Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

MamaEwy wiem o co chodzi: z kim przestajesz takim sie stajesz ;p hehe fajnie, chce miec radosne dziecko bo jej radosna minka potrafi poprawif humor.

Patrycja ja kiedys juz ze zlosci i frustracji, zmeczenia i wszystkiego dosc, krzyknelam na Emilke a ona do mnie z usmiechem na buzce!mi sie glupio zrobilo i sie rozbeczalam bo to na prawde nie jej wina ze zasnac nie moze a ja glupia krzykiem na nia chcialam sobie ulzyc. Teras mi wstyd i woem ze juz nigdy tego nie zrobie bo nie na tym polega wychowywanie. Nie chce na nia krzyczec.

Dziewczyny ja dzis mialam taka pobudke ze slysze gadanie Emilki, patrze a ona na brzuszku sobie lezy i gada do mnie hehe spimy w jednym lozku bo jestesmy u rodzicow moich i nie mam tu lozeczka, ale widok swietny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

Witam się niedzielnie :)
Patrycja9393 uwierz, rozumie Cię chyba jak nikt. Też przechodziłam przez to samo co ty. Przy synu. Młoda byłam bardzoooo. Też totalnie cierpliwości nie miałam i choć nie zalowalam to nie raz myślałam ze potrzebuje więcej snu wyjść ze znajomymi itd tylko ze u mnie było gorzej bo zdarzyło się krzyknąć na syna :( a on wtedy tak się uśmiechał ze płakałam bo strasznie mi było głupio :( Powiem ci ze teraz jest zupełnie inaczej. Może doroslam. Ale już mi nawet nie przeszkadza niewyspanie i chociaz potrzebuje duzo snu bo ogromny ze mnie spioch to jakos jak narazie odeszlo to na dalszy plan. Usmiech corci rekompensuje wszystko ;) ale żeby nie było tak kolorowo to też się denerwuje jak płacze a ja Nie wiem dlaczego i nic nie pomaga. Taki chyba już urok macierzyństwa. A ty kochana na pewno kryzys masz bo mała przechodzi skok. Minie skok i będzie lepiej ;)
A no i dziś kończymy 5 miesięcy :D jak ten czas leci.

monthly_2016_01/fasolki-sierpien-2015_42174.jpg

Odnośnik do komentarza

Bass najlepsza pobudka jaka może być! Przepiękna Emilka :D
Dziewczyny powiedzcie mi bardzo mojej Oliwcii dostają uszka? Dla mnie jest najpiękniejsza ale wydaje mi się ze coraz bardziej jej uszy odstaja a tego najbardziej się bałam bo ja na tym punkcie mam mały kompleks i chciałam żeby córcia miała przylegające uszka a chyba nie udało się :( a jak urodziła się to miała ładnie przylegające a teraz coraz bardziej odstaja ... jak uważacie? Szczerze ;)

Odnośnik do komentarza

BASS śliczna Emilka :)

TRUSKAWKA śliczna Oliwcia :) A uszka ma ok. Nie martw się. Ja wczoraj znalazłam moje zdj z podstawówki i ja to dopiero miałam uszy odstajace a teraz nie mam :)

PATRYCJA kochana wiem co czujesz. Pomyśl że ja mam troje dzieci do tego z M problemy i ja psychicznie nie wyrabiam i choć chciałabym być najlepsza mama na świecie to wiem ze jestem zła. Walczę z tym ale zazwyczaj przegrywam . Nie jest łatwo.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam się niedzielnie:)
Patrycja ja też cie świetnie rozumiem bo też tak miałam przy pierwszym synu.byl trudnym dzieckiem.bardzo mało spał. Potrzebował ciągłej uwagi.ja na bawiłam się mega deprechy i macierzyństwo w ogóle mnie nie cieszyło. Tez miałam pomoc męża mamy teściowej ale to nic nie dawało. Nawet chciałam się spakować wyjechać i nigdy nie wrócić. Głupia ja:) zaczęło się poprawiać kolo 7 mies małego. Później już było tylko lepiej. Teraz jest moim całym swiatem (no oczywiście obok poli i meza). I tez mówiłam ze nigdy więcej żadnych dzieci itp.itd. a jak miał 1,5 roku to już się staraliśmy o drugie bo stwierdziliśmy ze dziecko to najlepsze co można w życiu miec:) wiec nie przejmuj się kochana. Będzie lepiej. Każda z nas ma czasem gorszy dzień.
Truskawka twoja córa ma uszy ok jak na mój gust. Niemowlakom to zazwyczaj się wydaje ze trochę im odstają bo włosów nie maja:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie!

Dziękujemy za życzenia, buziaki dla ciotek klotek od Piotrusia :***

Truskawka Nie wydaje mi się, żeby jej za bardzo odstawały. Wiem o co Ci chodzi bo ja też mam masę i niestety Piotruś odziedziczył odstające uszy po mojej linii. Mój tata ma, ja mam i Piotruś ma :( Też jak był noworodkiem to miał takie ładne przyklejone, a teraz trochę odstają. No zobaczymy.
Wszystkiego najlepszego dla księżniczki Oliwci :)niech zdrowo rośnie!
patrycja nie jesteś złą mamą, jesteś po prostu zmęczona. Ja też się mocno zdziwiłam jak wszyscy mówili, że dzieci tylko śpią, jedzą i w pieluchę robią. A moje nie! Rzeczy typu sam zasypia, sam się bawi, przesypia noce to abstrakcja. Są dzieci a dzieci i mi się trafił egzemplarz wymagający ciągłej uwagi. Cieszę się, że mi mąż pomaga. ale obiecałam sobie, że nigdy nie krzyknę na synka i tego się trzymam. Choć jestem obolała, niewyspana to jeden jego uśmiech pomaga mi o tym zapomnieć. Zobaczysz, trochę minie czasu, Zuzia będzie bardziej samodzielna i wrócisz do planu poszerzania rodziny :) a jak masz chwilę zwątpienia to pisz śmiało! po to tu jesteśmy! nie jesteś sama!
bass no piękna pobudka! ja zawsze niestety mam takie alarmowe :D jak Emilka się czuje? Kaszel minął?
k.karolcia my nigdy nie otulaliśmy Piotrusia, on zwyczajnie tego nie lubił. Jeżeli widzisz, że Kubuś tego potzrebuje to owijaj go. Nie wiem czy to może coś złego zrobić? Wydaje mi się, że nie?
rudamaruda spróbuj tego przepisu:
http://www.olgasmile.com/serek-jaglany-waniliowy.html http://www.olgasmile.com/smietana-migdalowa.html http://www.olgasmile.com/jogurt-kokosowy.html
babeczka ma fajne przepisy, zamierzam też zrobić jakieś mleko roślinne z jej bloga. Jakie polecasz do kawy?

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Witam Was :)
Mar86ta niestety nie pomogę... My też mamy w planach rozszerzanie diety (po chorobie), ale póki co nadal jestem zielonkawa:P Żałuję (chyba już to pisałam), że na bieżąco nie zapisywałam forumowych porad :/
Patrycja nie martw się, nikt źle nie pomyśli o Tobie, co więcej - podejrzewam, że wiele z nas miewa czasem różne myśli.... Ja też! choć kocham małego tak, jak nigdy wcześniej nie kochałam, to jednak miewam chwile zwątpienia, zdenerwowania, myśli, że jednak starczy nam jedno dziecko, bo pewnie nie do końca jestem taką najlepszą mamą, potem zaraz marzę o drugim... eh. cieszę się jak mam okazję wyjść do sklepu (ale atrakcja:P), no i takie tam - życie :)
Truskawka ja to mam też hopla na punkcie uszek mojego, bo mu się non stop zaginają i naprawdę odstają....ale zaraz mówię sobie, ze ja i tak go kocham, choćby nie wiem co, a jak jemu to będzie kiedyś rzeczywiście przeszkadzać, to wtedy będziemy się martwić! Dzieciaki rosną, zmieniają im się proporcje, dojdą włoski... (tym bardziej u dziewczynki), więc.....musimy wrzucić na luz :D

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :)
Dziękuję dziewczyny, wieczór udany jak najbardziej ;) czas nam tak szybko minął, byliśmy w nowej knajpce otworzyli niedawno klimat , jedzenie i obsługa super ;) M tez się podobało wyjście stwierdził że trzeba to co jakiś czas powtarzać :) ale tak się stesknilam za dziewczynkami ze szok . Jak wróciliśmy Jula spala a Mela tyle co wstała i powitała mnie takim uśmiechem i mina w stylu "jak dobrze ze jestes" ;) ale żeby nie było tak pięknie dziś od rana na rękach i cały czas potrzebuje naszej uwagi no nie poznaje mojego dziecka, kiedy jestem przy niej to jest ok ale wystarczy, że znikam z pola widzenia i płacz . Myślę , że zaczął się u nas skok lub po tym wieczorze bez mamy tak odreagować chce ;)
Patrycja wcale się Tobie nie dziwie sama ostatnio miałam mega dołek mimo tego , że również mam pomoc przy dziewczynach i szczerze kiedy urodziła się Julka mówiłam w ten sam sposób co Ty ze nie jestem stworzona do wychowania dzieci byłam bardzo młoda i wurzucalam sobie ze jestem okropna matką ale z czasem podejście się zmieniło i większy dystans do siebie i jednak zmieniłam zdanie i Julcia ma teraz siostrzyczke która bardzo kocha :) życzę Ci dużo cierpliwości i wysyłam dużo pozytywnej energii :*

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Kochane nie było mnie weekend a tu tyle do nadrobienia, ale jutro jak już wszystko wróci na własne tory to coś napiszę od siebie:-) a dziś tylko na chwilkę z zapytaniem. Mój maluszek od 2 do 4 miesiąca robił rzadko kupki, a od kilku dni są częściej nawet do 5...Ja tylko kp. Moje pytanie czy to może być biegunka? Oprócz tego jest radosny i dziś pobił rekord w niespaniu od 7.30 do 12.30 szok... Pomocy ...

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane :) ciezki dzien I ja dzisiaj mialam nie wiem Co sie h moim dzieckiem porobilo dzis tylko na rekach w sumie przez caly dzien spal tylko 1.5 h nosic tylko pionowo albo siedziec jak chcialam odlozyc to wrzask biore na rece dziecko zadowolone i usmiechniete.Dzisiaj sama ugotowalam synkowi marchewke z ziemniakiem z dodatkiem odrobiny oleju nawet ladnie zjadl ale juz lapie schizy Bo kupy dzisiaj nie bylo.
Patrycja kazdy ma prawo do gorszego dnia jutro bedzie lepiej ja tez przyznaje ze przy 1 zdarzylo mi sie krzyknac.Twoje zycie zmienilo sie o 180 stopni tak naprawde nie wiedzialas co Cie czeka a maciezynstwo to najpiekniejsza rzecz nna swiecie jak rownie najtrudniejsza.Mozesz mi cos o tych filtrach napisac to sie caly kran z filtrem montuje czx jak?
Truskawka Oliwcia sliczna i tak podobna do Ciebie i wcale nie ma odstajacych uszkow. Widze ze humor lepszy :) Ciesze sie:*
Bass super pobudka ;) jak najwiecej takich :)
Mmadzia nie mozesz tak myslec jestes najlepsza i najukochansza mama na swiecie dla swoich dziewczynek nie wolno Ci sie dolowac tylko pozytywne myslenie.Pmyslenie.Przesylam poytywna energie a M sie nie przejmuj ja mojego wogole nie slucham jak sie czepia i robie swoje.
A I synek juz na boki sie obraca siluje tak wiec na dniach pewnie zaliczy obrot.Jutro M w koncu idzie do pracy juuupppppiiiiiii :)))))) bedzie wiecej porzadku w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelinaa1986

Truskawka Oliwka jest sliczna i nie ma odstajacych uszek! ale Cie rozumiem bo ja tez schizuje czy Lilce nie odstaja. To chyba tak jak pisaly dziewczyny przez brak wloskow.
Bass kochana Emilka. Fajna pobudkowa niespodzianka :)
Kusicie ta kapiela w duzej wannie ;) Przed skokiem Lila dzieki metodzie tracy hogg po paru odlozeniach zasypiala w skoku oczywiscie tylko raczki i noszenie przed snem...( w nocy rowniez). A po skoku wyglada ze zapomniala co to jest samodzielne zasypianie i tak mysle czy jest sens znowu tydzien ja uczyc i sie mordowac. Skoro pewnie po kolejnym skoku znowu zapomni :/

Odnośnik do komentarza

Czas leci.. 8.01 wspominaliśmy, że rok temu powiedziliśmy o ciąży rodzicom dzisiaj 10.01 i Oluś kończy 5 m-cy a pamiętam jakbym wczoraj rodziła. Od wczoraj podaje soczek jablkowy 100%bio hipp z wodą smakuje i nawet ja lepiej się czuję że coś w końcu pije, bo woda to kilka łyków i już albo vibovit.
Jak czytam jak szybko wasze pociechy zasypiają to myślę, czy coś robię nie tak.. Oluś po kąpieli jak nie zaśnie to koło 21.30-22 i śpi na noc tzn w nocy się budzi na jedzenie. jak po kąpieli się zdrzemnie to później bawić się chce do późna i tak wczoraj do północy... dobrze, że nie marudzi tylko się bawi, ale siedzieć z Nim trzeba. Ale śpimy do 9-10 dzisiaj do 10.30 :D

U nas póki, co żadnych ząbków, nadal czekamy. Obie piąstki w buźce.
Obroty ćwiczy i główkę zaczyna podnosić i jak go trzyma na rękach to nóżkami odbija się od kola chce wstawać. Jak pomyślę, że za raz pół roku strzeli i ani się obrócimy to będzie ciężko upilnować. :D takie szczęście!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...