Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dość juz! Koniec chorowania!

Angela kurcze moja mama z moim najstarszym bratem miała rodzenia pośladkowe, to w 81 roku było 21 lat miała ledwo go urodziła ale jest całkowicie zdrowy a moja mama jak zaszła z drugim bratem w ciążę to nie chciała do szpitala jechać rodzic tak jej psycha siedziała i dala sobie obrócić mojego brata, tak jak mówisz mierzenie miednicy i obracanie dzidziusia... Mowi ze nie wie juz co gorsze, posladkowo rodzic czy te obracanie bol jak cholera, strach o dzidziusia czy się pępowina nie owinie czy mu czegoś nie polamia w tym brzuchu no masakra.... Nie wyobrazam sobie tego.... Aż ja ostatnie dziecko piękne glowkowe ułożenie poród parenascie minut ;p Twoja siostra ostro to przeżyje! Niech pod płaci o to CC bo chyba o to im chodzi, choć to nie pl... Pozdrawiam!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Anela Julek ma naczyniaka na plecach.jest dość spory i wyglada jak siniak.juz na pierwszej wizycie w przychodni zgłosiłam żeby nas nie oskarżono o znęcanie;)jest szansa że mu zblednie.choć jakos w oczy sie nie rzuca.a Mery miała naczyniaka na palcu stopy.tylko inny rodzaj bo był czerwony i juz jej zginął.to co innego niz znamię ale pisze zebys nie myślała ze jestes sama;)też sie ciesze ze nigdzie w widocznym miejscu bo ja tez miałam na czole ale tez mi zginął.chyba po mnie odziedziczyli.
Zielona wisienka trzymajcie sie!odpoczywajcie!
Ela podziwiam za te ranna organizacje.u nas samo wyprawienie Mery do przedszkola to meksyk.

Odnośnik do komentarza

Spóźnione ale szczere!
WSZYSTKIEGO NAJ ELU!!! :* I COS Z MYŚLĄ O TOBIE:

:)
Ela, Elaaaaaaa tutututuuu Ela Elaaaaaa :) :*

Nie mam kiedy pisac i kiedy czytac.
Szukanie WSZYSTKIEGO do nowego M w toku..
A moje dziecko 4kwierfn werjlkmfet5whcnjcsnl d!!!!!

Chyba zęby bo co innego?!

W nocy jakas masakra!
Tak jak w nocy sie przebudzala po smoczka albo troche wody sie napic tak teraz tylko drze się o cycka a jako ze ja w cyckach prawie nic to sie drze ze nie leci albo ze dopiero za chwile poleci.. W dzien to samo, smoczki ble, opka nie, leżec nie (no chyba ze z cyckiem w buzi) krzyczy, wrzeszczy i ryczy, a do tego kupy!!! Zielone! albo sama woda! albo zółty twarożek.
A policzki zaraz jej chyba odpadną tak są suche...

Zaraz doczytam co tam u Was.. Mam nadzieje ze choć jedna zadowolona....

Aaa. Panifiona! Kilka dni temu pisalas o masakrze u Ciebie i ze masz ochote się napic.. ja juz prawie codziennie się szmace karmi i mam wrazenie zem po nim nawalona łohoho i zajarać bym poszla a zwlaszcza teraz po cyrkach mojej pierworodnej!!! Takze nie smuc się, ja tez mam ochote odwalić patologię i rzucic w cholere wszytsko :*

amen.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona Angela:-)) oby nie ta z Niemiec. Uśmiałam się. Matka jest niezniszczalna może balansansować na krawędzi z własnym zdrowiem ale jeśli dziecku jakaś krzywda to nic nas nie powstrzyma.
No naprawde was porozkładało dziewczyny. Szkoda mi was ja nienawidze gorączki.
Juli powinno wam zblednąć i ślad nie zostanie. U nas jest całkiem spore i nie sejdzie. Dobrze ze to tylko znamie martwiłam się czy to nie coś gorszego.
Ola widzisz już masz nianię;) Ullas może faktycznie się zgadajcie zawsze to łatwiej jak ma się kogoś życzliwego w pobliżu.
Mamy zęzęba nr 3 na dole i jest już spory. Wczoraj niesprawdzałam a on sobie wylazł. Zuzia szaleje tańczy nonstop śpiewa a robi to tak komicznie ze posikać się można.
House m bidulka cierpi napewno to te wstrętne zęby. Wybacz jej:-))

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) po pierwsze zdrowia Rozgorączkowanym!
Elu,super ze wyjście udane:) Dziewczyny pracujące SZACUNEK!
Amellek mogłaś zapytać czemu sami na sianie nie śpia:P mojego męża ciotka chciała żeby Iza spala na materacu z trawy morskiej.kosztował przeciez tyyyyle kasy.materac po jej synu-lat 34!
Anela tez miałam napisać ze Twoja Zuzia tak dorośle wygląda:)Śliczności:) a mi tez serce by pękało jakby Iza płakała za babcia...a
Za teściową jakby plakala to juz w ogóle deprecha:p a jak juz temat teściowych (ulubiony:P) to moja tesciowa ma najgorszą tesciowa na świecie!takze jej wspolczuje:Pma syna 12 lat i tamta codziennie dzwoni zapytać czy przygotowany do szkoły,czy zjadl i co, jak ubrany itp. A ostatnio byli u nas i i tamta dzwoni żeby tylko godzinę siedzieli bo Mateusz ma do szkoły jutro(byla godz 14:P) dodam ze codziennie jest u swojej babci a ona codziennie mu kanapki na obiad serwuje. Żadnych tam zup,kotletów. Kanapki pokrojone na kwadraciki. Mówię Wam szaaaaalona kobieta. A i po tym 34letnim wnuku ścieli codziennie lóżko . A to tylko trochę jej dziwactw. A to sie rozpisalam. Sorry:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Widzę, że szmacenie się karmi na stałe weszło do słownika i rozrywek forumowych mam, ave Hanka pomysłodawczyni :D
Tak w temacie to mąż dziś proponuje pizzę, film i wino. Także imprezka pelna parą :P Tego wina nie wiem czy skorzystam, niby można tylko przerwa w karmieniu min3h ale czy Jaśnie Mi Panujacy Piotr da tyle przerwy ojj chyba ciężko :P

Zielona gdzie obiecany aksolotl ??

Odnośnik do komentarza

Czuje się jak wyrodna matka . i chyba nią jestem . tak jestem wyrodna matką. Dziecko zaczęło mnie gryźć i tak mocno że zrazilam się do kp. Potem stwierdzilam że jej odciagne i co ? Niecałe 50 ml. I jestem wyrodna matką bo poszlam po mm. I kurwa dziecko w mocy się obudzi w nocy a mnie sparalizuje strach i nie dam jej cyca. Bo się będę bała bo mam blokadę bo jestem zła matka.

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona jakby mój chcial mm z butli to ja juz bym z misiac temu została wyrodną matką i .. bez zębów.
Ola odrobine wina nie zaszkodzi a kolacja może być fajna.
Angela :-))))))) gratulujemy 3 zabka. A na ile chodzisz do pracy ?
Wisienka i jak ? Lepiej ?
HM u nas tez się zrobil straszny maruda, tlumacze to zębami bo inaczej bym zwariowała. A noce okropne.
Juli mój tez ma naczyniaka z tylu na karku. Ale podobno to sie wchlania z wiekiem.
Zielona jak wygląda ten koala ???

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Tych naczyniakow to jest trylion rodzai.większość sie wchłania.zwlaszcza jak jest płaski.mnie troche nastraszyla położna na patronażu u Maryski ale lekarz mnie uspokoił.a ta położna była tez teraz u Julka i nawet pamiętała o tym naczyniaku Marysi.dała mi kontakt do jakiegoś lekarza z Gdańska chyba ktory sie zajmuje usuwaniem.ale jak weszłam na strone to olałam bo jak zobaczyłam jakie ma przypadki to Julek w zasadzie ma niewidoczny.
Łep mi pęka.i mam@ po prawie 1.5 roku wolności.narazie to bardziej plamienie.
W piatek mamy sie spotkac z koleżankami.HM odwalic patologie!!!!to jest myśl!!
Wogole jak kuz wybierzesz wszystko do domu to daj ściąge bo ja nie jestem w stanie przebrnąć zwlaszcza sprzet kuchenny.milion funkcji z dziwnymi nazwami ceny od sasa do lasa i jeszcze ladne ma byc i badz czlowieku madry.

Odnośnik do komentarza

Panifiono glupoty gadasz bo przemeczona jestes. Ja w takim razie jestem wyrodna juz 9 msc bo karmilam kp-mm. Od po swietach nie cyckuje juz wcale bo sie dziec sam odstawil...sie chyba mleko w cyckach w upale zwazylo! ;-) Kluseczek nasz ma juz ok 10 kg, wyprodukowala 6 zebow i kolejne w drodze, jest cudna i wiecznie usmiechnieta mimo ze wyrodna daje jej mm i cala mase innych "trucizn".

Elu spoznione 100 lat w zdrowiu radosci i milosci! :-*

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki, też jestem ciekawa tego koali. My mamy szumisia i świetnie się sprawdza przy zasypianiu i nocnych przebudzeniach. Martynka raczej nie ma problemów z nocnym spaniem (nawet nie będę pisać ile godzin śpi, żeby was nie denerwować ale my mm), zdarza jej się kilka krótkich pobudek z płaczem, ale wtedy w ruch idzie właśnie szumiś, smoczek, pielucha do przytulenia i czasem jeszcze odgłosy nocnej natury z karuzeli. Prawie zawsze działa. Mi też się przy tym dobrze zasypia. W dzień już gorzej z takim łatwym zasypianiem, często ostro walczy ze zmęczeniem a potem marudzi bo śpiąca. Chociaż ostatnio coś jej się odmieniło i zamiast kilku półgodzinnych drzemek ma jedną dwugodzinną po drugim śniadaniu i wieczorem wcześniej zasypia. Fajnie by było, jakby tak jej zostało, bo przez 2 godz. to już można coś zrobić w domu.
Panifiona nie katuj się tak psychicznie. Mm to nie taka zbrodnia, zwłaszcza w 8 m-cu. Ja też bardzo przeżywałam koniec kp, tylko że u mnie to było 4 m-ce temu. Czasem żałuję, że nie powalczyłam i poddałam się presji rodziny, ale jak czytam o waszych nocnych mękach, to strasznie was wszystkie podziwiam i zastanawiam się, czy ja bym tak dała radę. Też codziennie jestem niewyspana, ale to przez własną głupotę, bo strasznie późno się kładę.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny znowu tak na szybko :-P wiecej napisze wieczorem bo teraz latam za Frankiem ma tysiac wiatrow w d... jak nie staje na odkurzaczu to znowu sie wspina na lozko to znowu kosz z pampersami na siebie zrzucil... oko jedno malowalam chyba 20 minut przy nim :-P chcialam Was pochwalic i sie przy okazji tez bo dobrze mowilyscie ze ta gorka na dziasle to zabek- dzisiaj wyszedl! 8 miesiecy i 5 dni Czekania a juz myslalam ze bede musiala mu wprawic sztuczna szczeke ;-) a poczulam uklucie jak jadl cyka a pozniej patrze i jest po jego lewej stronie na dole. Poliki narazie tez zniknely czerwone i kupy wczoraj juz normalne robil. I co, ja mam teraz stawiac wódke? ;-)

Do wieczora!

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki :)
No wczoraj byl pracowity dzien ale dalam rade :) dzisiaj troche spokoju :) tylko spacer z Haniusia, wyjscie z psami i wieczorem wizyta koleżanki z pracy :) wiec same przyjemności.
Co do mleka to ja nadal sciagam i póki będzie to bede tarmosic te moje biedne cycochy a jak kran sie zakręci to wtedy bede myśleć :) przystawiam ja żeby sie z cyca napiła ale ona juz nie wie jak to sie pije z tego kraniku , a szkoda bo juz tak nie ulewa i moglaby ciągnąć, ale juz się przyzwyczaiłam.
Podziwiam Was te które mają wiecej niz jedno dzieciątko ogarnąć wszystko to jest wyczyn :) ale mama to jednak mama :) da rade ze wszystkim. Moja mama miala nas 5 i mowi ze juz nie pamięta jak to bylo ciężko jak bylysmy małe a teraz ma super z nami - 5 dorosłych córek plus wnuki :)

Kończymy dzis 8 m-cy, kurcze jak ten czas leci...

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ewelusik sto latek dla Hanusi*** podziwiam cię za ten laktator tyle mcy. Ja na początku próbowałam coś odciągać ale mnue kur...a brała cycki bolały prawie nic nie leciało. .
Dobra w medal dla Ewelusika za wytrwałośc brawooo.
Co do kaszek to nie pomogę wszystko gotuje zuzi sama ale kaszki jakoś nie. Daje gotowe z bobovity 6 zbóż. przewaznie.
Amellek fajny ten szumiś śmieszny ma pyszczek.
Frankamama stawiaj martini wódki nie piję:-)) zaraz się nue obejrzysz jak wyjdą następne zębule.
Zieloona koala sweet a za przesyłkę dużo? Bo to nie z polski?
Ela chodzę od 10 do 13- 13,30 i jest ok. A ty jutro debiut? No stress będzie dobrze Wiktorek nawet nie zauważy że cyca nie ma:)
Jak tam chorowitki nasze?

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42323.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...