Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Iwa to wrzuć jutro wykres i testy to podejrze:D też się uczę z wami, przypominam sobie, lubię czytać wasze zdanie i odczucia, sorki za ciekawość;-P ale chyba po to tu piszemy

Ann korzystasz z ovufriend do temperatury?wiem pisałyśmy już ale przypomnij mi z jakiej apki jeszcze? Ja Flo o Mój kalendarzyk, wrzucę mój wcześniejszy wykres z apki Flo i wiecie co stwierdziłam... że jednak za mało u nas było tych staranek i może dlatego nie wyszło;-( i ovu 13dc Flo pokazało później niż mówił gin. 11/12dc, zaufam teraz swojemu instynktowi, zobaczymy
Ann zauważyłam też że Flo wyznacza wgl.tempki dni płodne (błękitna linia) i NIEPŁODNE (siwa linia) linia od krwawienia, masz Flo?

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74408.jpg

Odnośnik do komentarza

Iwa - wykres i testy wyglądają bardzo ładnie ;) wykorzystajcie dobrze ten czas :D
Wrzucajcie dziewczyny swoje wykresy i testy, zawsze będziemy mogły sobie wszystko analizować a to dobra nauka :)

Rysia - korzystam z ovufriend, flo i mój kalendarzyk i jeszcze mam OvuView.

Nie wiem co bym bez Was zrobiła. Jesteście dla mnie mega wsparciem.. zawsze możemy tutaj o wszystkim pogadać..
Ostatnio łapie mnie mega dół - czuje, że znowu nic z tego nie będzie. Serce mi już normalnie pęka. No i co? Dzisiaj mam 19 dc.. według OF 5 dpo teraz czekam tylko na @ i kolejne kiepskie dni...

Odnośnik do komentarza

Ann masz rację z tą nauka i wsparciem:D zobaczysz... takie obeznane jesteśmy w temacie że zaraz się uda, jeszcze troszkę cierpliwości....nie smuć się, mierz temp.i czekaj na rozwój sytuacji
Jesteście dziewczyny w dobrej sytuacji, macie Swoich przy sobie, moje staranka też mogą się zakończyć za niedługo bo coraz gorzej będzie żeby wypadały "dobre dni" na weekend, to dopiero będzie dramat.....
także głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny :)
Dam znać na pewno.
Byłam na monitoringu owulacja potwierdzona, że była. Kiedy gin nie powiedział, bo tego nie wie. Ale powiedział, że była. Nie ma innych niepękniętych pęcherzyków.
Luteinę przepisał bo mi się kończy.
Było serduszkowanie i dzisiaj :D
Rysia to czekamy na bieżąco info. Madzie czekamy razem z Tobą, aby nie przyszła :)

Odnośnik do komentarza

Iwa też liczę na weekend:D ostatnio pasek ovu pokazał w 12dc ale się zgapilam i tj.po zastrzyku, zobaczymy teraz, staranka powinny być w 12,13,14dc więc liczę na skoki temp.
Iwa to byłaś podejrzeć sytuację u gina, to fajnie, ja tym razem nie ale gdzieś tam kusi, tym bardziej że dziś zamówiłam suplementy dla nas za 210zł a z ginem wyszłoby + zastrzyk 500zł ehh już mnie to czasem wkusza że to tyle wychodzi-w mięsiacach-i jeszcze się nie udaje;-/
Ann zamówiłam "zestaw startowy" te co polecałaś Lh Vitam (zielone) na następny cykl, dzięki, teraz mam jeszcze 7szt, allegro'we

Odnośnik do komentarza

Rysia - widać, że owulacja zbliża się wielkimi krokami (wie kiedy ma przyjść :D)
Fajnie, że zamówiłaś "mój zestaw startowy". Mi się skończył więc jak przyjdzie @ to też będę zamawiać :) jednak co sprawdzone to sprawdzone. Cieszę się, że w jakiś sposób pomogłam ;)
Iwa - będę trzymać kciuki za Was :D

A u mnie ovufriend zwariowało i zmieniło termin owulacji z 14dc na 17dc i od razu przesunęła się @ z 5.05 (30dc) na 8.05 (33dc)

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74432.jpg

Odnośnik do komentarza

Ann no zwariowało;D było dobrze 14dc
We wszystkie aplikację wypisujesz temp? Ja tylko we Flo i mi pasuje, tylko dziwne że przesuwa @, no nie wiem po co;-P
Ann tak tak, niech przychodzi ovulka, u mnie tempka stoi 36,3 j.wczoraj, ciekawe jak u Iwy?czy pokaże niższą że niepłodne dni?
A w ogóle dziś miałam sen...ale jaki! Na blacie w kuchni z mężem w akcji...a tu wchodzi mała blond dziewczynka że niby nasza córka-ale zonk:D śmiałam się z tego po przebudzeniu bo rzadko takie rzeczy się śnią człowiekowi, mam nadzieję że to dobry znak

Odnośnik do komentarza

To pięknie Iwa, oby tak dalej:D tempki w górze!
No mam nadzieję że sen się spełni:D żartuję
Chociaż powiem wam że te przyjazdy na weekend mają swój plus, że stęsknieni, namiętnie, zaproszenia na klacyjku, inaczej o 180* iiii stringi noszę:D a nie babcine (figi) z tych majtòw jest największy kwik, a później chodzi....i zaczepia, ale ważne że magnes działa hihi

Odnośnik do komentarza

Madzia A testowalas znowu? A co do mierzenia tempki to trzymam kciuki abyś nie musiała mierzyć i nie przyjdzie @.

Dziewczyny nie wiem może głupie pytanie. Ale Was mogę zapytać. Najwyżej wyjdę na nieogarnięta :p
Jak to z kapielami gorącymi? W dni okoloowulacyjne to spokojnie biorę gorące kąpiele. Ale czy tak po owacji można?
Wiem że w ciąży nie można. Ale w połowie cyklu czy to może zaszkodzić zagniezdzeniu ?
Już od dawna mnie to nurtuje i w końcu myślę sobie zapytam.

Odnośnik do komentarza

No lubią faceci tylko chyba wyrosłam ze stringów jak dziecko z pampersów:D Iwa zakładam kiedy trzeba wabik a zwłaszcza jak się opiera, a co
No właśnie Madzia fajne jest to mierzenie temp, ciekawe czy przyjdzie????
Iwa wiem że w ciąży nie należy brać długich kąpieli/wanna/basen zwłaszcza w pierwszych tyg. ciąży max do 38* bo kobieta w ciąży ma 2 * więcej, a w owulację wskazane żeby brać gorące kąpiele/wanna bo pękają jajeczka a po ovu ja profilaktycznie dokładnie jak pisze N3ss szybka letnia woda w wannie/prysznic, dla mnie to krzywda uwielbiam wannę i gorąca wodę ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...