Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Pójdę w dzień miesiączki jak nie przyjdzie, ale mi się wydaję,ze temperatura powinna iść w górę a nie powoli spadać, ale Ness powinna pójść jak każdy test pokazuję cień cienia więc jak ma nie daleko do labo to leć dziewczyno, uspokoisz się :* a dziewczyny jak u was z libido? u mnie jakoś słabiutko... może cierpię na impotencje żeńską. :(

Odnośnik do komentarza

A ovufriend ma forum też czy to tylko ten kalendarz taki?
Bardzo skomplikowane jest dla mnie iść bo nie mieszkam blisko centrum, nie mam auta i mam ze sobą 2 latka. Więc wolę czekać i iść do gina wtedy kiedy mężowi pasuje :p
Jak tam u Was dziś?

Odnośnik do komentarza

Ann przykro mi...taki minimalnym spadek temperatury i @ no nieźle;-/
N3ss oooooo też fajne, tylko wy 2 na Inofem a ja z Iwa na Clostilbegyt to myślałam żeby coś wspólnego, ogólnie "staraczki" ale jak chcecie, wiem no byłoby raźniej w większej grupie, najbardziej to też TU mi się podoba bo generalnie chodzi żeby pisać sobie

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, sorry, ze sie nie odzywałam ale troche nie mialam do tego glowy, zmeczona strasznie bylam i chodzilam jak zombie. Dzisiaj jest moj niby dzien po owu. Do wczoraj jak robilam testy to znowu biel...tzn cos tam widziałam byle co jak zawsze, musialam kręcić sie z tym testem po pokoju jak głupek zeby cos tam dojrzeć. Dzisiaj zrobilam znowu i cos widze...ale czy to defekt tych testow z allegro to nie wiem, dzisiaj bede w miescie to lecę do apteki jakis lepszy ttest kupie tez o czulosci 10 i zobaczmy, boje sie, ze te testy z allegro cos tam kłamią i daja zludna nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Przeciąl mi odpowiedź. Ann przykro mi że przyszła :( Madzia mam nadzieję że już wszystko dobrze u Ciebie i trzymam kciuki że takie zestawienie będzie ten Twój by zajść :) Dorotka zgadzam się z Bibs. Widzę coś. Na pewno będzie mocniejsza teraz. Twój wykres też wygląda dobrze. Implantacja chyba była 2 dni temu. Iwa u mnie to samo... Czyli brak @. Mało widoczne kreski i stała temperatura(Tu można zobaczyc). Więc czekam na @. Co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...