Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

OLGA inhalacje robiłam rano tylko raz bo potem czasu nie miałam. Z tym ze przez dzien bylo ok. Mała ten katar to ma taki ze w nosie jej charczy a nic nie mogę wyciągnąć. Teraz sie meczy biedna :/ Bedziemy się inhalowac na całego to jej powinno być lepiej.

JULITA ja bym się nie martwila. Skoro brzuch nie boli.

MARLENA ja mam taki nebulizator czy jak to się tam nazywa. Taki inhalator z maską i tak robimy.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hania tez ma od prawie 2 tyg katar byłam u lekarza kazał robic solą fizjol. Robie codzinnie rano i po kąpieli . Tez tak glosno oddycha w nocy . A w ogole to mam dzis wrażenie ze ciagle nie spi tyle co na spacerZe po każdym jedzeniu ja odkładam i tylko słyszę jak sie wierci w koszyku chyba tez ten skok rozwojowy sie zaczol . W czwartek konczy 8 tyg .

Odnośnik do komentarza

Kolejne karmienie i czuwanie az zasnie maly :)

Mmadzia bede dzis dzialac z ta inhalacja, moze cos pomoze.

Julita mnie ten katar juz przeraza bo dlugo trwa, ok 2 tyg i tak walczymy z nim a nie ustsje :(

Rewolucja my mamy fride z canpolu - takie niebieskie opakowanie, ma 3 gumowe koncowki. Mimo, ze katar nie przechodzi to frida rewelacyjna bo ladnie zbiera wszystko i szybko sie ja czysci.

Ide dalej spac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

REWOLUCJA ja mam aspirator z otrivin baby. Ale kupowałam go 6 lat temu. Jakoś działa, ale na pewno są lepsze, sama się zastanawiam nad kupnem nowego.

Dziewczyny a czy katar waszychmmaluszków jest taki właśnie ze go widać i da się odciągnąć? Bo moja m a ten katar gdzieś tam w środku i nie da się nic odessac. Będę walczyć tymi inhalacjami może to coś da.

Chciałam też zaznaczyć ze nie wyobrażam sobie żeby forum zniknęło więc bardzo proszę mamusie ładnie się udzielać :)

ANIA ciasto pycha. Goście chwalili :) udało mi się nie zjeść całego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Silvale sliczna panna!! co za oczy :) gratulacje.

Ja się nie martwię, że forum zamilczy, przecież jestesmy tu często :) a poki co oswajamy się nadal z maluchami, jest ładna pogoda to duzo nas nie ma w domu itd. Za niedługo będzie nas tu wiecej i częsciej, tak myslę. A swoją droga to moze sie przyzwyczaiłyśmy do szalonego tempa z okresu porodów, ja nie nadążałam was czytac jak byłam w szpitalu :)

Cieszę się, że kolejne ciasto smakuje :)

Moj synek dziś ładnie pospał i dał mi pospac, budził sie o 2 i 6, no i zasypiał potem sam w łóżeczku - z czym były pewne problemy ostatnio ;-) wolał z nami w łóżku :D
Dziewczyny czy wy spicie przy zgaszonym świetle? U nas oki co pali się całą noc taka malutka ledowa lampeczka, żebym cokolwiek widziała, mogła zaglądac do łóżeczka... czy to przesada? Jakos niepokój czuję jak tak mały w ciemności lezy i nie widzę go wcale :/ taka kwoka ze mnie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja ja tez mam katarek, 2 zestaw już, bo właśnie w pierwszym rurki nie dało się doczyścić , w razie potrzeby kupie fridę

Silv Agatka elegancja - Francja !

Ania u nad tez lampka ledowa i jeszcze długo bedzie , starsza córka tez przy takiej śpi - jak idę ją w nocy okryć , przynajmniej nie zaliczam gleby haha ja sama nie lubię ciemności kompletnych , wiec mam tez taką lampkę w wc- i kto tu jest świetlnym świrem ??? Hahaha

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)
Silv ile malutka ma tygodni? Piekna jest! A kreacje ma taka, ze sama bym chciala miec ja :D

U nas malutki spi sam w pokoju w swoim lozeczku. Mamy elektr. nianie z kamera wiec czasami podejrze co u niego jak jestem w sypialni. A lampka jest tez na tej niani - daje lekkie niebieskie swiatelko maluszkowi.

A my za 1,5 tygodnia mamy szczepienie a on ma caly czas katar :( a dziewczynki slyszalyscie, ze nie dosc, ze dziecko musi byc zdrowe to jeszcze wszyscy ktorzy z nim w domu przebywaja?!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) Chciałabym tu częściej bywac niestety czasu jak na lekarstwo, mój przestarzały telefon wyrzuca mnie z forum a do laptopa usiąsc to ciezko bo wiecznie cos do zrobienia. U nas własciwie wszystko w jak najlepszym porządku, odpukac :) Kupy się unormowały, Ala ma swój rytm dnia, mniej wiecej wiec póki co cieszymy sie sobą. Po doswiadczeniu z synem wiem ze te piekne pierwsze chwile tak szybko mijają że staram się nimi rozkoszowac jak najbardziej i starac zapamiętac :)
mmadzia, trzymam kciuki za bioderka, napewno wszystko bedzie ok. Niezły tłum masz w domu a chętni chociaz do pomocy?
Sliv, mała jest prześliczna a w tym ubranku wyglada poprostu bosko :) Ja dostałam wczoraj całą torbę ubranek, chyba będę moja przebirac dwa razy do dnia coby wszystko choc raz założyła :/
Ania125, my śpimy bez lampki ale mamy tak blisko latarnie prze domem ze daje sporo światła w sypialni jeśli nie zasłonimy żaluzji, wiec zasłaniam tylko do połowy co by mnie nie raziła w łożku ale wciaz dawała rozpraszała ciemnosc i tym sposobem nawet przewijam bez zapalania światła bo przewijak mam pod oknem :)

Odnośnik do komentarza

Śliczna dziewczynka z Agatka.

Byłam dziś u lekarza z katarem u mojego Malucha to zalecił mi tylko sól morska. Jak pytałam się o inhalacje to stwierdził że dla 5 tyg dziecka to za wcześnie.

My także spimy przy zapalonej lampce, musze widzieć w nocy co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! czytam Was ciagle , zawsze nocami jak karmie :D bo w dzien nie mam jak .. Teraz święto ze sie udało. a piszecie ze mało kto sie udziela wiec i ja cos dorzucę od siebie tylko ostrzegam ze bede marudzić...

silv śliczna ta twoja córcia :) ito ubranko do chrztu miód !
Ja chciałabym
Ochrzcić w 2 dzien świat Bożego nsrodzenia.

Mój synek wczoraj skonczyl miesiąc :) jest cudny, kochany i w ogole ale w dalszym ciagu zmagam sie z tym o czym pisałam juz jakis czas temu ... On ciagle marudzi nie płacze nie zanosi sie tylko popłakuje , marudzi pokazuje ze cos mu nie pasi :( albo spi albo je albo marudzi :-( nie ma 5min zeby sam polezal musze go nosić chustac bujać zaraz na glowie bede z nim stawać eh :( zle mi bo nie wiem co mu nie pasuje , brzuszek ma mięciutki , koooop robi milion na dzien.. A mój kręgosłup i rece wysiadają . Dziewczyny co to
Moze byc i ile potrwa ? Na prawdę nie da sie fizycznie tego ogarnąć na dłuższa metę i psychicznie tez.. Mam stresa wyjsc z nim do sklepu po zakupy bo wiem ze zaraz w wózku bedzie mu cos nie pasować i popłakiwanie bedzie :(
Ze zdrowiem ok , tylko oko dalej ropieje wiec dzis mamy okulistę zobaczymy co powie i wyszło na buzi kilka krostek...
Odnośnie jego marudzenia zastanawiam sie czy on sie po prostu najada bo nigdy nie mam pewności ile
Zjadł bo KP... Sama juz nie wiem. Teraz spi a nawet słyszę przez sen cos mruczy tak jakby mu nie pasowało cos :( juz mam myśli typu ze zła matka ze mnie bo nie potrafię dziecka uszczęśliwić eh
Oki koniec smetow, sorry za te gorzkie żale ale aż lepiej.....
Dla Was i maluchów duzo zdrówka !

http://s4.suwaczek.com/201508161352.png

Odnośnik do komentarza

Mmadzia piszesz ze Twoja jest kluska ale mojej też już rosnie druga broda;-)
CzarnaMamba nie wiem co Ci poradzić ale moja tez jakoś specjalnie nie umie się sobą zająć... Myślę że jest jeszcze za mała:-)
Olga Agatka dziś zaczyna 8 tydzień:-)
I chyba też już powinna być szczepiona ale nikt z przychodni do masz nie dzwoni... Chyba sama będę musiała się pofatygowac.
A co do sukienki ma chrzest to zamawialam przez internet i balam się ze będzie brzydka ale jest sliczna:-)

Odnośnik do komentarza

zanim przeczytam resztę stron to Pierwsze odpisze na wcześniejsza sprawę :-P
wyrwanazkontekstu myślę że to mogą być kolki tak jak u nas... Miałam podobnie Maluszek płakał Bardzo Przeżył się itd mówiłam Że nie może zrobić kupki w sobotę pojechaliśmy nawet na pogotowie bo bałam się że mu się coś stanie... Nie miał żadnego zatwierdzenia jak to dr stwierdził co prawda nie sprawdził nawet Brzuszka żeby pow co to może być.
ja ci polecam spróbować kropelki.
pierwsze dawalismy bobotik ale z całego serca polecam sab simplex niemieckie kropelki u nas jak Narazie działają cuda...młody nie cierpi i jest super :-)
a jeżeli Będziesz podawać bobotik to nie sugeruj się tym co pisze na opakowaniu tylko podawaj o wiele więcej (my dawalismy ok 10 kropel do Każdego karmienia)
mam nadzieję że to wam pomoże bo szkoda żeby cierpiała

Odnośnik do komentarza

Czarnamamba

A może faktycznie jest głodny i dlatego marudzi.
Ja jak karmie piersią i nie miałam pewności czy dojadą bo wydawało mi się ze mam mało pokarmu to Zaczęłam go ważyć. I dziś lekarz Powiedział ze mamy problem bo go przekarmiam bo w ciągu miesiąca podwoił swoją masę urodzeniowa. To może i Ty spróbuj go Ważyć to Będziesz wiedziała czy przybiera na wadze i czy ten płacz to z powodu głodu czy to jednak coś innego

Odnośnik do komentarza

Didus tyle ze ja widze jak chce zrobic kupę, nóżki jej podciagam do brzuszka zeby jej pomoc i krzyk w niebo głosy wiec nie wiem czy to zatwardzenie czy tez nie jutro pojde do położnej niech ja sprawdzi, juz nawet jej pomagalam termometrem a wiem ze nie powinnam i sama jestem temu przeciwna ale no musialam bo strasznie płakała i sie meczyla...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...