Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny , ja do wizyty musze poczekć jeszcze do 17 grudnia na potwierdzenie ,chociaż już bym chciała wiedzieć na 100 %. Jeśli chodzi o pracę to nadal pracuje (sprzatam domy prywatne) i nie jest za latwo,od tego tygodnia musze zaczac ograniczac godziny pracy ,bo zaczynaja mnie bolec plecy.A tak pozatym to odczuwam ból jak na miesiączke i bóle piersi.To moja pierwsza ciąża (mam nadzieje).Na razie zrobiłam 8 testów i wszystkie pozytywne:) Miesiączka spóźnia sie dopiero tdzień czasu :) Ale mam nadzieje że dzidzia się zadomowi w brzuszku :) Pozdrawiam i dużo zdrówka dla wszystkich lipcowych kobietek :):)

Odnośnik do komentarza

@ Klaudia - trzymam kciuki, byś zobaczyła swoją fasolkę, ja póki co miałam dwa USG i cóż... za dużo to ja tam nie zobaczyłam, kolejna wizyta za tydzień (będę zaczynać 9 tc), więc myślę, że już na pewno więcej będzie widać ;)

@ i_zaza - może reakcja drugich dziadków spowodowana była zaskoczeniem, niektórzy potrzebują więcej czasu na przyswojenie takiej bomby informacyjnej.
Mnie też męczą mdłości, ale nie są aż tak uciążliwe, aby zrezygnować z pracy, więc póki mogę, to pracuję.

@ agniesia19_87 - będzie dobrze! Daj koniecznie znać, jak po wizycie ;)
Niestety mdłości i wymioty będą jeszcze co niektórym z nas towarzyszyć, mam nadzieję, że w drugim trymestrze będzie już dobrze.

Ja praktycznie mam mdłości przez cały dzień, od rana do wieczora, na szczęście bez wymiotów, nawet teraz je czuję, bez różnicy czy zjem, czy mam pusty żołądek... Także musimy to po prostu przejść :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, prawdopodobnie ja też zostanę lipcową mamusią:) Mam już trzyletniego synka, a o drugą dzidzię staraliśmy się prawie pół roku. Chociaż robiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły pozytywnie to i tak z niecierpliwością czekam na wizytę u lekarza za tydzień. Chciałabym mieć już te 100 % pewności:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość maritka123

cześć lipcówki :)

Mnie tylko boli brzuch i plecy no i stałam się płaczliwa. Gina mam w przyszłym tygodniu i znowu pojawia się niepokój, że nie będzie tętna... Kiedy was zaczęły piersi boleć? Mi ani nie urosły ani mnie nie bolą.
Zastanawiam się, czy iść na beta HCG, czy czekać do przyszłego tygodnia.

Gratuluję wszystkim mamuśkom :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie! :)

w sobotę byliśmy u ginekologa na pierwszej, poważnej wizycie. Zobaczyłam Nasze ogroooomne szczęście, które ma aż 3.5 milimetra, lekarz pokazał mi też serduszko i byłam w niebo wzięta. Tryskam energią i szczęściem w każdą stronę!
Co do dolegliwości, to mam okropne mdłości od trzech dni, że albo muszę siedzieć albo ciągle leżeć, w dodatku śpię codziennie w ciągu dnia :)
ale to akurat dobrze, bo wtedy wiem, że odpoczywam!
a mdłości mogę mieć, co mi tam!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vtqyw267w5a6m.png

Odnośnik do komentarza

Mnie piersi bolą makabrycznie, aż nie mogę w nocy spać :/ trochę mam nudności wieczorami i trochę boli podbrzusze, ale też raczej pod koniec dnia. Teraz akurat byłam kilka dni na urlopie (wcześniej zaplanowanym), ale od jutra wracam do pracy. Trochę się boję czy wytrzymam 8h, ale cóż, za wcześnie, żeby jeszcze powiedzieć komukolwiek. Najwyżej poproszę o pracę z domu. Szefowi planuje powiedzieć w 8 tygodniu (po usg), a reszcie pewnie po 12.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgmctbq59n.png

Odnośnik do komentarza

Mnie również bolą piersi, ale jeszcze bardziej plecy, zwłaszcza rano jak wstanę makabra. Mdłości jak na razie nie mam,ale to i lepiej bo pracuję to byłby z tym problem, a jak na razie nie mam pojęcia jak powiedzieć o tym przełożonym. Mam wielkiego stresa przed tym:(

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje Drogie,

ja już po sobotniej wizycie u lekarza... wg usg termin na 12 lipca... z miesiączki wypadało na 8, więc 4 dni obsuwy. Moje dzieciątko teraz ma 8,5 mm i pięknie bijące serduszko... cieszę się ogromnie... ale oczywiście ziarnko niepokoju jest... bo do 12 tygodnia jeszcze całe 5 tygodni... staram się jednak myśleć pozytywnie i wierzę, że wszystko skończy się bardzo dobrze... kolejna wizyta 20 grudnia.

Z objawów... senność i zmęczenie, powiększone i odrobinę bolące piersi... i to tyle:)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yskjo8lmt2vym.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...