Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucja spadek formy u córki trwał 2 dni, obecnie roznosi mi chałupę oraz testuje moją cierpliwość - nudzi jej się , a ja ogarniam młodego , sprzątanie pranie gotowanie a w przerwach ją zabawiam oraz popołudniami próbuje utrzymać przy życiu męża , który ma katar haha jutro kontrola , zobaczymy co powie pediatra, ale wg mnie jest ok, wiec chyba pojedziemy

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

My mieliśmy coś na kształt kolki chyba.Ale dość krótko bo ok godziny ale marudna była i wrzask był i jeść nie chciała znaczy się chciała ale krzyczała przy tym i tak wkoło. A ja się tylko rozbueralam i ubieralam .na rękach się trochę uspokajala a za chwilę znowu. A teraz pojedzona smacznie śpi. No ja nie ogarniam . A może ją brzuch po prostu bolał.albo coś.

Kupy robi takie ze prawie całe wsiakaja w pampersa. Mam się martwić ze za bardzo wodniste?

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Witam dziewczyny, podczytuje Was od początku ale brak czasu na napisanie czegokolwiek... Mam core Oliwcie 4,5 roku i teraz synka Kubusia, który urodził się silami natury 2.09 miał 59cm i 4200g. Karmimy się piersią na żądanie. odnosnie kupek Dziś była u nas położna środowiskowa i powiedziala że właśnie takie wsiakniete w pampersa z drobinkami są dobre. Poleciła nam vit. Ć vitamilki c. My mamy problem ze sucha skórka (dziś po rozmowie z położną chyba doszlysmy do cennych wniosków dla mnie, za dużo nadmanganianiu potasu sypal mąż jak kapral, mamy stosować emolienty i obserwować). Powiedzcie mi jak z ust stawów biodrowych bo już głupie ( na wypisów ze szpitala zrobić do 3 msc, dziś ortopeda mówił że najlepiej do 6tyg). Życzę spokojnej Nocki mamusie :-)

Odnośnik do komentarza

Po wizycie u pediatry-gastrologa diagnoza taka: kupki nie powinny takie być (u nas są: żółte, ze śluzem takim lekko różowym i część wsiąka w pieluchę) zmiana mleka z bebilu comfort na bebilon peptit dha dla niemowląt z alergią pokarmową. mamy jeszcze zbadać kał. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. bo to prężenie i ból brzuszka już wystarczy. Mały dość już się nacierpiał. Także, dziewczyny jak nie macie pewności, co do kupek to idzicie do lekarza, tym bardziej jeżeli dziecko przy robieniu ma problem.
spokojnej nocy dla mamusiek i dzieciaczków! i zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Misiaczek mój Kubuś zjada z jednejpiersi a domaga się jedzenia różnie, czasem odstępy są co 1,5-2godz, a czasem jak zasnie to potrafi nie jeść ze 4godz. Przybiera dobrze bo na 5 tydzień mamy już 1200g do przodu. Moim zdaniem musisz wyczuc maluszka bo każdy potrzebuje innej ilości mleczka żeby się najeść tak jak dziewczyny wcześniej pisały. My kończymy się karmić i wracam spać...

Odnośnik do komentarza

Co do tego karmienia p. sa 2 szkoly - na jednym karmieniu jedna piers, jedno karmienie dwie piersi. Ja mam malo pokarmu, ale jak placze po pierwszej piersi to daje druga.

A powiedzcie mi dziewczynki jak maly dostal 120 ml mleka o 20.00 i dopiero obudzil sie na karmienie o 3.30 to nie jest za pozno? Bo maz stwierdzil, ze jest za maly na takie rzadkie karmienia.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Olga1, są dwie szkoły- albo budzić co 3h albo karmić na żądanie.
Ja karmie na żądanie u zdarza się, że mała ma przerwę 6,7h między posiłkami. Synek Ewelad ma jeszcze większe przerwy.

Wiadomo, że jak masz w domu niejadka, to budz,ale jak Twoje dziecko dobrze przybiera na wadze...to tak jakbyś budzila chorego w szpitalu, żeby dac mu tabletki nasenne.. :)

Odnośnik do komentarza

Rewolucja u nas po porodzie wyszły dwie bakterie w moczu i siedziałyśmy 11 dni, ponieważ miała podawany antybiotyk dożylnie. Później 3 tygodnie kontrolowałyśmy co tydzień mocz, a na koniec posiew, który wyszedł dodatni. We wtorek byliśmy jeszcze raz w szpitalu i pobrali na nowo mocz do badania. Myślę, że może dobrze jej nie umyłam i stąd taki wynik. W szpitalu tak mocno tam jej wyczyścili, ja się bałam, że zrobię jej krzywdę.
Dlatego też przez ten antybiotyk miała wczoraj badany słuch, na szczęście wszystko w porządku :)

Teraz się karmimy i będziemy po mału się szykować, bo na 8.30 mamy być.

Dzisiaj Natalka kończy dwa miesiące :)

A jutro mamy chrzciny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Misiaczek moja mała je z jednej piersi w ciągu dnia a wieczorem zjadlaby nawet z 3;-) niestety takie przerwy jak u dziewczyn po 6-7 godzin w nocy to tylko marzenie... Zwykle jest karmiona o 22.00, o 2.00 i o 5.00... Ale już się chyba przyzwyczailam i jeśli po karmieniu Agatka zasypia bez problemu co raczej jest norma to ja w ciągu dnia czuje się wyspana:-)
A u nas teraz kupki dalej zielone i wczoraj było ich strasznie dużo... Boję się teraz że to biegunka:-( zobaczę jak dzisiaj będzie i pewnie pojedziemy do lekarza choć mała nie ma temperatury, jest wesoła i nie płacze więcej niż zwykle...

Odnośnik do komentarza

Moja mala je czasem z jednej czasem z dwoch piersi, ale czesciej z jednej. Karmie na zadanie i z czestoscia roznie bywa, zalezy od dnia, raz w nocy przespala 7h, ale to byl tylko raaz niestety;p a tak to co dwie trzy godziny.
Jesli chodzi o kupki jeszcze to sa wodniste ale maja dobry kolor a coreczka zachowuje sie normalnie wiec staram sie nie panikowac a jak widac co pediatra to inna opinia. To nasze pierwsze dziecko i ja caly czas obserwuje i rozmyslam czy wszystko ok ale na szczescie moj maz mnie stopuje w wyszukiwaniu chorob:) podejzewam ze i przy kolejnym dziecku sie to nie zmienia,co?:p
Z Julka bylismy wczoraj na bioderkach, a skonczyla 7 tyg i 4 dni, nie uslyszalam nic ze za pozno przyszlam, na wypisie nic nie mialam a w necie wyczytalam ze miedzy 6 a 12 tyg trzeba zrobic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...