Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Madzia właśnie, grupka się uszczupla non stop, szkoda bo razem raźniej (choć mam nadzieję że nikogo nie uraziłam swoim paplaniem, sorki jak za dużo coś powiem) też tu lubię "przebywać" z wami, muszę się wygadać....Iwa samobadanie jest ważne, przynajmniej dla mnie, jak wam zaraz coś opowiem to padnięcie....
W doope z tym Clo!
Dziś pozytywny test ovu, wszystko przeanalizowałam-Clo mi przesuwa OWULACJE na później! a ja myślę "po staremu" bo wcześniej bez Clo paski ovu były pozytywne 10dc lub 11dc a teraz były starania 12,13,14dc a dziś ovu a mąż wyjechał, to samo co w poprzednim cyklu.... załamka, znów się nie uda chyba cud jak plemniki przetrwają, OMG!:'( nie biorę żadnej Luteiny i koniec z Clo, tj 3 cykl zmarnowany, temperatura powiedziała wszystko, dobrze że zaczęłam ją mierzyć.... płakać mi się chcę....
wrzucam też 1 wykres tych starań i 2 z tamtego cyklu

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74497.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74498.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74499.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74500.jpg

Odnośnik do komentarza

Mija dobrze że wrzuciłam twój wpis, olśnienia dostałam! Wierzę jak w Boga w połączenie Inofem+Castagnus bo po 1,5 cyklu zaszłam na tym, zamawiam na następny cykl Inofem bo mam na 4dni (jak przyjdzie @ akurat) a Castagnus mam 2 op....ehhh zachciało mi się Clo a to się nie pokrywa z przyjazdami na weekend mojego.....ale kto wiedział że dojdę do takiego wniosku

Odnośnik do komentarza

Rysia spokojnie. Cło może faktycznie coś zmieniać w cyklu. Mi jednak owulacja się nie zmieniła może zależy jak się go bierze.
Rysia plemniki żyją pisza gdzie nie gdzie ze 5 dni, ale myślę że takie optymalne określenie to 3 dni to na pewno. Więc weź jak nie wzięłaś ovitrelle. Albo jeżeli była już owu i tamp poszła w górę to mozs i nie musisz robić zastrzyku. Sam zastrzyk powoduje pęknięcie więc jak nie pękło to działaj. Ja rozumiem to tak ze najlepiej się starac w dzidn owulacji i przed owulacja. Po owu też Ale komórka jajowa żyje 12 do 24 h. Więc w tym czasie muszą być w Tobie plemniki więc jeżeli owu było wczoraj to trafiłaś idealnie. Wg mnie oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki dziękuję bardzo, dziś mam lekarza :)
Rysia nie wiem co pomogło bo brałam nosem x1 i castagnus a ostatni cykl przyznam się, ze pilam z mężem zioła Ojca sroki... Bo jeden miesiąc np czułam Owulacje, drugi nie... Nie wiem co pomogło...bo czytałam ze dziewczyny starajace się bardzo chwalily te zioła Sroki.

Odnośnik do komentarza

To ile brałaś dokładnie Inofem?Castagnus? Zioła O.S? Zrozumiałam że Inofem 2cykle a Castagnus 1?rozpiszesz? Daj znać jak po wizycie, trzymamy kciuki za fasolke
Iwa tak, po kolei, Jula Miaaa
no ciekawe kto teraz?:D mam nadzieję że ty Iwa bo szanse ogromne, Madzia czekamy też za tobą, ja chyba jeszcze poczekam w kolejce:D
Już dziś ochłonęłam....pocieszałam się t-time.pl chociaż nigdy mi się z tym nie zgadzało, co będzie to bedzie, poza tym 6ik był fajny, rano/wieczór więc nie ma czego żałować B-)
Co u was dziewczyny?jak samopoczucie?tempki?

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74507.jpg

Odnośnik do komentarza

No dziewczynki okresu nadal nie ma, a mój wczoraj stwierdził że mi się piersi jakieś twardsze zrobiły... No ciekawe ciekawe. W sobotę zgodnie z moim ustaleniem zrobię test. No mam coraz większą nadzieję że to ciąża bo jeśli nie to ciekawe co spowodowało aż takie opóźnienie @
Podświadomie myślę o ciąży i w nocy mam tak dziwne sny że szok hehe
Oczywiście śniły mi się 2 kreseczki na teście hehe
Ah i zaskakujące jest to że od odkąd zacząła mi się miesiączka (w marcu) brałam Castangus ×1 rano i wieczorem piłam ×2inofem przestałam brać castagnus parę dni przed planowanym okresem.
Jeśli się udało to okaże się że to połączenie spowoduje 2 kreseczki u nas wszystkich hehe

Odnośnik do komentarza

Rysia trzymam kciuki, aby cykl nie był stracony A nawet wierze, ze bedzie wręcz szczęśliwy. Rysia z czego to zrzut ? Ta tabelka ?
Madzia no ładnie się zapowiada u Ciebie.
U mnie póki co tempki ok. Ale luteine biorę więc mozs jest jak piszesz Rysia ze może podnosić. A tak to po staremu. Ale jak szłam do wanny to już znajduje objawy A dopiero parę dni od owu. Na piersiach żyłki. Ale po kąpieli już przestalam widzieć aby były większe niż zawsze. Więc autosugestia działa:D

Odnośnik do komentarza

Madzia też mamy nadzieję że opóźnienie ucb @ to ciąża:D oj do soboty daleko a i jeszcze będzie się dłużyć, dasz radę a że specyfikami fakt ciekawe ciekawe
Iwa dzięki za miłe słowa, wicewersik
Wpisz w google "oblicz dni płodne" wejdź na-> www.t-time.pl jest taka mała ściąga w tabelce swojego cyklu (po wpisaniu długości cyklu i terminu @) podejrzyj sobie, ja podgląduje co dr Google radzi
No ładny jest wykresik jest na Luteinie, jak malowany, bez dopiero widzę jakie esyfloresy powstają, ciut kłopotliwe
Tj coś na rzeczy dziewczyny, życzę więcej takich objawów:D

Odnośnik do komentarza

Madzia przykro mi że negatywny, tj piszę Iwa, dopóki nie ma @ jest nadzieja
A jak się czujesz Madzia?czujesz że jest coś źle? coś cię boli?
Jak miałam torbiele to był mega ból jajników od owulacji do @, a w @ bolały jeszcze bardziej, plamiłam kilka razy w cyklu, nie wiem czy zawsze się tak to czuje,nie doczytywałam u innych, nie zakładaj najgorszego, spokojnie, narazie jest dobrze
U mnie mega ból ovu wczoraj i dziś ehh wiedziałam że tak będzie

Odnośnik do komentarza

Iwa mam prośbę, wrzuć swój wykres bo jestem ciekawa, ufać czy nie ufać Flo?
??jak Flo obliczyło ci owulację?? i czy tj proporcjonalne do tego co potwierdzał gin że zaszła ovu napisz dokładnie kiedy byłaś u niego, dzięki:D
Mi jeszcze nie obliczyło, ciekawi mnie to ale cóż wpisuję tempki dalej, może jutro obliczy, choć myślę że tj niedziela ovu 14dc i znów wszystko
jak wcześniejsze cykle-na styk
Wypryszczyło mnie dziś:D tyle z objawów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...