Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

bylam u tej mojej lekarki, wypisala mi recepte na duphaston.
Powiedziala, ze jesli wczesniej nie mialam problemow z progesteronem, To teraz czy bym wziela duphaston czy nie, to nie wplyneloby na rzekomą ciaze. Takze mam sie nie martwic.
Powiedzialam, ze mam objawy wydaje mi sie ciazowe, a ona na to, ze czasami organizm jest bardzo wrazliwy i moglam takie sygnaly poczuc bardzo wczesnie.
Takze czekam spokojnie.

Odnośnik do komentarza

A jakie masz objawy teraz te typowo na miesiaczke? Powiem Ci szczerze, ze ten szeroki pasek rozowy nie da sie nie zauwazyc. Jest co prawda blady, ale na pewno kazdy Ci napisze, ze cos widac. Ja ogolnie slepa jestem, ale nie wydaje mi sie, zebym sie pomylila. No, sprawdzimy to na 100% jutro :)

Odnośnik do komentarza

Ja ogółem jestem ślepa w pierwszej ciąży też byłam ślepa i wyszło tak że z pierwszej ciąży nie mam żadnego pozytywnego testy jedynie betę:) ale uznałam że ten niby różowy pasek to nic nie znaczy bo jakoś tak gruby mi się wydaje. No mam taki typowy apetyt jak na @ zawsze nawet i w nocy;) wrażliwe sutki no i ból brzucha i pleców. Plecy i brzuch to czuję od tamtego plamienia czasem silniejszy czasem mniej a czasami wcale więc obstawiam @, a test jakiś wadliwy;)

Odnośnik do komentarza

Noo wiesz takie objawy masz, ze moze to być tez ciazowe. Takze czekaj spokojnie. No widocznie widzimy to samo czyli rozowa kreska, ale szeroka. Musisz orzetrwac ten dzien jeszcze heheh. A ja nie moge sie doczekac jutra, bo moze tez nas tutaj pocieszysz dobra informacja. Nie wiadomo :)
snilo mi sie, ze mialam 2 kreski,
I wgl cala moja rodzina do mnie wydzwania mowi, ze w tym roku chyba zaciazysz bo takie sny mamy hahaha. Jalies prorocze sny maja czy co.. Hahaha. Glupieje juz.

Odnośnik do komentarza

Michaelll trzymam za ciebie kciuki jak i za resztę dziewczyn od samego początku;q ale ja zawsze wyczekuje bardziej waszego testowania niż swojego nie wiem czemu tak mam;) u siebie jakoś inaczej to widzę, mimo że bym chciała żeby jutro test wyszedł pozytywnie to i tak się nie nakręcam;) ale cieszy mnie jak widzę wasze testy pozytywne;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez naprawde bardzo sie ciesze za wszystkie dziewvzyny i czekam na kazda, ktora powie, ze jej sie udalo.
Po prostu moze tez dlatego, ze tu wiele osob stara sie wiecej czasu niz ja i chcialabym, zeby kazdej sie udalo.
Jak jutro bedziesz cos wiedziala, to daj szybko znac!!!

Odnośnik do komentarza

Kaś92 to daj znać nam po monitoringu co i jak. Trzymam kciuki :)
Rysia ale schudłaś. 3 kg. Szaleństwo. Ale dużo pracy, nalatałaś się z tym wszystkim. Trzymamy kciuku za wizytę. :) Ale piękne kreski :) Cudo po prostu :D
Michaell czasem trzeba sobie pozwolić na coś słodkiego :)
To czekam do Twojego testowanie Michaell.
Patii coś tam różowego jest, ale faktycznie taka grubsza. Zrób koniecznie rano i nam wrzuć :)

Ja po wizycie ogólnie do d***. Brak pęcherzyka dominującego. Są, że 2 po 10 mm. Lekarz od razu kazał zrobić jeszcze w klinice progesteron i estradiol. Mówi, że po tej antykoncepcji co brałam prawie 2 cykle rozjechał mi się cykl. Jak wyniki będą ok to od czwartku znowu stymulacja, aromek. Zdziwiłam się, że teraz, ale powiedział, że można jeszcze pęcherzyki podciagnąć do wzrostu. Dla mnie dziwne bo prawie połowa cyklu. No zobaczymy.
Wczoraj chciałam sobie zrobić TSH. 5 razy mnie próbowała, nawet na nadgarstku i tylko trochę nazbierała, oczywiście nie wyszło. Dziś robiłam rano powtórkę i cud za 2 razem jej się udało. Mam nadzieję, że wyjdzie :D
A potem jeszcze w tej klinice popołudniu robiłam, to laborantka stwierdziła patrząc na moje ręce, że pod niezłego rzeźnika wpadłam :D
No cóż, już się nie nastawiam. Sądzę, że ten cykl to stracony i czuję, że wszystko się teraz rozjedzie. Co ma być to będzie.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Pati, ze tak myslisz. Miło z Twojej strony.
Dzieki Iwa.
Wydaje mi sie, ze powinnas zaufac lekarzowi. Pewnie wie co robi, gdyby nie bylo szansy, yo elkarz by juz spisal cykl na straty.
Nie zalamuj sie i nie poddawaj. Wszystko moze sie jeszcze zmienic. Mozliwe, ze ten cykl bedzie szczesliwy, nie skreslal jej.
Życze Ci duzooo siły, cierpliwosci i wytrwałosci!! Musi sie udac!!

Odnośnik do komentarza

Iwa 10 dc i dwa pęcherzyki 10mm, jest dobrze!!no coś ty kochana.... gin walczy dalej o pęcherzyki, super! niech rosną, daj znać jak wyniki, to cie zmasakrowała przy badaniu-nieprofesjonalnie ojoj...U mnie z wykresu ovu była 14 lub max 15dc a ty masz 10dc dopiero tj duuużo czasu żeby działać, głowa do góry;-*

Pati wydaje mi się że na 1zdj za dużo moczu dałaś do testu bo wygląda na zalany, 3 krople daj w następnym i koniecznie powtórz z porannego moczu, a na drugim widać grubaśną RÓŻOWĄ kreskę-wgl mnie POZYTYWNY, cały czas myślę ŻE jest u ciebie COŚ na rzeczy, masz może zdj jak już "odparowało"?co widziałaś na nim? wrzuć fotkę testu "z później"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...