Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Rusanka gratuluje i bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze sie skonczylo :*
Patka sliczna ta Twoja corunia:*
U mnie tez juz odliczanie, pozostalo 15 dni :) ciekawe co to bedzie, teraz coraz wiecej mysli dotyczy porodu:) brzuch chyba mi sie obnizyl, zgaga tez juz ustapila, meczy mnie tylko to ze albo nie mam wcale jeszcze skurczy albo nie wiem ze to sa one :(czuje sie taka jakas tepa:( niekiedy chyba brzuch mi sie tylko napina, i to wszystko a jutro wchodze w 38 tydzien:)
Marti ja jak tylko pomyslalam o forum to o Tobie i Twoim mezu, tak dlugo czekalas i wkoncu dzis ten dzien ! Ale od czasu do czasu zajrzy do nas bo smutno nam bedzie :(

Odnośnik do komentarza

Dziecko automatycznie jest zameldowane tam ,gdzie mama .
Szczęśliwa mamusia - u mnie to samo - spaghetti dla dzieci :) Szafa ujarzmiona ,teraz jak najmłodszy zaśnie to biorę się za prasowanie i pakuje torbę. A krzyż mnie dziś od rana tak boli ,że czuję jak ból promieniuje na boki i lekko na podbrzusze. W dodatku mam wrażenie ,że " mam pełno w kroczu" :/

http://www.suwaczek.pl/cache/f76bb36c0a.png

Odnośnik do komentarza

Ja też niewiem czy mam skurcze :P czasem boli podbrzusze ale to tak nijak...
W nocy Filip mi tak kopal rączkami nisko ze myślałam ze zaraz mi pomacha miedzy nogami :P jak położyłam rękę na wzgórku lonowym to tak 4 cm nad łechtaczka czułam jego łapki :P

Odnośnik do komentarza

:)Joanna może to już po woli...najgorsze bóle krzyżowe ale teraz już bym nawet takie wolala niż żadne...ja od tygodnia zbieram się na ogarniecie torby tzn mam spakowana ale byle jak...bym musiała na wierzch ułożyć to co na ip potrzebne zobaczyć jakie jeszcze kosmetyki dołożyć i kubek sztucce takie rzeczy...ale co myślę by to zrobić to odechciewa mi się

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa mamusia :) Oj,jeszcze z tydzień synuś musi poczekać ,bo w czwartek przylatuje do mnie kuzynka do pomocy żeby miał kto zostać z dziećmi jak my będziemy w szpitalu.
Poprasowalam ostatnią partię ,teraz popakować w komplety jak tu radziłyscie i do torby. Na szczęście w Irlandii jak poród sn i wszystko ok z Mamą i dzieckiem to po 1 dobie od porodu można wyjść do domu. Po cc chyba leży się 5 dni. Także za dużo rzeczy mieć nie muszę ,a w razie cc mąż może dowieźć.
A tak z ciekawostek to w Holandii jak urodzi się sn to wychodzisz ze szpitala po 4-5 h od porodu. W zeszłym roku rodziła żona kuzyna właśnie tam.

http://www.suwaczek.pl/cache/f76bb36c0a.png

Odnośnik do komentarza

Ale mnie łatwo wyprowadzić z równowagi... Mój D zaprosił na jutro do nas swoja babcie, a dzisiaj robi coś pprzy aucie i oczywiście ja ledwo co chodzę a muszę szorowac wszystko zeby babcia nie marudzila... Ehh do tego dostałam szalu bo po raz 15ty znalazłam metalowy obcinacz pod prysznicem... Oczywiście cały zardzewiały!! Juz nawet nie myślę o tym ze obciete paznokcie są w syfonie bo się porzygam... No ku*wa, czy tylko ja wiem ze te obcinacze nie są jednorazowe i nie używa się ich w wodzie?? Ile jeszcze obcinaczy wyrzuce zanim się nauczy???

Odnośnik do komentarza

Oj,ja już mam dosyć tych porządków :/ Ale rzeczywiście jak nic nie robić ,jak zawsze jest coś do zrobienia . W dodatku każdy szczegół musi być idealnie wykończony ,bo w końcu jak się pojawią maluszki ,to czasu szkoda będzie na dopieszczanie mieszkania ,wtedy będzie czas dla maleństwa i na regenerację organizmu ,a i pogoda będzie super ,więc szkoda wtedy siedzieć w domu :)
Też mam nadzieję,że forum nie zniknie wraz z pojawieniem się ostatniego majowego maluszka :) przecież można to kontynuować i dzielić się doświadczeniami i troskami i radością z naszych pociech :)

http://www.suwaczek.pl/cache/f76bb36c0a.png

Odnośnik do komentarza

ewelina86ale mi smaka narobiłaś. To nic ze jestem po obiedzie i wielkim lodzie :-))) Przez to ze i tak mam duży brzuch to pozwalam sobie na więcej. Caly czas sobie tłumacze ze po porodzie będę sie martwić :-)))zielooonaja tez mam wrażenie ze faceci nieraz w ogóle nie mysla i nie przewidują co będzie jak .....np zostawia cos metalowego q wodzie. Oni maja jakiś swój świat.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...