Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny nie pisałam tego żeby coś od was wyciągnąć. Jakoś będę musiała sobie sama poradzić... jutro ma przyjść pralka która zamowilismy. Najlepsze jest to ze nie wiem czy będę umiała ja sama podłączyć! Stara pralka już wystawiona na sprzedaż za 150zl może ktoś kupi to może wystarczy na jakiś czas. Byle do wypłaty... eh ciężko mi jak pomyślę ze będę teraz sama z dwójką dzieci to zalamka... I to swoje z innym ojcem ehh może jest jakieś ziarno prawdy w tych jego wyzwiskach? Ehh dół

Odnośnik do komentarza

Truskawka ja bym zglosila go na policje. I o alimenty. Te bym nie była z takim chuj*em. Mój były taki był, uciekał, łazil gdzieś kolegami, chlal, awanturowal się kradl mi kase. Kiedys mialam odlozone 600 zl na mieszkanie zabral i wyszedł. Ja nauczona twardzielka ( po mamie) znalazłam wszystkie jego rzeczy posegregowałam na kupki. Jedna do lombardu, druga do kosza. W tej do lombardu znalazły się jego pady, konsola, jakiś telefon, łańcuszek, gitara elektryczna( papiery były wszystkie w domu wiec tego nie ukradłaam a nie brał tego na raty czy cos) zanioslam wzięłam 1800 zł oddałam nasze mieszkanie_ wynajem i pojechałam do mamy. :] Jego za trochę zamkneli za coś. Później dostawałam pogrozki, sprawa w sadzie i zakaz zbliżania. Ja teraz mieszkam w innym mieście. Minely 3 lata.Kochałam go bardzo ale trzeba było powiedziec dość :]
Matka powtarzała" facet nie ma prawa na Ciebie ręki podnieść jak to zrobi to ja go znajdę i urwe mu jaja"
Tylko, że ja z nim nie miałam dzieci wiec nie wiem.jak bym wtedy postąpiła.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Truskawka to typowy syndrom kata i ofiary... Jakby wmowil Ci ze masz ogon , uwierzylabys po pewnym czasie?? No wlasnie.. mysle ze wiesz o co mi chodzi.
Stokrotka88 zaintrygowalas mnie salatka z makaronem ryzowym, szynka i maggi. Rozumiem ze wszystko wymieszac i gotowe? Bez majonezu- byloby super ;)

Odnośnik do komentarza

Patrycja tak ja wiem ale no ja głupia liczę ze się opamieta. Nie chodzi mi ze wróci przeprosi itd bo na to już za późnotym bardziej ze to nie pierwszy raz tylko on ma już nasrane w papierach i nie chcę mu dokładać głupia jestem wiem ale nie potrafię tak zrobić. Jutro po nocy zastanowię się co dalej. Łudze się ze chociaż połowę mi odda czyli z 400zł to już by wystarczyło mi do 10 a tak to nie wiem co będzie. Moi rodzice śNi nie mają bo mają kredyt i mieszkanie do opłacenia zostaje im z 600zl na miesiąc i nawet nie będę im mówić o sytuacji u mnie jakoś sobie dam radę. Nie wiem jak narazie. Jestem totalnie załamana Mam ochotę się wypłakać i przytulić ale nie ma do kogo . Dlaczego ja tylko to nasuwa mi się na myśl. Dość już w życiu wycierpialam. Ale widocznie to nie koniec

Odnośnik do komentarza

Truskawka my cię tu wszystkie wirtualnie przytulamy! I nie daj sobie nic wmówić, jesteś wspaniałą osobą i mamą! I o tym pamietaj! Wszystko się jakoś ułoży, jutro na pewno znajdziesz światełko w tunelu, a popatrz ile nas jest tutaj i wszystkie chcemy pomóc, jak bedzie trzeba to będziemy podsylac sloiczki czy pampersy. Trzeba sobie pomagać.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ewelinko siostra mówiła mi to samo... gorsze rzeczy mu wybaczalam nie wiem czemu. MoŻe dlatego ze od zawsze wmawiane miałam ze nikt mnie nie zechce z dzieckiem i trzymałam się go jak tonący brzytwy?
Dziewczyny nawet nie macie pojęcia jak zazdroszczę wam mężów i narzeczonych czy chłopaków teraz to naprawdę do końca życia zostanę sama. Ehh muszę się pogodzić chyba ze swoim losem, nie?

Odnośnik do komentarza

Truskawka nie możesz a nawet nie masz prawa myśleć, że to co powiedział jest prawdą. On jest skończonym dupkiem, że tak bez szacunku traktuje kobietę - matkę swojego dziecka też kobietki. Jak bym go spotkała skopałabym mu dupę.
Dziewczyny mają rację, jak facet raz podniósł rękę to nie zawaha się zrobić to drugi raz, a jak kiedyś się zdarzy że będzie chciał podnieść rękę na swoją córkę, bo się zdenerwuje.
Pomysł z lombardem, dobry ale dla takiego choleryka ryzykowny - to mógłby być powód do kolejnej akcji ;/ a tego nie chcemy.
Nie masz nikogo, kto mógłby Ci teraz pomóc? Rodzice? A jego rodzice? Masz z nimi jakiś kontakt albo jego rodzeństwo? Może z nimi pogadać. Wiem że to może go jeszcze bardziej rozzłościć, ale nie masz wyjścia. Jeść musicie. 3maj się dziewczyno i jak coś to śmiało pisz, są święta trzeba sobie pomagać!!!! :*:*:* buziaki

Odnośnik do komentarza

Asiutak z Gliwic już wcześniej to wyhaczylam ;) i nie chcę pomocy żadnej. No muszę sobie poradzić. Jakoś. Najgorsze ze jestem tu sama na Śląsku zresztą i tak nie chce obtaczać rodziców swoimi problemami bo powiedzą że mówili ze tak będzie. W sumie Asiu niesmismali myślałam nad spotkaniem z tobą. Ale ja z tych niesmialtch i nigdy wprost nie zapytałam . Teraz wstyd mi będzie się spotkać.

Odnośnik do komentarza

odbyłam traumatyczny shopping prezentowy i mam wszystko, jeszcze tylko ekstras dla mojego M (nie zasłużył, ale jestem człowiekiem szlachetnego charakteru hehehe ), ale muszę dymać jutro, gdyż albowiem podczas , gdy z powodu awarii tramwaj wywiózł mnie nie tam, gdzie powinien, także u mnie nastąpiła 'awaria' zwana okresem! ale nic to, ponieważ po powrocie zastałam awarię w postaci osr.... body od tyłka aż po szyję (body do wyrzucenia:-)- dziecko co prawda wykąpane i nakarmione, ale nie dające się odłożyć do łóżeczka nabijało kilometry noszone po domu przez tatusia, więc czym prędzej ogarnęłam swoją awarię, pogadałam z synem, odłożyłam do wyrka i w 5 minut zasnął- oto magia matki polki bohaterki:-)

truskawka bardzo mi przykro:-( pamiętaj, że masz w sobie siłę o jaką pewnie nawet sie nie podejrzewasz-brzmi banalnie, ale uwierz w to

mmadzia nie płacz przy sprzątaniu, bo podłogę zachlapiesz i dodatkowa robota:-)

Mama Ewy u nas też dzisiaj absorbujący królewicz

Justynka ja robię wyłącznie sałatki szybkie, np 1.kolorowy makaron ( u mnie czeka już piękny czarno-czerwono-żółto-zielony z włoskiego tygodnia w lidlu-jestem makaronowym zbokiem:-) pomidorki koktajlowe, tuńczyk i ogórek konserwowy+ sos włoski z oliwą, albo 2.por, fasola czerwona, ogórki konserwowe, jajko, kukurydza, majonez, albo 3. tuńczyk+brzoskwinie+kukurydza+majonez, albo 4. szynka+ogórki konserwowe +kukurydza+jajka+ sos chrzan+jogurt+majonez albo.... żartowałam:-)

Stokrotka ja mam lat 33 i też bym w stroju wróżki polatała:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Truskawka nie możesz a nawet nie masz prawa myśleć, że to co powiedział jest prawdą. On jest skończonym dupkiem, że tak bez szacunku traktuje kobietę - matkę swojego dziecka też kobietki. Jak bym go spotkała skopałabym mu dupę.
Dziewczyny mają rację, jak facet raz podniósł rękę to nie zawaha się zrobić to drugi raz, a jak kiedyś się zdarzy że będzie chciał podnieść rękę na swoją córkę, bo się zdenerwuje.
Pomysł z lombardem, dobry ale dla takiego choleryka ryzykowny - to mógłby być powód do kolejnej akcji ;/ a tego nie chcemy.
Nie masz nikogo, kto mógłby Ci teraz pomóc? Rodzice? A jego rodzice? Masz z nimi jakiś kontakt albo jego rodzeństwo? Może z nimi pogadać. Wiem że to może go jeszcze bardziej rozzłościć, ale nie masz wyjścia. Jeść musicie. 3maj się dziewczyno i jak coś to śmiało pisz, są święta trzeba sobie pomagać!!!! :*:*:* buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Truskawka czytam I ocza nie wierze kawal sku...la sorry za wyrazenie zrobisz jak uwazasz ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze moze byc tylko gorzej a kobieta dla dzieci nawet gory jest w stanie przenosic dla swoich urwisow jestes bohaterem i nikt nie ma prawa Ci takich rzeczy mowic o ktorych pisalas. Pisz duzo co myslisz co czujesz to pomaga! !!A my tu po to jestesmy :) pisz co pottzebujesz i adres Twoj poprosze.
Ewelad kocham Cie za Twoje teksty :)
Ja robie salatke z tunczyka a wiec ryz daje basmanti papryke swieza ogorek konserwowy kukurydze troche jablka sol pieprz noi oczywiscie tunczyk w sosie wlasnym.
A salatke z makaronu z zupek musze wyprubowac.
Moj maly dzisiaj tez maruda straszna na rekach zle q lozeczku zle w bujaczku zle jakas masakra.Obiecalam sobie ze dzisiaj odpoczywam no ale coz taka moja natura ze na 4 literach nie usiedze porzadkow dalszy ciag zrobilam sledzie po kaszubsku i kapuste z grochem ale ze grochu bylo za malo to soczewice dolozylam moze bedzie zjadliwe.

Odnośnik do komentarza

Ewelad bóg zapłać za przepisy!:D Faktycznie dzien pełen wrażeń miałaś:)

Truskawka nawet nie waż sie myślec w ten sposób! Kobieto! Sama mówiłaś jakiego masz wspaniałego synka! Jaki dzielny, odpowiedzialny i zaradny. No i niby dzięki komu!? Będzie dobrze zobaczysz! I Joanna nasza sie Tobą zaopiekuje:)
Jakby co mam cała pakę eufemilu nie otwarta wcale. Ja KP wiec mogę tez wysłać:)

Olciak smaka robisz. Ja w tym roku obejdę sie smakiem jeśli chodzi o te "cięższe" potrawy. Tosia delikatna pod tym względem;)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Ja uwielbiam sałatkę 9cio warstwowa
Od dołu :
Seler konserwowy
Kukurydza
Szynka
Jabłko
Por
Ananas
Jajko
Ser żółty
A dziewiąta warstwa to majonez gdzieś w środku, ale ja mieszam blenderem majonez i ta wodę z selera i tak tym polewam.

Pycha ;-)

P.S truskawka ja też chce coś wysłać :-)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...