Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Elżbieta ty ten tort sama robiłaś??no Julek dmuchał świeczki w sobotę.rozmawialam już nim poważnie że jak się ma dwa latka to już się nie cycuje.poki co udaje że nie wie o co mi chodzi:)negocjacje trwają.
Weekend boski mogłoby być tak częściej.ale u nas dziś też był problem z drzemka.padl ok17 i teraz dopiero zasypia.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Elu wow! Tort bajka <3 piękny! I na pewno przepyszny <mniammniam>
Buziaczki urodzinowe dla Wiktorka i Julka:*:* Wszystkiego co najpiękniejsze Chłopcy:*
Juli to te negocjacje mogą trochę potrwać ;)
U nas odpieluchowywanie powoli do przodu- nawet na kilka spacerów bez pampersa zaliczyliśmy . A przy okazji trawniki i krzaczki:p ale wyjścia na miasto czy do kościoła to chyba za 100 lat:P bez pampka oczywiście :P
U nas dzisiaj tak cieplutko bylo ze z Iza i Dziewczynkami bylysmy na plaży i chodziłyśmy po piasku rozgrzanym- taki masażyk ;)ale żeby nie bylo tak slodko to u nas milion komarów i mnie nawet o 13 gdy tylko ptzez yroche cienia przechodzilam dziabnął :| taka jestem pociągająca:D:P juz cale nogi pogryzione- slodka krew jak nic! Pewnie szlachecka :D:D:D
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hanka co to jest ? Tzn wiem ze agrafki :-))) ale ???
Juli u mnie raczej bez szans na jakiekolwiek negocjacje. Ja mam wrażenie ze im bardziej chce go oduczyć to on tym bardziej chce tego cycka. Jak wracam z pracy to od razu leci na lozko szykuje mi poduszeczkę i kładzie sie i czeka i mnie nawoluje. Nie wiem jak to będzie.
Pola ale ci zazdroszczę tej wody i piasku. A co do komarów to w tym roku jakas plaga. Nie da się wyjść.
Wiktorek dziekuje za życzenia i pozdrawia bliźniaka Julka :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
A ja wiem, wiem co znaczą te agrafki!!!! Nie żebym byla madra taka, sama z siebie :P, wiem z FB:D Dzidzia!!! Nasze Grono sie powiększa!! Jeszcze raz gratuluję!!! Rośnijcie zdrowo:* juz teraz wiem skąd to ciasto z rabarbarem po nocach:D
Elu Wiktorek Kochany jest jak Ci podusie szykuje!! Wie jak sie wkupić w łaski Mamusi :) u nas Iza zdejmie kapcie i skarpety, polozy sie i zacznie wrzeszczeć - żadnych miłych gestów :D ale jak cyc na wierzchu to taka radość...:):) wtedy tylko bym tuliła i tuliła :)
A ten piasek to nie unas- nad rzeka jest taka plaza- jak byliśmy mali to pól osiedla latem tam było :)
A my w czwartek wybieramy sie na dzień dziecka- u nad, znaczy w Ełku, robią tak niby ogólnopolski. Mam nadzieje ze pogoda dopisze i ze się nie pogubimy w tych tlumach dzieci:P i ze dopchamy sie do jakichkolwiek atrakcji :)
Miłego dnia Dziewczyny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Hanka gratuluję, świetna wiadomość! Który to tydzień?
Już wczoraj chciałam napisać tylko ciągle błąd się pojawiał.
Ela chłopaki to jednak ciężki temat, mój nie umie żyć bez smoczka! A przez wakacje muszę nauczyć go korzystać z toalety... Masakra hehe
Pola to pewnie karuzele będą! Bawcie się dobrze.
Asik co u Was?

No i najważniejsze: Spełnienia marzeń dla jubilatów!!!

Odnośnik do komentarza

Dziękuje <3 Zaczynam 8 tydz. Planowałam za kilka miesięcy, bardziej jesienią zajść ale cóż ;)<br />
Ja Was podziwiam z tym kp. Ja nie lubiłam karmić. karmiłam do roku ale nie było to dla mnie jakieś super przyjemne :/

Pola w wiesz że miałam być na majówki w Ełku? mam tam przyjaciól :) ale nie wyszło :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuje <3 Zaczynam 8 tydz. Planowałam za kilka miesięcy, bardziej jesienią zajść ale cóż ;)<br />
Ja Was podziwiam z tym kp. Ja nie lubiłam karmić. karmiłam do roku ale nie było to dla mnie jakieś super przyjemne :/

Pola w wiesz że miałam być na majówki w Ełku? mam tam przyjaciól :) ale nie wyszło :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

No superrrrr !!! Hanka
GRATULACJE
Pola no to teraz chyba twoja kolej :-))) ha!!!ha!!!
Mam do was pytanie czy wasze dzieci to tez takie małe szoguny ???
Ja nie daje rady. On ma tyle energii i wszędzie biegiem i na ogródku słychać tylko jego albo glosny śmiech i albo ryk w niebogłosy. Albo ja juz stara jestem albo moje najmlodsze dziecko postanowiło matkę przeczołgać. Kupiłam mu juz nawet takie szelki dla dzieci bo zwiewa nie tylko mi ale i dziadkom. A oni po 70 wiec tym bardziej nie dają rady. Za rękę chodzić nie chce w wózku tez nie. Nie mam pojecia jak go trochę wyciszyć i utemperować. Czymś choc na 5-10 min zająć. Wszystko sie nudzi po paru sekundach.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Jetta jutro sie przekonamy jakie atrakcje jesli pogoda pozwoli bo dzis deszcz padał i wiatr - jutro ma być bezwietrzeniw, bezdeszczowo, słońce niekoniecznie:D tska pogodę sobie życzę :D:D
Hanka ooooo!! Wow wow!!Jak tylko do tych znajomych Będziecie sie wybierać KONIECZNIE wczesniej Pisz-zapraszam na kawę!!!:):) a co do karmienia to teraz lubie, lubie ale przed porodem zarzekałam sie że nie będę karmić za zadne skarby swiata bo mnie to będzie bardzo boleć :P Rok przy nielubieniu to bardzo długo :)
Ha, ha! Ela tylko czekałam kto mnie wywoła teraz do kolejki :D:D:D musze powiedzieć P ze tu juz żartów nie ma;) :D
Szelki u nas bylyby czasem w sklepie potrzebne, bo Iza miedzy detalami lubi pobiegać. Na szczęście tego uciekania, biegania nie ma zbyt wiele- w miare sie pilnuje ale za to humory ma takie ze pól ulicy slyszy różne intonacje " MAMAAAA"- ..i ten upór ośli...ech.. A zabieranie zabawek...ech... Iza ewidentnie chce być jedynaczką ;)
Dziadkowie super ze chca sie opiekować bo ja przy Izie wysiadam a jeszcze mi do ich wieku troche brakuje;)
U nas tez zabawy na wiecej niz 10 minut rzadko jest- nawet oglądanie zdjęć sie nudzi szybciej niz kiedyś. Jeszcze zakładanie ubrań Ja wciąga - jak nic bedzie modelka albo stylistką ;) :D
A my dzis mamy PRZEDdzien Dziecka i byliśmy na basenie :) jestem zmęczona jakbym w polu caly dzień pracowała a nie pluskała sie przez godzinę w wodzie:P
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hanka-jeszcze raz gratuluję! Cieszę się razem z Wami :D powiem ci, że z dwójką bywa mega ciężko, ale jest to cudowne i cieszę się z każdej chwili!
Pola-noooo! Dawaj z P mała kopie Izuni-fajnie będzie :D piękna pogoda u nas także śle promyki słońca :D no i brawo za brak pieluchy-a mówiłaś że to nigdy nie nastąpi :-P
Elżbieta- ty to jesteś mega z tym cyckowaniem! Kocham Cię za to :-* u nas na razie były dwa (2) ataki buntu, ale takie że zastanawiałam się która z nas tego nie przeżyje :-| poza tym jakoś Odsetke ogarniamy i trzymamy w ryzach- nawet z placu zabaw bez krzyku wychodzi :D

Odsetka jutro skończy 2 latka. Dziś się z tego tytułu popłakałam-jak to szybko mija! Już dwa lata jestem mamą- jestem z tego powodu jednocześnie mega dumna i mega przerażona! A co jak robie coś/ wszystko źle? Jak wtedy kiedy przytulam powinnam krzyczeć, albo za mało przytulam, albo za dużo przytulam, albo mniej/więcej sie starać, albo zamiast tłumaczyć coś po raz milionowy-dać klapsa? Itd itp? Codziennie się nad tym zastanawiam: czy jesteś (dość) dobrą mamą? Czy wychowuje dzieci tak, że będą dobrymi/pewnymi siebie/szczęśliwymi ludźmi?

Zbliża się dzień, kiedy mąż wróci do pracy i zostanę z dziewczynami sama-boję się! Agatka jest coraz bardziej wymagająca, Dorotka się denerwuje jak siostra płacze i wpada w szał: drze się, drapie ją, płacze itd. Rzadko, ale tak bywa-nie wiem jak je obie wtedy ogarne by obeszło się bez ofiar....

monthly_2017_06/majoweczki-2015_57917.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wszystkiego co najpiękniejsze Dorotko:*:* sto lat śpiewamy fałszując tylko troszke<3<br /> Dobra Wróżko nie doszły promyki:( ktos po drodze ukradł a nam tylko wiatr został :D krótko na placu byliśmy bo późno pojechaliśmy, troche kropiło, wiało a do jechaliśmy na bierzmowanie:P a atrakcji była MASA- aż szkoda bylo wychodzić. Ale cóż..mozew następnym roku dluzej nam sie uda:)
A kopia Izy nie może byc- któryś Dziec chociaż troche niech P przypomina bo powie ze nie jego:D;):D
A z pieluchami to narazie pól drogi, ale i duma rozpiera:D
Prezent super!!! A ten przyjaciel to piesek? Bo ja troche ślepa, Wybaczcie:)
Co do obaw " zła - dobra mama" tez mam ich miliony:| u mnie natomiast ja za dużo krzyczę :| nie wiem czy nie pozwalam na za malo, a moze w niektórych kwestiach aż na za dużo? Etc. Mogłabym wymieniać i wymieniać ale reka mnie boli( Iza prawie cale bierzmowanie przespala mi na ręku:P) Dowiemy sie za kilkanaście lat- ale Wierzę ze doskonale wypełniamy nasze role! Nawet pomimo tego mojego krzyczenia:P
A w Trójkę na pewno Dacie rade!! Jak Wy nie, to ja sie nigdy nie zdecyduje- takze Bacz na to co Pizzesz:D
Miłego popołudnia Dziewczyny:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka3

Cześć dziewczyny! Trochę mnie nie było, ale duchem jestem cały czas.
Wchodzi i patrzę, a tu grono się powietrze. Hanka, wielkie gratulacje!!!! Super wiadomość.
Dobra wróżko, na pewno przy dwójce jest inaczej, pewnie trudniej, ale tez i podwójna radość :)
U nas wszystko dobrze, Hania podobnie jak u Eli - wulkan energii, nic nie jest w stanie jej zatrzymać! Często się zastanawiam czy to normalne, ale jak widzę jej radość kiedy tak szaleje - stwierdzam ze chyba jest ok:) nie nadążam za nią, ale przynajmniej poprawiam kondycję:)

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka3

Ela, czy Ty jeszcze kp?? Ja Cię podziwiam i wszystkie inne mamusie, szczerze to nie wyobrażam sobie żebym tak długo karmiła, szczególnie godząc to z praca, ale to wszystko kwestia determinacji i konsekwencji. Szacunek!! Mega szacunek!!
Tanna, Tobie jeszcze nie gratulowałam!! Na kiedy masz termin??
Ela, czy te szelki się sprawdzają? Tez myślałam, zeby je kupić, tylko nie wiem czy one sa w stanie zatrzymać moje dziecko:) wszelkiego rodzaju zabezpieczenia dla dzieci w domu juz mam zdjęte, bo Hania wszystko rozpracowała i nie było sensu ich trzymać.. rośnie mi mała kombinatorka.
Pola, trzymam kciuki za pozytywny koniec z pieluszkami! U nas na razie z tym tak sobie, bo nie jestem konsekwentna, nie mam za bardzo czasu, ale liczę na to ze w wakacje będzie lepiej. Byliśmy w ubiegłym tygodniu na urlopie i miałam nadzieje ze coś zrobimy w tym kierunku, ale jednak nie, brak siły na takie wyzwania..:)

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności spóźnione 100 lat !!! Dla Dorotki :-))) Naszej kochanej starszej siostrzyczki :-)
Wow !!! Wisienka a juz myślałam ze o nas zapomniałaś. Super cie słyszeć. Co do kp to ja bym juz dawno odpusiła ale Wiktorek jest twardy i nie daje za wygraną. A ja nie umiem z nim walczyć :-)))
A szelki naprawdę zdały egzamin. Przynajmniej mogę troche spokojniej iść po ulicy nie bez obawy ze zaraz czmychnie w bok gdzies na ulice nie daj Boże pod samochód. Dziadki tez juz pokochali ten wynalazek.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wisienka!! Super, że Jesteś!! Oj jak dobrze, że Nas nie Zostawiłaś:):)
Co do pieluszek u mnie konsekwencji jako takiej brak, tylko Iza jakoś załapała i jakos powoli nam idzie. Nawet byliśmy w Kauflandzie bez pampersa- P myślał ze nas porwali i szukał w łazience bo co wychodziłsymy z kabiny to Iza 'siiiiiiiii' i tak chyba z 10 minut:p Pod Biedronka za to trawnik okupowała...bez skutku- żeby nie było:P Odpieluchowywanie, Masz racje,to WYZWANIE !! a na urlopie sie odpoczywa a nie walczy:D;)
Elu czy rózowe czy zielone- ważne ze zdaja egzamin i wszyscy zadowoleni!:)
My w sobotę byliśmy na festynie w szkole u mojej Siostry- Iza znowu sie wyszalała:puszczała bańki, tańczyła, skakała, najadła itd. jednym słowem- w tym roku Dzień Dziecka miała podwójny:D
Panifionaa co u Was?:)
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Odsetka dziękuję za pamięć i życzenia :D przeżywa starsznie! Że był tort i goście i świeczki i baloniki i ksiądz ją zawołał w kościele! No i prezenty :D

Wisienka-zagladaj częściej!
Pola-to nasz owczarek niemiecki (w ciąży bałam sie że zje Dorotke!) najlepszy kumpel i towarzysz zabaw :D jedyny jego minus: nie umie hustac młodej na huśtawce ;-)
Ela-tez myslalam zeby takie szelki kupić. Albo smycz na reke ;-) ale Dorotka raczej trzyma sie blisko, a jak jej powiem ze auto jedzie to od razu daje rękę.

Ja dzis mam dola :-( byliśmy z Agatka u fizjoterapeuty i kapa! Obowiazkowa terapia: ma zbyt duże napięcie w rękach i nogach, za to mięśnie tułowia jak z waty ma. Musimy wzmacniac mięśnie środka i po jakimś czasie kontrolowac kręgosłup- czy jest krzywy sam z siebie czy od miesni. Spodziewalam sie takich informacji ale dobilo mnie to! Glownie dlatego ze potwierdzily sie mohe obawy ze jest to wynik ulozenia małej w brzuchu. Nikt mi o tym nie powiedzial i nikt nie informowal o możliwych powiklaniach! A teraz skąd mam wiedziec czy na przyszłość cos innego moze sie pokazac?! Gdzie pytać?! Jestem zła bardzo -trzech pediatrow ją ogladalo i nikt na nic nie zwrócił uwagi... Musze kazac lekarzowi usg brzuszka zrobic! Matka to jednak musi byc specjalista w KAŻDEJ możliwej dziedzinie...

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Wisienka!!!! <3 Jak super że się odezwałaś - często o Was myślę bo Hania dzien starsza od Kacperka :)<br />
Dobra Wróżko - bardzo mi przykro z powodu Agatki :( i powikłań po cc :( szczerze to nawet nie wiedziałam że takie mogą być konsekwencje i tymbardziej doceniam fakt że Kacperek jest zdrowy. Ale poćwiczycie i będzie dobrze :*

Kacperek na szczęście jakoś mocnonie ucieka - ale takie szelki to fajna sprawa :)

Pola - Wy to macie życie :D super że się Izunia wybawiła :) my byliśmy w sobote na pokazie lotniczym i też było fajnie - były atrakcje dla dzieci - Kacperek zachwycony :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...