Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ann ja tak słabo się na tym jeszcze znam.
Ale wydaje mi się że owulacji jeszcze nie było. Może być dzisiaj.
Ale mogę się mylić.

U mnie 10 dc. Opryszczka mi na ustach wyskoczyła więc jakie to teraz będą starania. Mój jest przewrazliwiony jak mam zimno. Nie jest tym zarazonym. Wiadomo o buzi buzi nie ma mowy. Ale na same starania to chyba nie ma znaczenia znaczy przeciwwskazań. Szkoda tylko bo kupiłam sobie specjalnie na ten cykl nowa bieliznę. Więc może tak być że nie będzie starań ;(

Odnośnik do komentarza

Ann wydaję mi się że owulacja od poz,testu ovu->14dc, wyższa tempka 15dc więc jajko pękło, 16dc, może jeszcze 17dc, a wykres nasz bardzo ładny, oby tak dalej:D

Iwa opryszczka to bardzo poważna sprawa dla staraczki, szybko ja zalecz, można poronić jak ma się opryszczkę tj. wirus jak każdy inny
No bara bara bez buzi buzi, no szkoda, nie ma jak zzz:D bielizna???czemu nie, ja lubię takie rzeczy sexi, tzn. dla męża

Odnośnik do komentarza

Ann a ty jak czułaś tą swoją owulację?kiedy/jak myślisz?
Jak dziewczynki po świętach?u mnie już się skończyły, wybawieni z zakwasami wróciliśmy, super Jubileusz. M pojechał, bardzo to wszystko przeżywam wiecie, te jego wyjazdy, myślałam że będę skakać do sufitu bo wolność "nic nie muszę" a ledwo wyjdzie zza drzwi a ja płaczę i tęsknię....zasnąć nie umiem bez niego tylko zawsze 12,1, chyba się nie przyzwyczaję, jemu też ciężko, tym bardziej że o tego brzdąca się staramy cały czas i nie wychodzi, też trochę to dobija
Iwa robisz już paski ovu?ja od jutra i biorę ost.tabl.Clo, przegadaliśmy sprawę i stwierdziliśmy że teraz bez monitoringu i presji, pytał się co i jak wypada, nawet na wykres patrzył co ja tam mierzę, następny weekend znów staranka i to mnie pociesza, 11dc w czw a pt 12dc więc najlepsze dni-teoretycznie;-)

Odnośnik do komentarza

Ann a to psikus, 4 dni pozytywne testy ovu, hmmm nie umiem tego wyjaśnić. Paski ovu wykrywają ciążę ale to chyba nie na tej zasadzie że zaraz od owulki będą już cały czas pozytywne, ale pewna nie jestem, no ciekawi mnie ten twój cykl:D
Madzia dokładnie święta i po świętach, trzymam kciuki za pozytywny-wiadomości, a może? często ci się spóźnia?co ile masz @? Jakieś przeczucia?

Odnośnik do komentarza

Ann wydaje mi się że owu była 17 dc. 15 dc miałaś najlepsze kreski i spadek temp był 17 dc. Testy owulacyjne działają tak że LH jest przez cialo wytwarzane (i to właśnie mierzą testy) i owulacja jest wtedy za 12-36 godzin. Trzeba będzie patrzeć na wykres. Tak samo śluz przed owulacja będzie jajkowaty ale podczas może już być mokry albo kremowy.

Odnośnik do komentarza

Ann bardzo ładny wykres;-) trzymam kciuki

No no wam teraz namieszam wykresikiem który wczoraj znalazłam, szukałam o dniach płodnych i niepłodnych patrząc na temperature, zobaczcie....

Ann jest bardzo podobny do twojego, wgl niego, twój 16 i 17dc masz niepłodne;-/
Też znam taką teorię że owulacja to ten skok z niższych temp.do wyższej tj OWULACJA-dzień święty-ucb 14dc oznaczenie 1 (wgl wykresu w moim załączniku), tak trwa do 36h, 15dc jeszcze wyższa temp. więc komórka jajowa uwolniona-oznaczenie 2 iiii 3 koniec-niepłodne (tu twoja apka ucb pokazuje inaczej te cyfry 1,2,3 dlatego ja na nie nie patrzę) oznaczenie 3 zazwyczaj jest dniem niepłodnym, rzadko płodny
Ale każda ma inna wiedzę i teorie:-*

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74393.jpg

Odnośnik do komentarza

Są staranka. Mimo wszystko wczoraj, dziś i mam nadzieję że nie będzie to koniec. Również robię testy owo i temp. Ale teraz po cyklu Ann to już chyba nic nie wiem jak to działa:D
Rysia biorę tabsy przeciwwirusowe to mam nadzieję że szybko się doleczy
Już dawno nie miałam tego paskusztwa. Co jakiś czas brałam profilaktycznie te tabsy Ale ostatnio całkiem zapomniałam. No trudno
Dobrze że mojego to nie odstraszylo:)
Ann badaj temp. Zobaczymy
Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Ann to miejmy nadzieję że najlepsze dni wykorzystane, wiem, apki-wykresy liczą raz z owu 1,2,3 a raz po, rozumiem;-) chociaż ja wolę liczyć 1 z owulacją
Iwa to super że staranka są, mierzysz tempke, jak paski pokazują już owulację? powodzenia
Iwa Mój ma skłonność do opryszczki ale jesień i zimę kupowałam mu Wit.C 1000 (1 tabl.dziennie) przestał brać bo już po zimie i nie wyskoczy, a tu jedna się zasuszy to druga wyskakuje, teraz znów mu kupiłam, 2 tyg.bierze tylko żeby brał bo już go swędziały usta;-/ To dobrze że bierzesz, zaleczysz sobie
N3ss i co przyszła @ już zaczęłaś nowy cykl?a ucb Madzia?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Ann jak pisze Rysia ale pamiętam z wykresu ze staranka były więc szanse są.
Rysia tak że 2 lata temu miałam okres że jedno za drugim jedno się nie zagoilo już kolejne. Ale potem zmieniłam lekarza i po prostu kazał brać od najpierw duża dawka A potem profilaktycznie. I było kawał czasu ok. Ja wiem że u mnie to przez słońce tym razem. W niedzielę siedziałam w ogrodzie i wystawialam pyszczek i za duża nagła zmiana temp i mało spałam stres i gotowe.
Wydaje mi się że wczoraj był test pozytywny. Dziś już dużo bladszy Coś czułam w jajnikach to może była dziś owu. Ale oczywiście staranka jutro będą. Zobaczę jutro temp czy potwierdzi.
Miejmy nadzieję że Twój ładnie bierze witaminki:)
A jak u Ciebie sytuacja Rysia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...