Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia dobrze ze poszła temperatura do góry :)
Iwa dzięki :) przynajmniej Twoje staranie też są o krok bliżej.
Mia dziękuje za wsparcia :)
Madzia wszystko dobrze?
Bibs jesteś przyzwyczajona już do córeczki? :)
Mam nadzieję że wszystko u Dorka jest dobrze też.

Odnośnik do komentarza

Dziś temp jedna kreska w dół, wogóle 3 dni temu wieczorem poczułam ból... pęcherza, nie byłam pewna czy to ból okresowy i stąd mój wykres ma stałe temp, być może, długo szukałam w necie i chyba 1 znalazłam trochę podobny (zawsze wiadomo są spadki i skoki) mam bardzo bolące piersi i śluz kremowy, dziś rano zatestowałam bo biłam się z myślami iiiii negatywny;-/ jutro/pojutrze temp wszystko wyjaśni
A co u was dziewczyny?dc?

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74835.jpg

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74836.jpg

Odnośnik do komentarza

~N3ss
Rysia dobrze ze poszła temperatura do góry :)
Iwa dzięki :) przynajmniej Twoje staranie też są o krok bliżej.
Mia dziękuje za wsparcia :)
Madzia wszystko dobrze?
Bibs jesteś przyzwyczajona już do córeczki? :)
Mam nadzieję że wszystko u Dorka jest dobrze też.

Córeczka jest przeslodka, grzeczna, dużo śpi, mało płacze jak jej siostra. Na razie z powodzeniem karmie piersią, oby tak zostało.

Dziewczyny czekam na Wasze pozytywne testy!

Rysia i jak dzisiaj temperatura?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Iwa, dobrze że @ się kończy ucb, jakieś nowe postanowienia na ten cykl?
U mnie szyjka krótka od kilku dni, śluzu mlecznego jest już niewiele, piersi "flaczki" (jak to fajnie któraś określiła:-) czuję że @ przyjdzie chociaż temp obiecujące, dziś mam rumieńce, gorąco mi więc pewnie jutro spadek, dokładnie tak było ostatnio, nadzieję jeszcze mam ale malutką
Madzia dobrze że po gin wszystko ok;-) teraz tylko @ i z górki

Odnośnik do komentarza

N3ss jak samopoczucie? @ skończyła się?jak wykres?
Wiecie że zrobiłam zamówienie na Gemini i myślałam że przez majówkę paczka się opóźnia, zamówiłam na tel za pobraniem i chyba nie zamówiłam bo nie przyszła, może i dobrze bo teraz zamówię cały zestawik, czekam do @, dobrze że testów ciążowych nie mam bo nie będę się mścić i może nie zamówię bo jak pokazałam teraz mężowi to już po takim czasie starań mam wrażenie że patrzy się jak na głupka, chyba czas skończyć z tym nałogiem:D
Trochę serce mi pęka bo miałabym termin porodu drugiego aniołka też w maju, 30go.... Gdy to wspominaliśmy teraz to mąż mnie zaskoczył i mówił że jak się nie uda do jesieni to jedziemy do kliniki na Polną-Poznań za "ostatnią wypłatę", zobaczymy czy dotrzyma obietnicy;-P

Przepraszam że ja tu raz się cieszę z temp, przeżywam a tu pisze że czuję @ ale chyba mi tak lepiej, realniej, odczytać objawy @ niż wkręcać sobie ciążę, czy zbyt skomplikowana/rozdarta jestem?:D czy wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Iwa wchodzę na Gemini a tam jest moje zamówienie=-O musiałam nie wysłać, może tak miało być, mała korekta i zamówiłam Inofem 60szt, Castagnus (bo mam niecałe 2 op. i braknie na cykl), Guajazyl, Wiesiołek, Selen, Wit. B6 i B 12, testy owulacyjne op. z Vitam, noooo dobra 2 teściory też wzięłam czułość 10:D Acard 150mg mam więc wszystko, mężowi Salfazin i Kw.foliowy i wyszło dwie stówki ehh;-)
Od dziś Inofem Castagnus i Wiesiołek start+jw, na Guajazyl muszę tylko zaczekać
Iwa to fajnie że już po @ mierzysz temperaturę?

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam że 1 miesiącu zażywania Inofem mam rewolucje żołądkowe, muszę pamiętać żeby brać wieczorem;-P
N3ss no ładny wykresik, trzymam kciuki za piękną temp-owulację, jak masz przeważnie owulację?+-? Wiedzę że testy owulacyjne też robisz?fajnie
Ann90 jesteś z nami?co słychać? brakuje tutaj ciebie;-*
Dorka co ucb?

Dziewczyny macie Facebook?ja z Iwa już się poznałyśmy, może dołączycie?jeśli tak to przywitaj się na Messenger lub wyślij imię i nazwisko w wiadomości na parenting?hm? jeśli tylko tutaj chcecie pisać to też ok;-)

Odnośnik do komentarza

Rysia to ładny asortyment.
A co do rewolucji żołądkowych to tak działa inozytol. Wczoraj nawet czytałam bo też czuje odkąd biorę więcej tego większa przemiana materii. Inozytol czyli witamina b8. I też między innymi reguluje sen i jeszcze coś Ale już nie pamiętam.
Mierze temp.
Nass to już chyba blisko tych dni u Ciebie. U mnie już po @ więc spokój. Muszę coś na weekend ekstra wymyśleć bo owu chyba na niedzielę się szykuje. :)

Odnośnik do komentarza

To miłego przytulanka Iwa;-)
U mnie raczej nie będzie starań w tym cyklu bo za 2 tyg.mamy komunię więc w pt wyjeżdżamy z rodzicami, z przytulanka napewno nici.... zasmuciłam się trochę jak obliczyłam, zmotywuje się jednak na mierzenie temp i robienie testów ovu bo jestem ciekawa czy Inofem i Castagnus przyspieszy owu z 15dc, bardzo na tym mi zależy bo M jest 11,12,13dc ;-/
N3ss co u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Rysia tak sobie myślę że i tak szansa jest. Wiadomo idealnie aby przyszło owu tak jak piszesz. I trzymam kciuki aby tak było. A na Przytulanki mozs znajdziecie chwilę po takiej rozlace.
Witaj Daru :)
Mierzenie temp też mi się spodobalo. Ja dopiero drugi cykl mierze.
Widzę że jesteś z moich okolic. Tak że trzydzieści parę km
Powodzenia Ci życzę i nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza

Witaj Daru, no pamiętamy cię;-) Mierzenie temp to bardzo dobry plan, a teraz który dc masz? Iwa mi też się spodobało, teraz 3 cykl będzie z temp
No przytulanki będą ale TAM chyba nie bo siorka mieszka w bloku i będziemy spać jeden na drugim hihi więc chyba się nie da, czasami myślę żeby sobie odpuścić ten cały cyrk bo to mija się z celem czuje ale...nie potrafię

Odnośnik do komentarza

Rysia właśnie nic u mnie się nie zmieniło... Dalej czekam. Robię testy pierwszy raz. Mi jest dobrze tu pisać. Nie chcę za bardzo wysłuchać od męża np "z kim tak piszesz, kto to jest, skąd ją znasz" :( życzę Ci by owulacja się przesunela albo przed albo po Twoim wyjeździe :D jeśli ma być wtedy kiedy wyjedziesz to przed wyjazdem trzeba będzie :) może się uda. Na weekend tylko będziesz?
Iwa właśnie mam cały czas negatywne testy owulacyjne. I chyba masz rację z tym snem bo dużo lepiej śpię odkąd to pije. Schudłam też i nie mam tyle trądzikow co kiedyś. Niestety chyba moje zaburzenia hormonalne powoduje czasem że mam dużo :( a mam problemy właśnie zoladkowe ale do wytrzymania jest.
Daru fajnie jest mierzyć :) mierze od tamtego stycznia ale jakoś moje temperatury nie są takie jakie mają być. Ja też jestem ciekawa który dc masz :)

Odnośnik do komentarza
Gość Smyku1992

Hej dziewczyny jestem nowa, próbowałam przeszukać całe forum, ale już oczy bolą mnie od czytania, dlatego zapytam was.
25.04.2019r. nasz mały(4mm) 8 tygodniowy aniołek poszedł do nieba, w związku z powyższym zamierzam zacząć nową suplementację (wcześniej brałam tylko dhamama). Koleżanka poleciła mi inofem ze względu na zawartość kwasu foliowego i tego mio- coś tam.
Według badań nie mam żadnych zdrowotnych problemów z jajnikami czy resztą naszych kobiecych narządów. Czy inofem mi nie "zaszkodzi" czy bezpiecznie mogę go stosować?
Nie wiem od kiedy ponownie będziemy starać się o maluszka, ze względu na to że kończy mi się umowa w pracy i nie wiem czy mi ją przedłużą a nie chcę zostać z ręką w nocniku, ale chcę już zacząć suplementację. Czy polecacie inofem czy lepiej kupić inny suplement?

Odnośnik do komentarza

Z tym dniem cyklu to sama nie wiem. Miałam wtórny brak miesiączki, pojawiła się pierwsza po zbiciu prolaktyny i kolejna po 35 dniach, z tym że przypominała bardziej plamienie, trwa już ponad 2 tygodnie. Dostałam duphostan bo z wyników wyszła niedomoga lutealna i dopiero od następnego cyklu zaczynam mierzyć temp.

Odnośnik do komentarza

Witaj Smyku
Przykro mi że Was to spotkało.
Myślę że nie zaszkodzi Ci w ogóle i raczej pomoże. To myo inozytol to jest po prostu witamina b8. Tu można czytać o działaniu. Moj gin proponował i nie mam żadnych "chorób" potwierdzonych jeszcze. Wiem dopiero że zaburzenia hormonalne. Szkoda że nie wiadomo co będzie i trzymam kciuki że wszystko będzie tak jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...