Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem załamana...temp dzisiaj spadła z 36,81 na 36,66. 13 dzien po owu, biel na teście z rana, no to juz pewnie mam z głowy tez i maj bo mam jeden niedrozny jajowod wiec w przyszlym miesiącu bedzie z niego owu więc dupa blada. Brzuch nie boli, tylko mi ramiona spryszczylo i zyly sie na cyckach pokazaly aa i senna jestem caly czas. Jak bedzie sie @ spóźniał kilka dninto znowu zatestuje a tak passuje. Powodzenia dziewczynki dla was i baaaaardzo wam kibicuje ;* a o tym clearblue owu to slyszalam duzo zlych opini, ze tam jakaś buźka miga a nie jest stala jak nawet testy owu paskowe wychodzą, moze duzo dziewczyn trefne podostawaly. Poczytaj opinie kochana :*

Odnośnik do komentarza

Dorka nie wiem co Ci powiedzieć.... pamiętaj że póki się nie spóźni @ to mogą wychodzić testy negatywne, z tym że wcześniej zrobiłaś testy i były cienie drugiej kreski więc nie trać jeszcze nadzieji, przytulam

A mi wyszedł chyba jakiś psikus, wdl.gina 12dni temu (i zastrzyk, no może 13) a Flo 11dni temu i dziś zrobiłam test i chyba widzę cień drugiej kreski, chociaż jedni piszą że 11ddpo zastrzyku dobrze pokazuje a inni że za wcześnie i powinno się 14dpo ovu==zobaczę w sobotę jak zatestuje wdl.Flo i poważniej podejdę do II kresek, a teraz to mam tylko mętlik w głowie, widzicie coś?co myślicie?1 test po 5 min a drugi 10-15min.
Tempka taka samą przez 3 dni 36,7C

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74048.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74049.jpg

Odnośnik do komentarza

Dorka jeszcze 6 dni do @ 23dc, więc powoli coś powinnam zauważać, narazie nic tylko piersi po bokach bolą i ciut cięższe iiii kłócie jajników cały czas, raz wiecej raz mniej, kłuje zwłaszcza prawy, ból brzucha jak na @, oby tak dalej (w tamtym cyklu było podobnie wszystko tylko przed @ przeszło) chociaż wiesz...przy tej Luteinie tak może być j.w, nic nie idzie wybadać, np szyjki bo i tak długa, a tempka może być zawyżona;-/ także czekam....
Dorka a ty jakie masz przeczucia?
Iwa a ty?
Przedtem czułam kiedy się udało i to tydzień przed terminem @ zawsze piersi z kamienia to był 1 sygnał, zalewający mleczny śluz, zaparcia, nie mogłam spać po nocach, i zieeeewanie niezależnie i nawet już po teście, a na szarym końcu 2dni spóźnienienia

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74055.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74056.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia masz jeszcze czas! Mialas kiedys robiona drożność? Mnie już cycki bolą ale chyba z macania :( czuje sie taka napompowana, nic mi sie nie chce! Musialam odwalić drzemkę popołudniowa. Dzisiaj jak bylam w biedrze to normalnie w jednym miejscu tak mi szczynami zawaliło, ze szok. Co podchodziłam w to miejsce to smrud sików, mój mąż ze mną wąchał i nic nie czuł, ja juz chyba jakies urojenia mam. Mózg płata figle :) Ania a Ty jak tam? Mąż juz wytarmoszony?? :)

Odnośnik do komentarza

N3ss widzisz?Ja to jestem ślepa niedowierzający kura, jak nie zobaczę krechy jak malowanej, to żadne pod światło to mnie nie przekonuje, tylko dziś ciężkie piersi i ten ból brzucha od kilku dni, jedyne co mnie zastanawia to skurcze macicy dla mnie jak na @, a w necie dr Google mówi że może macicą się rozciąga przy zagniezdzaniu i bądź tu mądry;-/dziś tempka znów w górę o 1 stopień, nie chcę sobie wkręcać ale kusi mnie żeby jeszcze zatestować, może jutro, może pojutrze, tylko rozsądek podpowiada żeby poczekać te 14 dni do soboty ehh, bo może być tak że do @ wszystkie testy ciążowe z szafki znikną:D
N3ss to niespodzianka, raz pozytywne raz negatywne, no ciekawe;-) kciuki dla ciebie i Dorki

Odnośnik do komentarza

Czuje dziś i wczoraj wieczór jakaś gorączkę w sobie, gorąco mi, głowa rozgrzana, pulasy czerwone, a przeziębiona nie jestem;-/
A jak na was działa przesilenie wiosenne?
Ja na diecie jestem od jakiegoś czasu -4,5 kg, stwierdziłam że "radość na talerzu" i zajęcie nam, żeby oderwać o tematu starań...i tej samotności, ale zaraz piątek wieczorem będzie M

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...