Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Pati jestem zdziwiona, ze tak mowisz, naprawde
Porod pikus? A nie balas sie tych wkuc jesli chodzi o kroplowke, naciecia krocza itd? Ja juz jak wyobrazam sobie to panikuje. Sorki wszystkie czytajace,mam nadzieje, ze nikogo to nie stresuje.

Pati, rzeczywiscie, zapomnialam, ze Twoj maz wyjechal. Hmn. To zostalo Ci albo czekac albo zrob ten test domowy, a on jest z kalucia palca, wiec nie takie zle.

Odnośnik do komentarza

Nie spokojnie ja przy porodzie nie miałam żadnej kroplówki ;) naciecie miałam ale nawet go nie poczułam bo czułam już skurcze takie że na necie było mało wyczuwalne;) więc nie martw się nie każdy przy porodzie dostaje kroplówkę ;) porod mi szybko poczedl bo jakieś 30 minut i było po wszystkim;) siostry mnie wcześniej straszyły że tak boli i wgl bałam się cholernie ale jak przyszło co do czego nie było tak strasznie jak opisują ;) to chyba zależy jak kto reaguje to już sprawa indywidualna;)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie;) nie ma co się stresować narazie im bliżej "rozwiazania" tym więcej się o tym myśli i jest większy strach;) mnie już nastraszyly że drugi poród jest cięższy ale staram się o tym nie myśleć pewnie dopiero jak będę w ciąży to będę myślała ;)

Michaelll testujesz w sobotę? Jak się czujesz jakieś objawy są?;)

Odnośnik do komentarza

A ja zawsze slyszalam, ze drugi porob szybciej i latwiej.
Hmm korci mnie, zeby jutro zattestowac. Mam test czulosc 25. Widaje mi sie, ze gdyby mialo cos byc to jakas blada kreska pojawi sie 1 dzien przed. Raczej do soboty nir wytrzymam.
Objawy jakie byly takie sa nadal. Troche martwi mnie ten ciagly, nieustajacy bol brzucha juz 6 dzien jesli sie nie myle.

Odnośnik do komentarza

Kas92 mysle ze to dobre wieści. Pecherzyki są więc reakcja jest. Trzymam kciuki za wizyte i niech rosną. Wcinaj migdaly dalej i reszte co pisałaś. I magnez ja jdszczd biore troche wieksza dawke. Choc moze nie ma co szalec, w końcu migdałach też jest dużo magnezu. Ale ja biorę wieksza teraz troszkę dawke w pierwszej fazie cyklu.
Jestesmy w podobnej sytuacji teraz. Moje tez rosną. Lekarz nie odpisał, więc rano do niego zadzwoniłam. W każdym razie Zastanawial się, ale stwierdził, że estradiol jest wysoki czyli pęcherzyki jeszcze rosną i dlatego kazał nie brać aromku. I również mam wizytę w przyszłym tygodniu na początku. Nie wiedziałam, że tak po estradiolu po wynikach hormonu można coś takiego zweryfikować. No ale dlatego nie ja jestem lekarzem :D

Nass daj znać co u Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Patii, mialam zrobic ten test, ale nie zrobilam go dobrze i wiesz zepsulam hahaha.
Nie chcesz wiedziec jak haha.
Jestem wkurzona troche na siebie, bo nie wiem czego sie spodziewac. Dzisiaj kupie kolejny test i jesli jutro nie bedzie okresu z rana to zrobie test. Moze i dobrze, ze ten nir wyszedl, bo jak mowisz zbyt malo czułe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...