Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie u nas też nie zaciekawa pogoda na szczęście nie pada jest szansa na spacer. Wczoraj ze spaceru wróciłyśmy samochodem dzwoniłam po m. żeby po nas przyjechał bo Zuzia po przebudzeniu w wózku awanturę zrobiła musiałam ją nieść i siły nie miałam.
Zieloona super pływaki a czemu konczysz cyca?
Dominika zdrówka.
Dobra wróżko a po czym te kolki? Chyba nie po cycu. Pamiętam jakie miałam parcie na drugie dziecko ale strach był okropny i czekałam 5 lat za nim się zdecydowałam. Powodzenia życzę:)
Ela Wiktorek zdrowy to najważniejsze! Moja czasu nie ma na przekręcanie bo chodzić woli. Problem mam bo ona nawet jak siada to pyk i na nogi a przecież nie wolno. Zaraz i twój skarb ruszy się z ciekawości świata.;)
Wisienka u nas ostatnie noce z cycem w buzi. oszaleć można.
Patka jak tam po rozmowie?
Idę obiad robić póżniej zajrzę

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Co sie dzieje z moją Julą?!
w ciągu 4 nocy, 3 raz pobudka co poł godziny-godzine max. I nic tylko przytulić i na rączki.. Chyba nie chce w swoim łózeczku spac ale pewnosci nie mam, bo jak biore w koncu do siebie do się nie budzi tak często.. Ciepło ma, wygodnie tez wiec o co chodzi?! A ja nie umiem już z nią spac i jestem jak zombi! ;(
Wczoraj bylismy na rota - małej nie smakowal, siłą trza było trzymac zeby nei zmarnowac rota-kasy.

zieloona- pięknie wyglądacie
robomamusie - ja nie wiem jak Wy to robicie, ja na myśl o pojsciu do pracy dostaje ataku paniki
podrózomamusie - zazdraszam wojarzy! (chociaz pewnie bez dziecka bym umarla :P )
dobra wrozko - kolejna dzidzia?! OMG! Z drugiej strony mam kolezanki ktore po pol roku od porodu juz w nastepne ciąze zachodzily zeby "hurtem" wychowac maluchy i byc z nimi w domu... Ja sobie tego nie wyobrazam,tym bardziej ze nia ma tu nikogo porcz męża do pomocy

Dostalam od kolezanki z zagramanicy herbatke na relax i detox, chyba sobie zaraz zapodam bo mam nerwa na tą moją małą zembolke że mi spac nie daje!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

zielona ale super z Was pływaki :D
Ela mój też leży na plecach, na brzuchu troche i potem nerw. Żadnych obrotów czy innych fikołków także relax :p
Dobra Wróżko naprawdę kolki? ehhh a miało byc coraz lepiej. A mądry doktor cos chociaż polecił żeby ulżyć i Tobie i Małej?
Współczuje cyckowych nocy. U mnie dziś pobudka o 2, 5 i 7 więc niby nie tak źle. Ostatnio mnie gryzie łobuz i się zastanawiam czy nie ma nerwa bo mleko słabo leci? A jak karmicie w dzień? bo u nas co 2 godz, 2,5 to max i się zastanawiam że może mu mało tego mleka?

Patka jak piszesz o Mężu to mój by to samo zrobił :p daj znać jaj poszło :) super że Zuzka wciąga mleczko :)
Dominika - zdrówka :) ja bym po kocie nie poprawiała - niech czuje się potrzebny :D

Dobra Wróżko myślę że On nie wiedział że mi tak zależy na tej firmie bo się mu nie chwaliłam :p zreszta to nie ja jestem taka wspaniała że na mnie czekali, po prostu nie mogli znaleźć pracownika :/ dziękuję dziewczyny za wszystkie dobre słowa. Jesteście moimi najlepszymi przyjaciółkami/psychologami/doradcami i wszystkim w ogóle ;D To strasznie smutne że takie sprawy jak życie zawodowe nie mam z kim przegadać :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

H-M pij herbatkę - bedziesz zdetoksykowana (trudne słowo) i zrelaksowana :D

Od wczoraj (rano chwaliłam) Kacperek jakiś marudny. Ma ciepłe czoło - jak mierze temperaturę to takie 37,2 - 37,5. Poza tym nic mu nie jest. Marudzi, trzeba go zabawiać cały czas bo płacze albo się zawiesza. Wytrzymuje bez snu jakieś 1,5 - 2 godz. Śpi po 30 min i budzi się z płaczem. Kurcze nie wiem co mu jest. Dziąsła oglądam i śladu nie widać. Ja miałam zęby ok 7 miesiąca, mój T. tez więc się jeszcze nie spodziewam. Mam nadzieję że to nie żaden wstęp do przeziębienia bo jedziemy dziś do Teściów na weekend a to 180 km w jedną stronę :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Ja od czterech dni w koncu wystawilam synka na pole. Bo codziennie cholera leje! A spanie przy uchylonym oknie to jednak nie to samo. Dzisiaj u nas zimno,wiatr wieje,co chwile leje...wiec wygramolilam wozek na balkon,Mlody opatulony ze hej spi w najlepsze a ja korzystam,leze w pokoju i pije herbatke.
Zielona,super sportowcy z Was sa:-) zazdroszcze :-) fakt,troche drogo,ale jakbym tylko dala rade chodzic na basen to bym Malego tez zabierala...:-)
Asik czekam na posta:-)
Hanka mi gdzies cos dzwoni,ze objawy zabkowania moga byc nawet miesiac wczesniej...! Wiec moze to to...?Ja narazie czekam.Ja w dzien karmie co dwie godziny. Teraz Mlody spi-staram sie go usypiac o 13,potem je obiadek:kolo 15,o16cyc,o 18cyc, o 20 120 kaszki+cyc i spi do polnocy,potem kolo 3-4 sie budzi i kolo 6-7. I potem znowu co dwie godz.
Dobra Wrozko,teraz kolki? Cos mi to nie pasuje ze w tym wieku Dorotka je dostala...a wyglada na to jakby to faktycznie byly kolki? Podziwiam Cie,ze myslisz juz o ciazy. Tyle ze ja jakbym mieszkala sama to tez bym sie pewnie zdecydowala:-) tak to dopiero dzidzius jak sie przeprowadzimy. Jakby sie teraz okazalo ze jestem w ciazy...no ciezko by bylo. Chybabym sie przeprowadzila do mojej mamy.Tez bym miala jeden pokoj,ale nikt by mi w szafkach nie grzebal. A przy dwojce dzieci tutaj w tym domu to tesciowa by chyba zwariowala,a ja bym sobie musiala w leb strzelic.
Patka! Moj by zrobil to samo:-) daj znac co i jak:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Hanka ja w dzien karmie średnio co 2 godziny, w nocy generalnie tez, tylko ze wtedy juz tego nie kontroluje, cyc jest praktycznie non stop..
Dominika dziekuje;) nie bede sie w takim razie martwić waga.
Dziewczyny jak podajecie kaszki? Łyżeczka czy butelka? Moja mała ostatnio nie chce jeść marchewki, czy to normalne jak juz ładnie jadła?? Dzis spróbowałam dać kaszkę z bananem, pociumkala ale szału z jedzeniem nie było.

Odnośnik do komentarza

My też średnio co2 godz cyc dosłownie na 5 min czasem co 3 o 10 owocki o 14 obiadek ( ćwierć słoiczka) i ok 19 kaszka też nie za wiele zjada ale widać że smakuje.
Wisienka mojej na początku nie smakowała malinowa lubiła z bananem i waniliową. A teraz mie chce z bananem a lubi malinową. Próbuj na zmianę podawać bo nie wiadomo kiedy jej się odmieni. My jemy łyżeczką ale musi być rzadsza bo gęstą wypluwa.
Ewek zazdroszczę leżakowania ja nie mam kiedy.
Hanka zieloona oby to objawy ząbkowania były a nie wirusy wstrętne.:) Hanka miłego weekendu u teściów.
Wczoraj tak wygotowałam wszystkie gryzaki że stopiły się w jedną bryłę. Zapomniałam że wstawiłam kiedyś chate spalę z tą sklerozą.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Cos mam dzisiaj nerwowy dzien :/ Z gory podkreslam ze nie wszyscy tacy sa ale jak mnie w....ja ta dzisiejsza mlodziez z rocznika 90 i nizej o.O noz alfy i omegi i w ogole bostwa wiedzace wszystko ;/
Poszlam dzisiaj w sprawie tej pracy bo jako ze mam swoja dzialanosc to moge sie zatrudnic u innego pracodawcy i nie trace macierzynskiego. kobieta z ktora rozmawialam tel powiedziala mi ze mam sie stawic dzis w tych i tych godz do lekarza i ze koordynator moj bedzie na miejscu. Wchodze a tu zadnej kartki typu rekrutacja wiec ide od razu do tego lekarza a ona ze skierowanie potrzebne mowie ze nie mam ze kazano mi sie tak stawic itd wiec zaprowadzila mnie gdzie moge sie dowiedziec kto nade mna czuwa piecze. Wchodze i sie znudzona zyciem dziewczyna na oko 23 letnia i do mnie z fochem jak z poznania do wawy ze ona ma 20 koordynatorow pod soba i szukac nie bedzie o.O noz k...wa to po co ona tam siedzi? Wyszlam bo stwierdzilam ze z panna sie nie dogadam a boruty robic na dzien dobry nie bede :p dzwonie do tej kobiety i mowie co i jak a w miedzy czasie pan wysiesza kartke na drzwi rekrutacja :p powiedzial co i jak dostalam skierowanie numer do koordynatora i poki co to tyle. Z gosciem jestem umowiona na poniedzialek niestety bede musiala zabrac blondyne ze soba :/ mam nadzieje ze sie zachowa przyzwoicie :) wiec do poniedzialku tkwie w zawieszeniu

Dobra wrozko tez z wyborow kocham cisze wyborcza :) ale zeby nie bylo jak juz mialam wychodne poszlam do urzedu miasta bo na str pisze ze mozna jeszcze dzis swistek uzyskac ze sie bedzie glosowac poza miejscem zamieszkania i co i g...no :/ kolejna mloda pinda siedzi i mowi ze to tylko dla mieszkancow co wyjezdzaja :/ no coz niech potem nie pieja ze ludzie na wybory nie chodza

A na mezu sie zemszcze w swoim czasie :p jak do tej pory to jego pierwszy wybryk ale mnie to ubodlo mocno :p

U nas z nowosciami nie bylo problemu mala je wszystko z checia :) w sumie to sie nie dziwie przeciez ten nutramigen jest ochydny :/

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja. My po szczepieniu. Kupki rzadkie ( luźne ) mogą być jak się kp. Kazala ewentualnie podać priobiotyk. Wikitorek wazy 7700. Czyli 200 w 3 tygodnie. Powiedziała ze ok.
Co do karmien to ja oprócz nieustającego cyca daje kolo 13 zupkę ( wciąga caly sloiczek tzn pojemność sloiczka ) a kolo 17 kaszke ( ok. 3 lyzeczki na wode i dodaje pól sloiczka deserku ) czyli wychodzi drugi sloiczek. Wiec wydaje mi sie ze ogólnie sporo je przy tym cycu.
Kurczę musze konczyc bo się juz obudził i chyba znowu kupę wali ...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela super ze z mlodym dżentelmenem Wiktorkiem wszystko oki, przybiera bardzo ładnie, waga tez super;) cycoszek mu sluzy ;)
Czyli nie dajesz samej kaszki, tylko mieszasz ja z deserkiem?
Musze popróbować rożnych rzeczy bo widze ze moja panna zrobiła sie wybredna.. Nie wybrzydza tylko cyca.
Dominika masz racje, musze chyba odczekać jakis czas i moze jej sie odmieni;) albo tak jak pisze Anela, bede zmieniać jadłospis..
Patka powodzenia w poniedziałek! Mała na pewno bedzie wiedziała jak sie zachować i dacie rade;)

Odnośnik do komentarza

Zielooona a może po basenie te częste kupy? U nas taka rewolucja po basenie co weekend, miałam nawet do lekarza lecieć bo poszło ponad 10 ostatnio ale stwierdziłam że dam probiotyk póki co :/
Młody jęczy i jęczy, boziu... Może on głodny na serio i cyc mu nie starcza już, kurcze nie wiem... Zjadł trochę marchewki i ziemniaka ale chyba na początku nie mogę mu dawać tak dużo??!!

Odnośnik do komentarza

Hej Hej Heloł!

ile teraz i jakie jedzonko dajecie w ogole? Jadłspis dnia?
Pediatra mi kazala zmniejszyc ilosc mleka i 2posiłki bezmleczne dawac i wszystko łyzeczką.. w ogole w niecale 3 tyg mała przytyła poł kilo!

Do tej pory był :
6 cyc
9 cyc
12 kaszka (150ml, butla)
15 obiad (do 150ml /czesc lyzeczka/ czesc butla)
18 mleko (butla )
21 cyce i kleik (butla)

Dzis mloda wczesnie wstala i jakas mega glodna czy cos:
7-cyc
9-cyc
11- kaszka (150ml)
14- obiad (120ml zupa łyżeczka / butla)
16- deserek ( łyżeczka 2/3słoika!)
i wychodzi ze ostatni posiłkek o 19.. a mloda mi zasypia okolo 23!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie Anela - bo ja też mam błąd :( może link podaj? Jak cudo to biorę bo Zośka nadal na cenzurowanym :/

No kolki, kolki... ponoć nawet u 7mych dzieci się pojawiają. Ja oszaleję! Objawy takie same jak u noworodka :( Kazał podawać koperek tylko. Wiem, że niby on szkodliwy, ale by taki był to musiałaby go pić 1,5l na dzień i to granulowanego, a jak wypije łyżeczkę to już sukces! Oj nie lubi go!

H-M mam nadzieję, że Odsetka nie podsyła Bliźniaczce głupich przykładów! ;) A Ty daj znać jak relax :D

Patka cierpliwości i herbatki od H-M :)
A w konkursie 'zgadnij kto' co do wygrania? :D

Wisienka może to jakaś zmowa cycko-dzieci?! Moja też ze spaniem na bakier :/ ale jestem twarda i staram się ją co 1,5 - 2h usypiać. Jak nie idzie to spacer w chuście. I tak łażę po dzielni jak bezdomna :D i to często z psem XD

Co do ciąży to wiecie... ja już po 30tce jestem i dopiero 1 dziecko, więc też nie ma co zwlekać. A tak - jeszcze nie wypadnę z transu pieluchowo-zombi, nie zdążę wydać rzeczy po Odsetce (jaka oszczędność!) i różnica wieku nie będzie za duża. No i po ok 3 latach będę mogła z czystym sumieniem wrócić do pracy. A tak - trochę popracuję, znów pójdę na dziecko i na rynku pracy pojawię się jako dostępna dopiero przed 40. A kto mnie wtedy zatrudni?!
Ale znając moje szczęście to na czas porodu albo wypadnie środek wykończeniówki domu albo przeprowadzka :/ albo jakiś inny masakryczny galimatias :( ale cóż...
Musze tylko przełamać w sobie lęk przed powtórką z porodu :C

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37914.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Sylwunia , po basenie? Ze wody się na łyka i kupczy? My raz w tygodniu smigamy to chyba by mu w tydz przeszło...
Następny tydz szczepienie to cos więcej się spróbuje dowiedzieć!
Dobra wróżka, nie pieniaj! Robota nie zająć nie ucieknie, jak cos nie pyknie to w banery możesz klikac czy długopisy skrecac- rili"! Myslalam o tym niedawno ale na myślach skonczylam :)

Patka!!! Ja jestem gorąca 90' !! Ale w pracy jestem najmilsza ;p naj!!

Zaraz strzele fote naszego harmonogramu jedzenia. Jest super czytelny i idealny dla blondynki ( poradzilam sobie sama) może Wam rozjasnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...