Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki, jestem zła sama na siebie, ze robie tak testy codziennie :( dzisiaj rano zrobilam test gdzies o 5 rano bo nie wytrzymałam i wyszlo takie coś, coś czuje ze gó**o z tego bedzie, test wyglada tak, nic nie ciemnieje jak bulo tak i jest. Dzisiaj ide do innej apteki szukać tego DUOtest bo wczoraj kupilam inny bo w aptece miala tylko JEDEN o czulosci 10. Okres niby jutro lub w piatek ma przyjść, jak widziałam, ze dziewczynom z rana do wieczora ladnie ciemnieja a u mnie stoi w miejscu.

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74007.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74008.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74009.jpg

Odnośnik do komentarza

N3ss porównałam objawy z tamtym cyklem, są takie same, przedtem też miałam 20/21 śluz wodnisty przez 2 dni, może 3 dni, taki mój urok chyba, wdl.gina ovu 11/12dc a Flo 13dc ( i więcej) implantacja tj.piszesz, wczoraj, czekam.... chociaż tak kusicie testowaniem że myślę żeby jutro zrobić rano, będzie 11d po ovu, a 14d po na pewno tj sobota zwzg.czy odstawić Luteinę a ty robisz test?
To super że tempka w górę:D ja biorę poprawkę na temp.ale wrzucę swój, narazie jest ok, co myślicie?

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74010.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia ładny masz ten wykres. Dorka nie stresuj się jeszcze. Ja tam coś widze:) Ann co tam u Ciebie? Nie robię testów już bo umówiłam się na wizytę po prostu. Przynajmniej będzie pewność. Mam dość interpretacji testów czy to może być to czy może nie. I tak powinnam iść na cytologie bo rok minął więc zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie moge znaleźć testu bobo DUOtest. Obeszlam juz 4 apteki! Co to za miasto! Nawet w rakiej wielkiej nie mieli testow o czulosci 10, no śmiech na sali. Dopiero w DOZie kupilam jakis DUO pack o czulosci 10 i jakis inny strumieniowy 10. Każda apteka odwołała mnie do rosmana, ze tam testy są 10, ale w DOZie coś tam znalazła mi. Masakra jakaś. Ania widzę, ze juz sie nie możesz doczekać tarmoszenia a mi juz to uszami wylazi. Nie chce mi strasznie, chyba sie juz stara zrobilam :)

Odnośnik do komentarza

Dorka rozumiem to "latanie" po aptekach, Ovitrelle kupiłam też w 4 aptece, 1 aptekarka była znajomą i spr.mi gdzie jest, ale polecam aptekę Gemini, tam zawsze wszystko mają, i tam kupiłam
Dorka dobrze że jednak się udało kupić, och ty Nasza teściarko:D kusisz jak nie wiem
N3ss to dobra myśl, to kiedy wizyta?
Dzięki dziewczyny, modlę się za wysoką tempke ehh, tyle czekania do @ 7 dni, cały czas macam cycki:D bo trochę cięższe się zrobiły a tak to nie wiem, wczoraj i dziś czuję ból brzucha iiiii skurcze macicy, czuje że to stracony cykl....ale @ nadzieja umiera ostatnia
My tu 87 rocznik, to dopiero stare dooopy:D wy to młódki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...