Skocz do zawartości
Forum

Prawo jazdy


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

"monika1709 Ja mam prawko jakieś 5lat, ogólnie nie jeżdżę bo nie lubię wole jak mnie wożą :)
Monika, mam tak samo. Odkąd pozbyłam się choroby lokomocyjnej (chyba z niej po prostu wyrosłam) uwielbiam jeździć, a właściwie być wożona. W samochodzie dobrze mi się też śpi. Teraz to mi dzieci nie dają, ale kiedyś po 5 minutach drogi już smacznie spałam. :-)

Odnośnik do komentarza

anaaa, gdy czujesz senność za kierownicą, to natychmiast stań! Ja naprawdę na kilka lat oduczyłam się zasypiania, nawet jako pasażer (podczas wypadku byłam pasażerem).
Ale jak się pojawiły dzieci i nieprzespane nocki, to zdarzyło mi się jechać na tyle zmęczona, że musiałam stanąć i zrobić kilka przysiadów na świeżym powietrzu, bo w przeciwnym razie zasnęłabym. Trochę się dzieci dziwiły, że mamusia się gimnastykuje przed autem, bez nich...ale to naprawdę pomaga. Jak jadę z dzieciakami, to odpowiadam za trzy życia. Warto stanąć!

Odnośnik do komentarza

Ja zdawałam 6 razy ;) mam prawko już z 9 lat.Oczywiście uparłam się i zdawałam do skutku.Mój instruktor twierdził,że powinnam zdać za 1szym razem,ale jak mnie takie egzaminy stresują... :/

Uwielbiam prowadzić,w ciąży robiłam to praktycznie do końca (chyba 39-40 tydz).Mieszkam na wsi,więc to jest dla mnie "must have"-autobusów w obecnych czasach nie ma za wiele... Moja mama ma prawko od ok 15 lat i nie prowadzi,musi kombinować co tydz,jak się dostać do pracy i jak z niej wrócić (ale chyba woli kombinowanie od prowadzenia...).Kończy się zwykle na tym,że ktoś z nas wsiada do auta i jedzie;) czemu nie korzysta z pj? Twierdzi,że się boi,bo kiedyś miała wypadek:wpadli z tatem do rowu,mama prowadziła,nic (poza otarciami) im się nie stało.Mama jeździ dobrze,kilka lat temu wykupiła sobie dodatkowe godziny w szkole jazdy,by sobie przypomnieć,ale...wydaje mi się,że brak jej zapału,zaparcia,i wygodniej nas poprosić (przy okazji to mama chce kierować,siedząc obok -wydaje dyspozycje,wie lepiej itp).

Uważam,że pj jest bardzo ważne,ale jeśli ktoś nie czuje się na siłach,to powinien odpuścić -oczywiście po spróbowaniu:) kilkukrotnym :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...