Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Kati mi się zdaje, że to każda osoba dobiera pod siebie rodzaj poduszki taki jak lubi. Ja np myślę, że kupię taką tylko do karmienia, bo do spania muszę mieć swoją termoelastyczną, a między kolana daję kołdrę jak mi wygodnie.
No i kształt może okazać się ok, natomiast to co jest w środku będzie do niczego... Może być Ci niewygodnie i to taka indywidualna kwestia. Ten longer którego wysłałaś to w zasadzie taka klasyczna poduszka, zerknij sobie też jakie najczęściej używane są w sprzedaży- to będzie znaczyć, że nie są jednorazowego użytku.
Też myślałam nad taką poduszką, ale pod głowę jej nie dam, bo nie zasnę z inną niż moja. Prędzej do karmienia się przyda. Tylko pytanie czy będzie pokarm i czy mój Bobciu będzie go chciał ;)
Jeśli wszystko będzie oki to wtedy kupię tą poduszkę, bo tak to zwyczajnie nie mam miejsca ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpbvkd5r1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wierzę...po prostu nie wierzę... Emilka to Emilek... na 100 % ma siusiaka.
A już różowe ciuszki oglądałam i różową kołyskę licytowałam.
Na szczęście wszystko z Maleństwem ok. Serduszko, przepływy, mózg wszystko w normie. Nawet twarzyczkę mi pokazał ale mam mało wód więc nie było zbyt wyraźnie widać. Waży 392 g

Odnośnik do komentarza

Czekoladko, mleko zaczyna sie w glowie;) jak sie nastawisz na kp to sie uda:) a karmic mozna i bez poduszki. Jesli masz jakies poduchy na kanapie to sobie poradzisz. Probowalam karmic z roznymi poduchami i jakos tak niewygodnie mi bylo. Najwygodniej bylo po prostu z Danusia na rece:) dzieki temu moglam karmic wszedzie. Moglam isc na dlugi spacer. Bralam skladane krzeselko do plecaka mloda do chusty i w droge;) Zdarzylo mi sie usiasc na krawezniku i karmic. Czasami ludzie z domow przy ktorych sie zatrzymywalam zapraszali do ogrodu i proponowali fotel lub wygodniejsze krzeslo:) czasami przebieralam mala na rozlozonej chuscie na ziemi(oczywiscie w lecie) czasami pukalam do najblizszego domu i prosilam o mozliwosc przebrania malej. Fajne to byly czasy:)

Odnośnik do komentarza

Kati biedactwo, nie wysypianie się to okropna sprawa... Znajdź taką z porządnym wypełnieniem i popróbuj. A jeśli chodzi o same poduszki pod głowę każdej z Was mogę polecić wellpury, śpię już na takiej od 5 lat i to jedyna poduszka dzięki której nie boli mnie szyja i idealnie mi się śpi. No chyba, że stuknięta sąsiadka szaleje razem ze swoim stukniętym psem o 4 rano. Ale to już prawie przeszłość :) Już tylko miesiąc i wyprowadzka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpbvkd5r1.png

Odnośnik do komentarza

blue78 gratuluję Synka :) ale urodzaj chłopców w naszym gronie :) dziewczynki będą miały w czym wybierać :)

co do wagi u mnie 10,5 kg na plusie ;) chyba objęłam prowadzenie ;)
Dzisiaj kupowałam sobie dresy w Sinsay i zawsze nosiłam XS lub S a teraz..... L :) masakra jakaś. Tylko że jakoś po mnie tego za bardzo nie widać ;)

kati1991 ja używam poduszki węża od 2 miesięcy i jest rewelacyjna :) nawet jak śpię na lewym boku to ona jakoś mnie trzyma że nie zmieniam pozycji w czasie snu. Bardzo wygodna jest tylko niestety dosyć droga bo ok 200 zł (nawet trochę więcej). Polecam z firmy Motherhood bo jest na pierwszy rzut oka solidniejsza. Widzę nawet po swojej że w ogóle się nie zdeformowała a nawet leżę w niej w ciązu dnia. Ale można czasami kupić z drugiej ręki to taniej wychodzi. Wystarczy tylko pokrowiec wyprać i jest jak nowa :) tą którą wstawiłaś w linku to nie jest ta o której pisałam.

~AniamamaBasi gratuluję córeczki :)

mia80 cóż za niespodzianka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kati ja mam kojec motherhooda ta podstawowa wersje i jest fajny. Służy mi dobrze od 1 ciąży, a można kupić już ją od ok. 139 zł. W ogóle się nie odkształciła. Polecam. Mam dokladnie taką http://www.agito.pl/motherhood-kojec-sliwkowy-wzor-kwiatowy-2843-996181.html?&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_content=60956771105&utm_campaign=shopping-ap

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Dobry Czerwcowe!
witam się po długiej ciszy :)

jeśli chodzi o poduszki ciążowe-
P O L E C A M! I to nawet nie tylko ciężarówkom- ten wynalazek jest tak cudowny, że każdy człowiek powinien taką mieć! Ja mam tę w kształcie litery C- mega wygodnie się w niej śpi, odpoczywa, siedzi. I wierzę że do karmienia też się przyda. A i do zawinięcia noworodka coby sobie poleżał wygodnie

Dziewczyny, te ruchliwe i te mniej- polecam ćwiczenia Skalpel z Chodakowską (na YT)- spokojne, stateczne ćwiczenia moim zdaniem idealne dla ciężarówek- przysiady, wzmacnianie nóg i pośladków (daruję sobie tylko ćwiczenia na mięśnie brzucha). Do tego rozciąganie z piłką i kilka ćwiczeń na kręgosłup (np 'koci grzbiet') i po moich bólach krzyża ani śladu. A skutki uboczne? Dupka zaczyna przypominać tę sprzed ciąży- 3 mce bez mojego ukochanego roweru zrobiły z niej małego flaczka :D

A z nowinek to mój synuś urządza sobie w nocy najlepszą imprezownie w mieście w moim brzuchu. Skutkiem to, że nie sypiam od 3. rano ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...