Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Rysia
Co u Ciebie, jak sie czujesz?
Tak bylam po recepte duphastonu do ginekologa.
Teraz umowilam sie z babka, ze Jesli potwierdzi mi sie ciaza, to mam wtedy brac, zeby znieknelo te pobolewanie podbrzusza i ewentualne podtrzymanie ciazy-tak powiedziala. a jesli nie bede w ciazy to chociaz dostane okres teraz w sobote, a gdybym wziela duphaston to za kolejne 14 dni. A nie chce tracic tyle czasu
Tylko recepta, bez usg. Test zwykly zrobie w sobote rano. A z krwi jak tylko wyjdzie cos na tym tescie z apteki.
I dam wam szybko znac jak cos nowego u mnie sie pojawi.)) :))

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy Pati;-)

Pytacie się codziennie jak się czuję? Przepraszam ale nie będę opisywać, nie chcę nikogo zniechęcać swoją osobą-ciążą itd, poza tym tj 3 ciąża, inaczej podchodzę do całej sytuacji niż wy, nie jestem w 5mies. tylko w 5 tyg.i w wielkiej kropce....przez najbliższe tygodnie, nie wiem nawet czy napiszę po wizycie, to trudne.
I tak myślę że tutaj przeszkadzam i niepotrzebnie się mądrze:-P Tutaj też mamy cieżaròweczki które bardzo taktownie się zachowują;-* spokojnie niedługo "odparuje" :D

Odnośnik do komentarza

Hej.
Pati, przykro mi. Wydawalo mi sie, ze powinno cos byc ba rzeczy, bo na twscie cos tam bylo widac. Mimo, ze pierwszy raz widzialam taki szeroki pasek na tescie. Moze test byl jakis wadliwy czy cos? Mhm? Chociaz jak narazie nie masz okresu to tez nie wiadomo. Czekaj dalej)

Odnośnik do komentarza

Pati nie rozumiem czemu jeszcze nie zrobiłaś Bhcg z krwi...jak wiesz że siostrze wychodziły negatywne do 6tyg.ciąży, teraz znowu dylemat czy dobrze zrobiłaś odstawiając Duphaston??

Gdy byłam miesiąc po zabiegu na kontroli-w ovu okazało się że mam 2torbiele, kazał brać lek z progesteronem to 1 @ na leku była szybciej po 25d a drugą @ wcieło, od razu napisałam do gin (miałam się wtedy nie starać ALE może coś) natychmiast kazał zrobić Bhcg z krwi, negatywna, po 2 tyg kazał przyjść (wtedy będzie widać ew.ciąże) a przed wizytą kolejna beta również negatywna, na wizycie okazało się że jest owulacją bez tej @ (brak torbieli i kazał nie marnować cyklu tylko działać) żaden progesteron, po kolejnych 2 tyg.przyszla @, później kolejna wizyta w ovu , było ok terminowo wszystko itd.
Może gin zmarnował ci owulację, może zobaczyłaby ew.torbiel czy ciążę, wogòle czemu cię nie zbadała jak byłaś po receptę?
Teraz bidulko się denerwujesz i czekasz tracąc czas, przykro mi...

Odnośnik do komentarza

Iwa. Dobrze, że lekarz nie skreślił tego cyklu tylko chce jeszcze coś spróbować. Nie to co u mnie za pierwszym razem...
Jak u mnie jutro w 12dc nie będzie odpowiedniego pęcherzyka to nie będę brała od razu w ciemno luteiny od 16 dnia tylko będę chciała poobserwować czy nie urośnie nieco później. Nie chce doprowadzić do sytuacji jak w pierwszym cyklu z CLO, który przekreślił mi rowniez drugi cykl i wszystko się rozregulowalo. Trzymajcie kciuki za jutro! Już nie mogę się doczekać!

Iwa jak wyniki badań, które robiłaś? Wszystko w normie czy czekasz na wyniki dalej?

Michaelle jak objawy? Dalej tak samo czy coś nowego?

Odnośnik do komentarza

Heh Kas trzymam mocno kciuki za jutri, bedzie dobrze!!!! Uda sie na pewno, zwlaszcza, ze tym razem czulas orace jajnikow!!!
Z objawow zostalo wszysto opricz zgagi, nie mam juz jej..
Najbardziej dokucza mi te poboolewanie brzucha. Praktycznie boli caly Czas. A teraz jeszcze sennosc. Tylko nie wiem, czy to nie od pogody i od przemeczenia tez troche, w koncu tyle h pracy moze byc meczace. A tak to wszystko super u mnie.

Pati, hcg byloby kluczowe. Szkoda, ze nie mialas okazji jej zrobic, ale jesli okres sie nie pojawi koniecznie zrob. Zdrowia tacie) trzymaj sie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...