Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny macie rację, jak temperatura nie spadnie to może zrobię rano test, a jak się wstrzymam do soboty to byłoby super
Na ovufriend dziewczyny piszą że w 11 dniu po zastrzyku można robić spokojnie test choć pokazał im tj. pisze Bibs najwcześniej w 13 dniu po owulacji delikatną II kreskę, mam nadzieję że mi też pokaże...przejęłam tym wszystkim wiecie, jesteście dużym wsparciem!
Iwa, nie trać jeszcze nadzieji bo może;-)

Odnośnik do komentarza

Nass wygląda dobrze wykres. Powiem Wam Dziewczyny że wielkie emocje w tym miesiącu tutaj. Trzymam za Was kciuki.
Rysia też jestem ciekawe czy zrobiłaś test. ? Dorotka a Ty?
U mnie nadzieji już nie ma. Nie ma jeszcze @ Ale to już dziś maks jutro. Nie ma innej mozliwosci. Ale dziękuję Dziewczyny. Dziś jest dzień czekolady to mogę sobie pozwolić:D na osłodę.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że w porównaniu do tamtego testu kreska bladnie, więc jutro pewnie czyścioch wyjdzie, tylko ten bolący brzuch mam do od tamtego weekendu (kilka dni po uvu), a cycki bardzo bolą ale fakt kamienie nie są ale po bokach że mi ręce przeszkadzają, jutro jeszcze zatestuje i spokój czekam do @ bo bez nadzieji to wszystko widzę
Czekolada?....koniecznie dziś zjem, może mi się polepszy, bo coś czuję że może się oberwać mojemu:D smacznego

Odnośnik do komentarza

ja podczas starań korzystałam s urządzenia do wyznaczania dni płodnych na podstawie wskaźników temperatury, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Był to komputer cyklu myway. Dziś korzystam z niego jako naturalnej antykoncepcji. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

W takim razie trzeba dużo czekolady zjesc! Nie wiem o co chodzi z moim wykresem. Niby faza lutealna nie powinna trwać tak długo więc boję się że bezowulacyjny jest. Ale niby jest spadek, temperatura poszła do góry i miałam bóle owulacyjne... Macie wykresy? :) Rysia jeszcze wcześniej jest trzymam kciuki.pozatym wydaje mi się że widzę druga kreskę ale ja to chyba wszędzie widzę ta kreskę juz. Iwa to trzymam kciuki za Ciebie byś miała szybko i bys zaszła jak najszybciej (jeśli to nie będzie Twój cykl)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu Was obserwuje. Również staram się o dziecko. Pije inofem i biorę castagnus. Dziś przyszła @ ale jest dziwna bo brzuch mnie praktycznie w ogóle nie boli a krwawienie jest minimalne, wygląda jakby już się kończyło. Czy to może być ciąża mimo wszystko? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Przepraszam dziewczyny, że sie nie odzywałam ale...nie mialam glowy do tego, nawet teraz nie mam. Dzisiaj o 11:55 odszedł mój tata...od 45 godz jestem na nogach bez snu tylko kawa i tyle. Czuwałam z mamą i siostrą przy tata łóżku do końca! Ostatnie 36 godz bylo koszmarem, tato walczył jak mógł o oddech...serce ktore przeszło 4 zawały walczyło tyle godz....myślałam, że odejdzie szybko, tata serce pracowalo tyllo w 20%...a tak nie chciało nas zostawić...teraz zamieszanie z pogrzebem itd...ciezko mi. Przez jakis czas nie bede sie udzielała na forum ale bede was czytała i kibicowała z całego serca. A mój bladzioch nie miał prawa bytu... Wczoraj przy czuwaniu przy tacie zaczelam plamic...moze stres do tego doprowadził. Kochane odezwę siejak sie uporam z żałobą.

Odnośnik do komentarza

Miesiaczka planowo powinna być wczoraj lub właśnie dziś. Cykle mam średnio 31-33. Zawsze dość mocno boli mnie brzuch i krwawienie jest dość obfite przez pierwsze 3 dni. Wiem ze trochę za późno na implantacje bo jednak moje cykle są długie. No ale dziwne to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jula witaj masz może jakiś wykres? Wiesz kiedy miałaś owulacje? Jeśli późno miałaś to jak najbardziej może być implantacja. Czasem jest nawet coś że krwawisz w czasie kiedy miałabyś @. Nazywa się krwawienie przełomowe. Robiłaś test jakiś?

Odnośnik do komentarza

Dorotka to bardzo przykra historia, życzę dużo zdrowia i siły w tak trudnych dla was chwilach...przytulam, moje kondolencje....

Witaj Jula, pewnie że może być to ciąża! jakie było to plamienie? kolor? I co rozkręciło się? Ja miałam raz plamienie, cykle mam 28dni, w dniu @ test nie wyszedł, @ brak, ale gdy zobaczyłam plamienie (wypłynęło na wkładkę na długość małego palca-mleczna jasna czekolada i koniec!) w 34 dniu po to byłam pewna że to to i wyjda II grube krechy i wyszły! Więc tobie też powinny, trzymam kciuki i koniecznie daj znać

Odnośnik do komentarza

Jula beta też by ci wyszła bo już jest termin @ dobrze Iwa pisze
Ohh Iwa przytulas, szkoda....
Iwa już zgłupiałam....ciągle tak samo mi wychodzą, wczoraj rano zrobiłam test, wrzucałam go, wracam do domu a tam delikatna druga kreska;-/ (zdj.2) wczoraj wieczorem mąż mówi zrobimy test razem, ok, 5min, negatyw ale coś tam się ròzowi a rano wstajemy i znów druga delikatna (zdj. 1) kreska, no to rano dziś znów, to samo... Koniec testów bo mi został 1! Zrobię jak się @ spóźni, i tak nie wiem co jest grane, odstawiam Luteinę, zobaczymy czy @ się pojawi 16go
Wrzucę wam te testy powiedzmy że po 12 h
Wiem że po 5 min, nieważny ale robiłam dużo testów i nigdy tak nie było, choć wyjade się NIE WAŻNY wiem...

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74155.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74156.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...