Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

kati piękny synuś! Jeszcze raz gratuluję!

Dziewczyny załamana jestem, Wy tak chcecie już rodzić, a ja odwrotnie. Modlę się o każdy kolejny dzień. Tak mnie to chorobsko rozłożyło, że nie pamiętam kiedy tak miałam. Męczę się strasznie, na dodatek młody nadal dycha mimo antybiotyku, choć widać że czuje się lepiej. Męża też powoli rozkłada, a jak on się rozkaszle to tak potrafi z miesiąc. Płakać mi się chce co chwile, bo ta sytuacja mnie dobija i nic z tym nie mogę zrobić. Strasznie się boję co to będzie.

15 ch

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

29dz
Kati słodki maluszek!:-) i super że nie macie problemu z karmieniem.
Grgosiu życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowkA, aby odczepilo się od Cięcie chorubSko i opuściło Wasza rodzinke!!!
Monju nie przejmuj się kochana, na pewno będzie wszystko ok! Czasem denerwujemy się A potem okazuje się że zupełnie nie potrzebnie. Będzie dobrze:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

6 ch
cały dzień wszystko było dobrze, przyjechałam do domu po spotkaniu z koleżankami i wzięłam kąpiel. Trochę się pookręcałam w wannie, zawsze Mały to lubił, a tym razem mocno się wypiął po lewej stronie pępka i strasznie to boli, jeszcze takiego kształtu nie miałam, a do tego mało się rusza teraz, nie chce wrócić na "swoje miejsce". nie wiem czy mu coś zrobiłam, czy mu się nie podobało, ale teraz źle się czuję. Ja chcę rodzić 4.06! i oby nie był większy niż 4 kg, bo inaczej będzie cc :(

kati super, że tak się teraz szczęśliwie układa i oby badania wyszły dobrze. Powodzenia!

Czy Wam też się tak wszyscy przyglądają na ulicy? Jakbym była z kosmosu, czasem mam ochotę zapytać co się tak gapią przechodnie, przecież nie jestem wielorybem, ani jedyną ciężarną na ulicy. to nic nadzwyczajnego...

Ktoś pisał o wyrzuceniu telefonu - a czemu miałabym wyrzucać? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

To ja mam ochotę pozbyć się telefonu, rozumiem że chcą wszyscy wiedzieć czy to juz i ja im to na pewno powiem jak urodze wiec co dziennie te same osoby nie muszą dzwonić i pytać : urodzilas? Jak tam grubasku synek nie wychodzi? No wes juz urodz bo ciotki czekają. A jaj noe odbieram bo nie chce mi sie zwyczajnie gadać to za jakiś czas jest znowu telefon i pierwsze pytanie : rodzilas jak dzwonolam? W szpitalu jestes? Rodzisz? .
Co do chorób to życzę Dużo zdrowia, ale żadnych mądrych rad nie mam bo ostatnio sama sie dość długo ze zwykłym przeziębieniem meczylam :/
Pan J ma dla nas zawsze dobre wiadomości :) synek jest piekny o jakie ma usteczka :) kati mam nadzieje ze szybko do siebie dojdziesz i zapomnisz o tych traumach porodu.
Zjadłam obowiązkowy posiłek nocny (serek/ jogurt)i mogę wracać spać :) Dobranoc

Odnośnik do komentarza

ania90 widzę że nie jestem sama z bezsennością... Ja mam dzis koszmarną noc. Wstawałam już 4razy na siku, męczy mnie katar i znów zaczyna się przeziębienie:-( Malutka ma czkawkę a ja generalnie miałam ciężki dzień pełen emocji i teraz mam lęki że lada moment urodzę... Jak ja bym chciała zasnąć i pospać kilka godzin!!!

Odnośnik do komentarza

Migotka84 ja bardzo chętnie bym twoje skurcze zabrała ;) u mnie akcja niech sie zaczyna kiedy chce najlepiej jak najszybciej bo teraz rodzice są na urlopach i mogła bym ich wykorzystywać ; p do lazienki chyba 4 raz poszlam i jak na mnie to sukces ze tak mało w ciągu nocy :) ale juz mi sie goraca herbata marzy wiec lece na dol do kuchni zamiast spać ; p

Odnośnik do komentarza

Te pytania to mnie juz denerwuja,wczoraj pojechalam do mamy to sasiedzi, to Ty jeszcxe z brzuchemchodzisz,kiedy pepkowe pijemy itp. Za to jak chodze do tesciowej, mieszka kilka domow dalej i miala w niedz uro to z tekstem,a myslalam,ze urodzisz mi prezent,oraz codzienne pytania to juz ?nic tam nie czujesz ? A skad ja mam wiedziec czy cos nadzwyczajnego sie dzieje skoro to moj pierwszy raz...

http://www.suwaczki.com/tickers/860i2n0aobbqnlom.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witamy dziewczynki widze ze od rana nie dopisuja humorki Koncowka najgorsza niestety kazda z nas juz ma dosyc tej calej ciazy Nieraz te dwa trzy tygodnie dadza nam popalic za cala ciaze Nie mam zadnej zlotej rady bo sama mam juz dosyc Na szczescie nasze maluchy wynagrodza nam te wszystkie cierpienia
Tymczasem milego dzionka
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0znf5j74rp.png

Odnośnik do komentarza

26ch

Hej dziewczyny !
Kati masz cudownego synka , jest piękny ! Trzymam kciuki za wizytę kardiologia.

Wczoraj wieczorem bardzo bolal mnie brzuch jak na miesiaczke. W nocy również się powtarzały . może to powoli odchodzi czop sluzowy. Nie wiem ale dzisiaj pakuje torbę do szpitala, bo jakoś nie miałam czasu do tej pory . chciałabym za 2 tyg urodzić w 38 tc.

Muszę jechać do miasta kupić nowe kapcie do szpitala bo mam tak stopy spuchniete ze za male się zrobily . przy okazji kupiec truskawki ;-)

Dziewczyny noski do gory i życzę Wam lepszego humoru !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...