Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Łohohohoho! Ale prezenty Wasze dzieciaki podostawaly :D Odsetka dostała Arke Noego z Dumel i jest super zadowolona :D gra non stop-już znam wszystkie wierszyki na pamięć ;-) prócz tego sanki (nie wypróbowane nawet! ), rowek 3kolowy (no może na 3 urodziny skorzysta....) i zestaw obiadowy z peppa-podoba sie jej ze może pić z kubka jak starzy :D poza tym kasę - już złożyłam zamówienie na książki dla niej (to zawsze się sprawdza!)

My święta u rodzicieli spędziliśmy -jestem tak obzarta ze ledwo sie kulam! Odsetka miała mega fun z kuzynkami-biedna poplakala się jak odjeżdżali.

Sylwester przywitalam w wiatrolapie :D strzelali jak na wojnie aż pies ze strachu wlazł do szafy, kot ze stresu zwymiotowal! Dorotka się mocno wierciła ale nie obudziła. Także Sylwek-marzenie :D ale nie narzekam! W sumie to za kilka lat będzie się z czego śmiać ;-).

Postanowień noworocznych nie robimy, raczej plany na 2017r. Najważniejsze- zakończyć temat urządzania pokoi dziecięcych i urodzić zdrową córe :D Reszta jakoś się ułoży ;-)

Wam zdrowia, szczęścia i miłości życzę. I realizacji planów i celów :-* :-* :-*

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Co do prezentów i zabawek to czy wasze dzieci tez się niczym nie bawią? Amellek jak czytałam twój wpis to jakbym o swojej córce pisała. Dostała konia na biegunach bawiła się może dwa dni, wózek dla lalek 10 minut, zestaw sprzątający jeden wieczór. W ten weekend będziemy te wszystkie zbyry do dziadków wywozić bo juz nie ma jak w pokoju się ruszyć mała tylko to rozwala a i tak bawić się nie chce. Muszę przyznać że strasznie mnie to irytuje bo jak widzę ile na to kasy poszło to mnie trafia, a nikt nie wpadnie na to że może by tak paczkę pampersow kupić tylko wszyscy dają te zabawki a to potem leży i się kurzy.
A co ja tez dziś pomarudzę:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny życzę Wam samych radosnych chwil w 2017!
Pola zdrówka!
Amellek u nas sprawdza się krzesełko uczydełko z fp oraz na topie jest fontanna z pileczkami.
Asik to już tak jest w tym wieku, że zabawa trwa po kilka minut, będą starsze to zabawa się wydłuży. Jak się czujesz?
Dobra Wróżko u nas jeden z psów też się zestresował, także zaraz po północy mop odpalałam

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek juz po fochu:) jutro sie wczytam we wszystkie wpisy bo dzis katar mi na oczy i uszy padł. , caly dzień pod kocem....zero kontaktu ze swiatem-od Mamy dopiero sie dowiedziałam co się u nas dzieje bo nawet neta i wiadomosci nie widzialam:/ niezafajny poczatek roku..:|
Mimo wszystko dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!! Poratujcie pomysłami na imię dla Kropeczki!! NIC MI SIĘ NIE PODOBA!

Chcemy "zwykłe" imię (jak Dorotka), ale spoza 10 najpopularniejszych ;-) żeby miało odpowiedniki w zagranicznych (np Bożena odpada :-P ) i było krótkie (mamy dluuuuugasne nazwisko).

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!! Poratujcie pomysłami na imię dla Kropeczki!! NIC MI SIĘ NIE PODOBA!

Chcemy "zwykłe" imię (jak Dorotka), ale spoza 10 najpopularniejszych ;-) żeby miało odpowiedniki w zagranicznych (np Bożena odpada :-P ) i było krótkie (mamy dluuuuugasne nazwisko). Egzotyka typu Zoja czy Dżesika odpada bo mamy typowo polskie nawzisko ;-)
Choć w sumie tradycyjne słowiańskie imiona też mogą być- no taka Danusia brzmi ok co?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :)

DobraWróżko, mi się bardzo podoba Matylda, jest całkiem międzynarodowe. Chciałam tak nazwać Martynkę, ale mężowi się nie bardzo podobało :( Poza tym moje ulubione to: Klara, Ula i Emilia. No i jeszcze może Jowita albo Karolina :)

Pola, jak tam? Mam nadzieję, że katar odpuścił i masz się lepiej. Wracaj do nas :)

Asik, z tymi zabawkami to dokładnie to samo, ruszyć się nie można ale wszystko jest be i tylko chce, żeby jej żaby pokazywać w telefonie. Miłość do żab kwitnie, całuje nawet moją koszulkę z tymi płazami, którą moja mama jakimś cudem znalazła w lumpeksie. Jakby któraś z Was natknęła się gdzieś na jakieś zabawki, książeczki lub inne gadżety z żabami, to dajcie znać :)

Jetta, a ta fontanna z piłeczkami to z jakiej firmy, bo widziałam tanie i drogie z dumela, ale może nie warto przepłacać?

U mnie gorzej, bo z nowym rokiem dowiedziałam się o kolejnych długach, jakie mamy, o których mąż "zapomniał" mi powiedzieć. A i bez tego mamy co spłacać. I zdziwiony moim wkurzeniem. A dopiero co obiecaliśmy sobie mniej nerwów, a ja miałam przestać przeklinać. Nie da się :( Ciekawe o czym jeszcze zapomniał mi powiedzieć.

Miłego śnieżnego poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wracam do żywych - my kontra katar 1:0 jak narazie ;) tylko ramiona mnie bolą jakbym 4dzieci nosiła dzień i noc;)
Amellek trzymam kciuki za Twoje postanowienia - juz jakby Mąż zrozumiał to i owo to większość by sie sama rozwiązała. Powodzenia! I wcale nie Psujesz atmosfery- po to jest forum, żeby też się wyżalić, co nie? I rozumiem ze jak humor kiepski to i pisać sie nie chce, ale takie ponarzekanie pomaga- przynajmniej mi;) u nas Iza tez dostała 3 lalku o tez szalu nie ma- 1 to Elza i śpiewa po niemiecku " mam te moc" - dla mych uszu meczarnie:D:D czekam aż baterie padna;) u nas hitem jest taki piesek, Ciocia w sklepie spożywczym kupila, co powtarza słowa - dzięki temu dajemy rade pampersa zmienić jako po ludzku, pomiędzy okrzykami "baba, tata" raz Iza, raz piesek;) a i tablica - Iza maże kredą jak sie patrzy:) i jeszcze taka mala magnetyczna, co sie zmazuje obrazki- daliśmy za nia 12,50 w Kauflandzie a radochy masa i jak narazie sie nie znudzila:) nam na szczęście tesciowa dala kasę to kupie pampersy bo kolejne miski i lalki tez niepotrzebne. My jako praktyczni rodzice położyliśmy 3paczki pod choinką, plyn do kąpieli i ta tabliczkę :P:P
Dobra Wróżko Ty sie kulasz? Nie Żartuj sobie z Nas Szczypiorku:D co imion moje propozycje: Izabela( wiadomo) Gabriela, Alicja, Alina, Celina no i Basia:D mi podoba sie Danuta:) Wy macie długie nazwisko? Widziałaś moje przepiękne dwuczłonowe na FB? :P nie zmieściło sie na kartę w banku:D
Miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

jetta u nas katar ustąpił teraz kaszel i chrypa. A jutro muszę rano do poradni gnać na ktg.
Dobra wróżko ja podbijam Marie bo to takie proste i ładne a poza tym my na nasza córcię wołamy Rysia;) i mnie osobiście bardzo podoba się Józefina i jeśli bede miała jeszcze córeczkę to takie o to imię otrzyma:)

Odnośnik do komentarza

O jaaaaa-zamiast edytować mi post to go dodało dwa razy!

Pola-my wszyscy mamy dwuczłonowe nazwisko i chyba ma tyle literek co twoje :-P więc jak wybierzemy np Karolina, Agnieszka, Barbara czy Urszula +nazwisko to zanim dziecko się podpisze to rączka ją rozboli :D
Mam tę moc po szwabsku?! Cóż to za meczarnie wam zgotowali?! Bleee!

Dzięki za pomysły z imieniem :-* Maria jest super, ale bliska kuzynka tak nazwała córkę i głupio tez tak dać :-\ chyba zostaniemy przy Agata :D

Asik-to ty już na ktg chodzisz? Na kiedy masz termin? Jak ja już bym chciała mieć Kropeczke na rękach! Tulic, karmić i wąchać <3 tak- to Karinka jest!<br /> Amellek-a to mąż szaleje! Ale zgadzam się- jak jest zdrowie to kase się zarobi! A jak mąż narobił długu to na drugi etat niech idzie i spłaci :-P
Ja za to właśnie lubię forum-nikt nikogo nie wygoni, każdy może wyrazić swoje zdanie, pochwalić się, ponarzekac czy pisać głupoty :D

Dziś pierwsza noc bez smoczka-trzymajcie kciuki byśmy jakoś to przeżyli ;-)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dobra Wróżko u nas Iza dziś śpi 3 noc bez smoka- i budzi sie na cyca jak niemowlak. Wczoraj 6czy 7 razyjuz nie pamiętam. Iza to smoczkoholik wiec ciężko nam idzie. juz mieliśmy takie 3-4 dniowe odsmoczkowania ale polegliśmy - powodzenia !!:) Iza i w dzień sie domaga a silna wola moja juz na wyczerpaniu ;)
Agatka bardzo ładnie :)
U nas pada śnieg - sanki chyba pójdą w ruch;)
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Panifiona

Mialam sie zalogowac, dodac mega super post z odpowiednikiem do kazdej z was ze zdjeciami itd ale mi sie kurwa odechcialo.
Nikt tak nie potrafi spieprzyc humoru jak maz. W druga rocznice slubu maz oczywiscie o niej zapomnial . Ja glupia sie staram dzieci usypiam wczesniej, kupuje wino, planuje jedzonko dobre zamowic a on wraca z roboty przed 21 z bolącym zebem i na zapytanie czy wie jaki dzis dzien odpowiada ze wtorek . Huj mnie strzelil.
Z innych wiesci , Dawid konczy dzis miesiac a Justyna byla pierwszy raz na sankach

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :)

Pola, cieszę się, że masz się lepiej :) Tylko nie daj się tym mrozom, które do Was nadchodzą, na samą myśl mam dreszcze. A najbardziej mi szkoda biednych bezdomnych zwierząt i tych mieszkających w lichych budach i szopach. I ptaków. No i dzieci mieszkających w niedogrzanych domach, gdzie rodzice wolą wydać pieniądze na alkohol, niż na opał :(
Lalka śpiewająca po niemiecku? Toż to koszmar! Zabierz jej baterie! Chociaż jeśli Izuni się podoba i masz chwilę spokoju, to pewnie da się to przeżyć :)
Czy ta Wasza mini kuchnia jest drewniana? Bo na zdjęciu wygląda na taką porządną. I od jakiego wieku jest wzkazana? Bo ja się chyba skuszę na taką tańszą plastikową, sporo tego na allegro i to z różnymi bajerami dźwiękowo-świetlnymi. Tylko one są od 3 roku życia i się waham, najwyżej schowam drobne elementy. Może by się dziecko odczepiło od mojej kuchenki, bo strasznie ją pociągają pokretła, zwłaszcza jak coś się gotuje.

DobraWróżko, Dorotka i Agatka to będzie świetny duet :) Śpiewasz Odsetce "Ta Dorotka ta malusia..."? Bo ja całe dzieciństwo tego słuchałam od cioć i wujków, ale traumy nie mam. I Martynka też to lubi, zwłaszcza jak jej czasem puszczę z animacją na Youtube. Albo śpiewam zmieniając na jej imię, bo to ładna piosenka :)
Trzymam kciuki za udaną bezsmoczkową noc :) Martynka też jeszcze smoczkuje przy zasypianiu, w nocy wypluwa, ale rano jak go znajdzie w łóżeczku, to ciumka aż do pierwszego śniadania. Na szczęście w dzień się nie domaga, za to gryzie wszystko co się da.
Te długi to nie z jakichś szaleństw, tylko z jego lekkomyślności i kryzysowej sytuacji w działalności gospodarczej. Wkurza mnie to, że przez ponad pół roku to przede mną ukrywał, mimo iż nieraz dopytywałam jak stoimy finansowo i doskonale wie, że nie toleruję kłamstw i tajemnic w związku. Już nie wiem, jak mu to tłumaczyć, to chyba kryzys wieku średniego: "żona mnie nie rozumie i się czepia o byle gówno a ja przecież tak się staram" Najgorsze jest to, że jego mamusia i siostrzyczki zawsze staną po jego stronie i będą pocieszać, pewnie nawet jakby mnie zdradzał, to by była tylko i wyłącznie moja wina :( Trudno, będę wredna i przypilnuję, żeby odpracował na nadgodzinach, bo ma taką możliwość. A teraz jak nam wpadła dodatkowa kasa, to musimy kombinować, co najpierw spłacić, zamiast kupić coś do domu, np. nową pralkę, bo stara 16 letnia ledwo zipie.

Panifiona, całuski dla Dawidka, niech rośnie zdrowo. A Justynkę widziałam na sankach, wyglądała na bardzo zadowoloną :)
Z tą rocznicą to mega niefajnie, kurde trochę za wcześnie na zapominanie. Ten facet powinien Cię codziennie na rękach nosić, za Wasze wspaniałe dzieci i za to, że tak dzielnie wszystko sama ogarniasz. Też mu potrzebna terapia wstrząsowa i to silnym prądem! Mój też olał ostatnie dwie rocznice, bo ja przecież taka wredna i niewdzięczna. Ja za to olałam jego 40 i bardzo niekomfortowo się z tym potem czułam. No ale my już 16 lat po ślubie, ale i tak bolało. Popracuj nad nim, nie daj się tak traktować, bo potem bedzie jeszcze gorszy.

No i znowu się wyżaliłam, przepraszam Was i dziękuję, że mnie wspieracie.

Milej środy Mamuśki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Dobra wróżko ja w 33 tygodniu ale mam tą niby cukrzyce ciążowa i ktg od 30 tygodnia bo jest większe ryzyko obumarcia płodu:/ ale u mnie jak na razie super. Tez się nie mogę doczekać porodu ale to po części dlatego że z tym brzuchem to nic koło córci nie mogę zrobić. Ech w pierwszej ciąży nie było takich problemów. Agatka tez mnie się podoba:) poza tym znam jedna Agatę i taka fajna mądra i rozsądna a dotego ciepła i miła. Fajnie mi się kojarzy.
Pola, Amellek u nas dziecko się bez smoczka wychowało od początku tylko cyc i cyc a potem to juz w smoczku tylko plastik gryzła a gumą tak śmiesznie strzelała bo nie wiedziała do czego służy:)
Amellek ja też długów nie lubię strasznie sie ich boje i myśle że tez bym się zdenerwowała na swojego m gdyby je przede mną ukrył.
Panifiona mój m tez z tych zapominalskich wiec sama wcześniej mu przypominam i dzięki temu unikam rozczerowań. Oczywiście dyskretnie miesiąc przed mówię a czy my przypadkiem 12 nie mamy rocznicy:) zawsze działa:) MIESIĄC - jak ten Dawidek szybko rośnie i koniecznie zapodaj zdjęcia Justynki na forum. My w Wielkopolsce rzadko śnieg widzimy;)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifiona ja byłam cwana i jako, że mój P nie ma głowy do dat to ślub wzięliśmy w Jego urodziny:D Myślałam perspektywicznie;) Nie dziwię Ci się, że się Wkurzyłaś, ja bym tak wrzeszczała, że by mnie w Zakopanem slyszeli.. jej jak ten czas leci. to juz naprawde miesiac?niemożliwe! buziaczki dla Miesieczniaczka;* my sanki jutro wyciagamy- w tamtym roku nie bardzo sie Izie podobało, zobaczymy co teraz;)
Amellek ostanio słyszałam w radio, że bedzie taki mróz, że w Suwałkach nawet lufciki przymkną:P może nam troche kleszczy,komarów i innych wymrozi:P ach ja no nawet nie myśle o dzieciach w takich domach, bo od razu łzy w oczach i wyobraźnia pracuje, że Iza mogałby być w takiej sytuacji;/ co do zwierzaków - jak zył taki kot co go porzucili właściele, to zawsze jak był mróz , nie tylko taki po -20 ale jakikolwiek, wpuszczalismy go do piwnicy, mimo, że mam uczulenie okrutne na sierść, ale tez nie mogliśmy przeżyć ze mu tak zimno..
Kuchnie mamy drewnianą. Rodzice w Aldi kupili i jest naprawdę porządna- tylko my jej do ściany nie przymocowaliśmy bo nie mamy z bardzo gdzie-instrukcja mówi, że trzeba:P a jest od 3 lat a małych elemntów na szczescie brak:) Iza czasami na palcach staje jak chce cos dalej siegnąć ale ogólnie daje rade:)
Ja tez spiewam :dorotke: w przeróbce czyli " ta Izunia ta malusia:P
Długi długami - u nas w domu rodzinnym tez był taki czas jak Tata miał społke z kimś to i biednie bardzo było i komornik zawitał, ale Mama wiedziała o wszytskim- ale najgorsze oszukiwanie;/ niech w Noym ROku Twój Mąż zmieni się na lepszee!! Trzymam za to kciuki bardzo mocno:) za Mojego też , i za siebie - też chce byc lepsza, a co!
Asik u nas zima bez sniegu i conajmniej raz mrozu powyżej 20 to nie zima:Pchociaż wolalabym trochę tak jak u Ciebie:D bo ja sniegu nie lubie tylko tego leżącego na drodze- wszedzie indziej jest super:)
Miłego wieczorku:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Pola ja z centralnej polski jak kot z samych swoich i u nas to nawet trochę śniegu zawsze było. Potem poszłam na studia do Poznania i tak juz zostałam i tu ciepluchno zawsze:) ale miałam na studiach dużo zbajomych z Suwałk i Białegostoku to oni zawsze mieli takie mega grube zimowe rzeczy:)

Odnośnik do komentarza

U was nie ma zimy ? Serio ? Kuźwa u nas jest śniegu prawie do kolan , dziś w nocy ma być grubo na minusie a dziś w dodatku jak byłyśmy na sankach zaczęło się blyskac i grzmiec i taka zawieja się zrobiła ze świata nie było widać . Skitrałysmy się w sklepie bo na tyle miałam siły żeby z nią dobiec i musiałam że odebrazic na K i po niego zadzwonić żeby przyjechał po nas . Ale w pewnym momencie myślałam że to już koniec świata ! Okolice Częstochowy tak było ;-) więcej później !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Panifiona kochana ja w tym roku śnieg to widziałam w telewizji i raz jak padał ale jak tylko dotknął ziemi to znikał wiec nie wiem czy to się liczy. Mróz to był maks -2 taka to Wielkopolska. Są tez minusy mam piękny biały kożuszek z czasów kiedy jeszcze w Łodzi mieszkałam i od kilku lat wisi bo tu wiecznie na niego za ciepło:) No i sanki nawet ich nie kupiliśmy bo trzeba by do nich kółka doczepić :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...