, miło było tak sobie podejrzeć naszego szkraba ;) Co do badań usg mam je robione na każdej wizycie co miesiąc a chodzę na nfz, więc to chyba w dużej mierze zależy od lekarza oraz tego czy ma w gabinecie aparaturę do usg.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny ...te "stare" i te nowe:)♥
ja do dziś czuję wczorajsze plewienie...ból pleców zelżał , ale jak maluch ma za ciasno lub się zdenerwuję to zaraz czuje skurcze. zmieniam pozycję i mija.

tak sobie czytam wasze wpisy i o różnych problemach i dolegliwościach że zaczynam się zastanawiać czy jest to normalne że ja kompletnie ich nie mam?
nie szukam problemów:)absolutnie, ale wszyscy wypytuja mnie czy mam to czy tamto ...czytam was i wszyscy sie dziwia że ja tak dobrze się czuję...nawet specjalnych smaków nie mam:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

JustiSia

sunshine
Ja mam to samo. Weszliśmy w symbioze z muchomorem :-\ Juz mi nawet nie przeszkadza. Tylko trzeba w gumie szaleć :-\

Tak na codzień też mi to nie przeszkadza tylko dołuje w wieczór po wizycie u ginekologa...
Wraca jak bumerang zawsze jak już myślę że udało się go pozbyć...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Z szyjką to nie żarty dziewczyny ja NIC nie czułam a jednak się skróciła. Jeśli chodzi o skurcze Braxtona Hicksa, czyli twardnienie brzucha, są jak najbardziej normalne pod warunkiem, że nie skraca się szyjka, bo wtedy one właśnie powodują szybsze skracanie. W szpitalu nie było miejsc lekarz dokładnie zbadał stwierdził, że faktycznie krótka, bo ma te 28 mm, ale alarmująca będzie dopiero 25 mm dlatego w tej chwili szew nie będzie potrzebny. Za tydzień mam się zgłosić na oddział patologii ciąży (dostałam skierowanie) i wtedy zapadnie decyzja, czy zakładać szew czy nie. Mam dużo leżeć. nic nie dźwigać i brać duphaston, no spę i magnez w dużej dawce 3xdziennie.
Warto za każdym razem na wizycie upomnieć się u lekarza prowadzącego lub/i przy każdym USG o zbadanie długości szyjki.
Domyślam się, że wiele z was powie mi, że ja panikuję i sobie szukam problemów, ale jakoś nie wiem czy będzie mi do śmiechu jak się okaże, że mogłam coś zrobić a nie zrobiłam. Kto ma najbardziej pilnować tej ciąży jak nie ja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...