Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,środa minie tydzień zginie! czas zapiernicza jak nie wiem...

Ja wózka nie mam w domu, bo po schodach bym musiała wciągać bez sensu - więc nie jest nauczony zasypiania w wózku, jak chce mu się spać to odkładam do łóżeczka i z reguły zasypia a jak ma problem to trochę polulam na rękach i śpi :D tak słodko, że nie wiem czy Go odłożyć czy się gapić hehe...

teraz właśnie ma drzemkę.

zaklepałam wczoraj termin na pierwsze urodziny Oleczka w restauracji na 13.08 dwa dni po jego urodzinkach.

muszę ugotować tą mannę, i moje pyt. gotujecie codziennie tą mannę? tzn czy jak zostaje a wiadomo, że tak jest skoro podaje się tylko łyżeczkę. ale chyba podam do kaszki bo z obiadkiem chyba nie bardzo.

i dla odmiany otworzę też tą kaszkę z bobovity gruszkowo - biszkoptową pomagającą wprowadzać gluten i do normalnej kaszki troszkę dodam, tzn. mniej niż ta łopatka od mleka dosłownie szczyptę. nich Oluś się oswaja z glutkiem :P

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek :)

Truskawka, ja małej nie smaruję w ogóle buzi. Ona ma ładną skórę, więc ograniczałam kosmetyki do minimum. No bo po co? Oczywiście na mróz krem mamy ;)

Mmadzia, Hania w ciągu dnia zjada średnio 150 (czasem 100, czasem 180), na noc 210.

Justynka, niech moc pyłkowo-witaminowa będzie z nami :)
Gratki dla ząbków :)

Mamuśka, jak dietkowanie? Ja się trzymam :) Od 2dni zero podjadania.

Odnośnik do komentarza

Hej,
MMadzia, dziękuję za dostęp do prywatnego forum. I Ty właśnie byłaś dla mnie największym zaskoczeniem, aż szczerze? Łzy mi napłynęły do oczu, bo tak strasznie smutno mi się zrobiło, że taka piękna kobieta jest niedoceniana przez męża, a co gorsza przez samą siebie! I jakie córy masz śliczne!
Wszystkie jesteście takie piękne i zadbane. Ja do piątku obiecuję się pokazać z rodziną, bo muszę zgrać świeże zdjęcia i coś wybrać.
Ja wogóle nie smaruję niczym po kąpieli młodego. Tylko stópki, bo między palcami ma suchą skórę.
Ewulka8 z kubkiem doidy to tak jak z fotelikiem itp, każdy kieruje się czymś innym i coś innego wybiera. To zwykły plastikowy kubek, ale... taki skośny, nie zakrywa całej buźki i widać jak leci np. kaszka. Możliwość zakrztuszenia jest zawsze. Na pewno nie jest to kubek żeby już teraz dawać dziecku w ręce, bo wszystko wyleje, ale dzięki niemu starszy bardzo szybko nauczył się korzystać z normalnego kubka i nie korzystaliśmy z butelki, nie było problemu z odstawieniem, choć nie twierdze, że by był.
kadaga dzięki za info o cutishelp, poczytam skoro to n azs.
Misiaczek u nas też tylko 4 karmienia już 3 noc z rzędu :D
olga1 u nas tez były inhalacje, jak świszczało małemu w płucach i oklepywanie. Dużo zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Olga1, 3 razy w tyg a raz w tyg gdzieś wychodzę tj basen, fit, rurka :D ale nie myśl sobie, że to zawsze. Zdarza się i tydzień, że pójdę raz biegać i koniec.
Acha i ja bardzo mało zaglądam do lodówki zdarza się tak, że zjem śniadanie bo wtedy jest mąż kładę się spać i przypominam sobie, że nic nie jadłam.. tylko piłam.:(
Przy Zuzi nie mam czasu na WC a co dopiero jedzenie

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Olga1 zdrówka życzymy. Ja już też kiedyś pisałam ze na lekarz powiedział ze przy dziecku to nebulizaror to jest podstawą żeby mieć w domu.
I radził co jakiś czas zwykła sola fizjologiczna robić inhalacje żeby dziecko było przyzwyczajone do nebulizatora.

Odnośnik do komentarza

Olga mój mąż regularnie ze mną biegając schudł 10 kg w ciągu roku bez diety :)
Zacznij od 15 minut co drugi dzień z przerwami na weekendy :) oczywiście nie musisz biEC 15 minut.
Nie doprowadzaj do zadyszki gdy czujesz ze moze byc źle zwolnij i szybko maszeruj. Tylko się nie zatrzymuj. Nawet jak byś miała iść bardzo wolno :)

Przez dwa tygodnie co drugi dzień 15 minut:) po dwóch tygodniach zwiększ do 20 minut :) i stopniowo zwiększaj aż do 45 minut :)

Olga wybacz nie doczytałam czemu do lekarza ? Bo jak jesteś chora to nie biega daj organizmowi odpocząć :)

Co do nebulizatora. My mamy microlife 100b i jest super. Ja małej robie inhalacje teraz z lekarstwa bo strasznie kaszlala ale też będę robić z soli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
Podziwiam osoby które biegają :-) ja nie mam silnej woli.. Miałam nie jeść słodyczy ale jem :-/ miałam ćwiczyć a nie ćwiczę :-/ ogólnie to nigdy nie lubiłam słodyczy ale po ciąży czasem za mną chodzą... Może jakaś grupowa motywacja :-D jeszcze mąż przychodzi praktycznie w nocy do domu i jeszcze jem z nim kolacje, bo późno chodzimy spać. Ogólnie nie jestem jakąś gruba, ale ciało masakra....
Czy Wasze dzieci też są takie mało mowne? Bo moja córka tylko piszczy :-/ nie chce nic mówić...

Odnośnik do komentarza

Olga zdrówka dla Maluszka ! Niech szybko wraca do zdrowia. No widzę, że niedługo forum będzie w coraz lepszej formie :p Zazdroszczę tym dziewczynom, które nie muszą się odchudzać, a tym które chcą przytyć - przyjdźcie do mnie- weźcie koleżanki ja chętnie oddam :) Wiem, wiem... tak się tylko mówi, a jak się chce a się nie da to też lipa...
Trzymam kciuki za nas wszystkie.

Wczoraj obyło się u nas bez tv ale niestety zasypianie takie samo jak zwykle... za to wychlapaliśmy 3/4 wody z wanienki na podłogę ale tatuś miał nerwy :p musiał sprzątać a Bartek miał frajdę jakiej świat nie widział :))
Janinka pokaż się na priv koniecznie bo muszę zweryfikować moje wyobrażenie o Tobie (myślę, żeś blondi) A co do kubka doidy to chyba zasada jest jak przy kubku do karmienia noworodków? Maluch nie pije tylko ssie? Tak sobie to wyobrażam...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

JANINKA ja tak po prostu mam całe życie pod górkę. Jak nie urok to s... szkoda gadać.

Mieliśmy z drzemką dzisiaj problem. No chyba z półtorej godziny się próbowałyśmy uzspać. Zjadła kaszkę z owocami i wodę i mleko i na rękach i bujanie w łóżeczku no nic. W końcu włączyłam w tel dźwięk odkurzacza i odpłynęla :) nawet się ja dało do łóżeczka odłożyć.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Witam się i ja z chorą Liwcią. Nie dam rady odnieść się do wszystkich bo ledwo co doczytałam Was teraz.
Olga my właśnie dostalismy inhalacje, mam ten berudal i nebbud inhalować, mała kaszle aż się dusi flegmą, jeszcze wczoraj na wieczór nie mogła zasnąć i płakała a płacz tylko potęgował kaszel...
Patrycja9393 ją nie widziałam brzucha ale mogę sobie wyobrazić bo kiedyś wstawiłaś tu na publicznym swoje zdjęcie ale to chyba jeszcze z czasów ciąży ale i tak byłas zgrabna :p też bym chciała bigać :) może będziesz nas motywować jak chodakowska? :)
Mamaama moja też bardzoooo mało mówi, podobnie jak u Ciebie piszczy albo aaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza

Patrycja skoro 15min na początek wystarczy to od dzisiaj zaczynam mam nadzieje, że nie będzie padać.
jakoś muszę się wygodnie, ale i w miarę ciepło ubrać.

Dziewczyny, co polecacie na pupcie bo Olusiowi pierwszy raz przy rowku wyszły takie jakby krosteczki drobne i ma czerwone. Takie podrażnienie ;/ Używam mąkę ziemniaczaną lub sudocrem. mam też linomag i inne specyfiki na odparzenia.

Nie pamiętam, która z dziewczyn też zaczyna wprowadzać gluten teraz - rozmawiałam dzisiaj z dr i powiedziała że nie trzeba jakoś spcjalnie oswajać ale wprowadzać jak wszytko, co nowe. Pierwszy tydzień łyżeczkę i tak zwiększać ilość.

Odnośnik do komentarza

Ewulka8 ja polecam gdy nic nie działa Nivea kojący krem przeciw odparzeniom. Dobry skład z cynkiem wiec na krostki jak znalazł. U nas sudocrem podrażnia pupę.
I tak 15 minut na początek regularnego biegania jak najbardziej wystarczy

Oweczka ja biegam chodzę na basen itp. Ale Ewka to ja byc nie mogę bo ja z jedzeniem robie źle. Powinno się jeść co 3 h. A ja potrafię nie zjeść przez cały dzień nic ha ha. Albo jadę do chinczyka albo do maka:D No Lubie fast food haha

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...