Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiakasia22

Dziewczyny!
Co moge dać małej na kolacje do jedzenia oprócz kaszki??
Mała sie budzi w nocy z głodu a nie toleruje kaszek ;( zagęszczanie mleka kleikiem tez odpada bo wypluwa smoczka od butelki;/ mimo to budzi sie w nocy bardzo głodna ...

Odnośnik do komentarza

Anela my wychodzimy tak na godzinkę i ja wracam jak sopel lodu. Wiktorek opatulony w kocyk + śpiworek to mu sie fajnie śpi.
Ja tez mam cos noworocznego doła. Jakos tak boje się jak pójdę do pracy. Przy starszych synach tak nie miałam. Wręcz sie cieszyłam ze się wyrwę do ludzi a teraz jakas matka kwoka sie zrobiłam.
Kasiakasia22 ja kiedys mojemu średniemu dawałam zupki na kolacje tzn i na obiad i na kolacje. Po prostu więcej gotowałam i miał na dwie porcje.
Panifiona gratulujemy ząbka noworocznego !

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela z lękiem przed pojsciem do pracy doskonale Cię rozumiem.ja poszłam na roczny a i tak ciezko bedzie mi wrócić.ale bedzie dobrze!masz juz duzych synów którzy też ci pomogą.rodzice blisko glowa do góry!to wszystko kwestia przyzwyczajenia.i ty i mały bedzie musiał się przyzwyczaić.a potem pójdzie a za chwile przedszkole szkoła itd:) Życie....
Anela nasi mężowie sa na bank spokrewnieni!mam to samo i wiecej zrobię jak jest w pracy.moj do tego nic nie myśli i np w wigilie jak mi sie spieszy bo cos jeszcze musze zrobic to on wpada na pomysł zeby na myjnie jechać.no oni naprawde sa z innej planety.ale szkoda zycia na ciche dni usniechnij się do niego dobry chłopak jest!

Odnośnik do komentarza

Ma_gorka ile zębów omg-super :)
Mowilam ze jak Hania dlugo spi to bedzie ząb, i jest prezent na nowy rok drugi ząbek :)
Szczesliwa_ mamusiu olej gada i idz do Sablewskiej :) trzymam kciuki.
Elzbieta no trudno tak zostawic szkraby i wrócić do pracy, ale dasz rade. Ja jestem na rocznym wiec jeszcze sie nie martwie. Ale emagdalenka daje rade wiec jest nadzieja :)
My narazie nie wychodzimy bo sie kurujemy po chorobie, ale jutro nas czeka wyjazd 150 km na urodziny do bratanicy T także pora spać
Dobranoc laski :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Nowy Rok powitałam w łóżku(katar mnie prawie zabił) Izie zasłaniając uszy pieluchą. Podziałało i się nie obudziła:P a picolo nietknięty..:P
Anela dzis mi babcia powiedziała ze jaka Wigilia taki caly rok. Może to lepsza opcja?:) u nas tez zimno , ja przeziębiona to nie wychodzimy w ogóle.do tego wieje od jeziora jak nad morzem:P
Elu, to Ci powitanie Nowego Roku:D może to na szczęście:P
Szczęśliwa Mamusiu- 3mam kciuki za Ciebie! A zdjęcie może synek zrobi?dzieci teraz są takie zdolniachy:)
U nas zębów też nadal brak.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Anela łączymy sie bólu my tez dzis w nocy nie spaliśmy , z tatusiem sluchal jakiegoś koncertu a ja szukałam a później spanie tylko z cycem w buzi. Ja nie wiem im starszy tym gorsze te noce.
Pola88 zdrówka w Nowym Roku życzymy.
Ewelusik spanie??? Super objaw ząbkowania !!!! Poproszę o jeden ząb w każdą noc !!!!
Juli musi być dobrze. Tylko strasznie panikuje bo moi rodzice juz 70 maja na karku i boje się jak sobie poradza

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hanka05

Pytałam lekarke o to nocne cycowanie - czy czekać aż mu przejdzie czy jakoś oduczać. Bo już głupieje :( a Ona mi powiedziała że skoro tak się budzi to tak potrzebuje... no tylko to nie Ona od 2 -3 miesięcy wstaje co godzinę. Dzisiaj go obserwowałam bo spał ze mną - On się budzi, wierci, układa do snu i nie może zasnąć i wtedy wyje że chce cyca. Jest uzależniony ;D nie umie usnąć bez cyca. Wymyśliłam sama więc się nie śmiejcie że może spróbować go wyszkolić jak psa Pavłowa :) w sensie np. dawać cyca i puszczać melodyjkę albo jakąś przytulankę z melodyjką dawać i po jakimś czasie może na sam dźwięk melodyjki będzie umiał zasnąć? co myślicie o takiej teorii? Wiecie żeby melodyjka kojarzyła się z cycem i spaniem jednocześnie :)

Już w ciąży puszczałam pozytywkę Odsetce z tą myślą. 7 mcy podczas usypiania jej puszczamy, aż nas samych usypia, ale na nią NIE działa :P
No chyba, że my złe uwarunkowywacze są ;) ale pomysł i teoria wyglądają zajebiście!

I pani dr miała rację-budzi się bo potrzebuje CIEBIE, Twojego dotyku, bliskości, zapachu, cycusia, szeptu itd to wszystko daje mu poczucie bezpieczeństwa które TYLKO Ty możesz mu dać.
Ja mam tak samo, w nocy czasem 2-3 razy na godzinę się budzi, ale staram się myśleć o tym, że mnie potrzebuje i nawet się nie denerwuje już.
Ostatecznie KIEDYŚ się to skończy-nie? ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa Mamusiu- słuchaj dziewczyn-dobrze piszą! Oli słodka :D
Anela - przesyłam (prawie) całą swoją pozytywną energię i siłę :*******
Też się nad tymi spacerami zastanawiam-my wczoraj na 1godz wyszliśmy z nią, ale cały czas się schizowałam że się od tego rozchoruje. No ale jak będzie -15'C to też trza wyjść nie?
Rusanka - takiego i lepszego snu dla Antosi i Ciebie!
Hanka- za zeszmacenie karmi masz u mnie piwo :D aż mi gil nosem poszedł ze śmiechu :D
Elżbieta- a to Wiktorek zacnie nowy rok przywitał :D Imprezowy się zapowiada-pije aż pawie puszcza :D
Magórka- noł łej!!!!! 6 zębów???? Bosze jak to rewelacyjnie wygląda :D :D
FrankaMama-u nas to samo- 0 zębów a kupy fuuuuuj! TYLE ich i to taaaaakich :) może na te zęby wszystkie na raz ;)
Kasiakasia22 - ja daję zamiast kaszki soczek z 1 jabłka, bo jak coś cięższego to ją brzuszek boli
Panifiona- Odsetka dalej bezzębna :P

Zielona - UDAŁO MI SIĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zarzuciłam Odsetkę na plec-podoba się jej :D
A na Katar to super jest psikać własnym mlekiem do noska- czyni cuda *.*

ATTKA- jak u Was???
EMAGDALENKA- wracacie już???

monthly_2016_01/majoweczki-2015_41712.jpg

monthly_2016_01/majoweczki-2015_41713.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Czesc Majoweczki melduje sie z konca swiata. W tropikach upal a juz nic wiecej z siebie zdjac nie wypada :-)
Swieta bardzo rodzinne choc malo "swiateczne" z palma zamiast choinki. Podroz masakra ale dziewczyny byly dzielne i zniosly te 24h lepiej niz rodzice!
Wracamy za tydzien...ale az nie chce sie wracac. W Norwegii snieg po kolana brrrr. Chyba zaczne szukac pracy w tropikach i zmienimy teren hihihi.
Spokojnego weekendu :-*

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Witamy się i my w Nowym Roku, wszystkiego dobrego mamusie! Dla Was i Waszych skarbów :-)
My wracamy znad morza, było super ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
Odnośnie spacerów to w ostatnich dniach spacerowaliśmy naprawdę sporo, niekiedy nawet po 2 godziny bez przerwy, mimo kataru który się przyplątał po świętach. Katar niestety jest z nami nadal ale nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli siedzieć w hotelu. Wiec minimum dwa razy dziennie wychodziliśmy na spacery brzegiem morza. Było zimno, mroźno ale mi to nie przeszkadza. Hania była ubrana ciepło i powietrze morskie jej bardzo służyło w dzień.
Niestety nie przekładało się to na lepsze noce, cały czas mamy pobudki co 1,5-2 godziny a ja chodzę nieprzytomna, nie wiem czy to się kiedyś skończy. Dobra wróżko, podzielam teorie o której piszesz, tu nie chodzi o jedzenie, ale właśnie o bliskość, przytulenie i cycusia. Zębów nie mamy a niedługo kończymy 8 m-cy, tak wiec dołączamy do grona bezzębnych :)
Emagdalenka aż trudno uwierzyć ze jesteś w tropikach, u nas mrozy nadeszły :)
Ewelusik ja tez chce spania przy ząbkowaniu :)
Pola zdrówka!
Dominika Zosia przecudna, taka kruszynka :) aż trudno uwierzyć w to ze nasze bobaski tez takie były! Kiedy to było???
Ela będzie dobrze, zobaczysz! Najgorszy początek, potem już jakoś pójdzie i nie będziesz miała czasu się smutkowac. Trzymam kciuki!
Hanka przyjedź do mnie. Ja się zajmę naszymi maluszkami w jedna noc, Ty pospisz. Następnej nocy zrobimy zmiane i chociaż trochę się wyśpimy!
Panifiona gratulujemy zabka!
Wszystkim chorutkom życzymy dużo zdrówka a mamusiom wytrwałości:)

Odnośnik do komentarza

I w koncu spimy dzisiaj prezes maruda a slina cieknie na podloge - chyba przestane uzywac wody do mycia podlog ;-)

Ewelusik fajny ten objaw idacych zebortow ;-)
Pola88 dużo zdrowka niech emagdalenka przysle Ci gorace powietrze to szybciej zdrowie wroci :-)
Wisienka rowniez zdrowka dla Was.
Elzbietta silna babka jestes i dasz rade.
Mamy bezzebnych- pocieszylyscie mnie bo juz myslalam ze tylko moj nie ma zebow ;-)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wsparcie :) emagdallenka jejku wyobrażam sobie teraz siebie tam koło Was pod palma hehe...
U nas noce też koniec świata ale rzeczywiście Oli jak się odwróci i przytuli do mnie to śpi dalej

Ewelusik super też zazdraszczem Oli przebija się druga jedynka na dole i dwie do góry..
Marudna stan podgoraczkowy i tylko wodę lub herbatę pije...dziąsła chyba ze sto stopni mają takie gorące... Krystian słuchajcie przed spaniem mi powiedział no i jutro w tym domu nie chce słyszeć żadnych krzykow a jak mu powiedziałam że mama z tatą nie będą mieszkać razem ale będzie widywac tatę to powiedział mamusiu możemy o tym nie mówic...No kurcze 6latek taki dorosły

Hanka z karmi też się uśmiałam

Zdjęcia cudo księżniczka w plecaku widać że czuję się świetnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...