Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny chciałam się zapytać mam ktòre już przerabiały ząbkowanie u maluchòw lub są w trakcie bo czytam ze u niektòrych już się zaczęło. Jak to u Was wygladalo i jak dlugo trwalo zanim zabek sie wybil?Mòj mały w pon skończy 6miesiecy a od 2tyg mam kompletnie nieprzespane nocki. Na początku budził się co chwilę z płaczem w nocy, wiercil się rzucał po łóżku i budził, tylko cycek go uspokaja ale to też na chwilę a potem powtorka. W ciągu dnia jak śpi to normalnie Lula ładnie choć nie za długo no ale z tym to zawsze był problem bo mój synek ciekawy świata jest. Kupilam masc dentinox i od trzech nocy mu smaruje. Pierwszej nie było poprawy drugiej już tak i się wyspalismy ale dzisiaj koszmar. Nawet jak w nocy mu zaaplikowalam to nic nie dało i o 6:30 był wysłany a ją umieram!!! Najgorsze że to są tylko domysły że idzie ząbek bo wszedł już w ten okres ale nie goraczkuje nie zauważyłam żeby częściej wkladsal zabawki do buzki lub się bardziej slinil dziasla sa twarde juz od 3miesiaca i takie jakby ,,karbowane"a apetyt ma cały czas bez zmian. Może znacie jakieś inne sposoby? Proszę pomoście :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/tea6zi4.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrózko - nie jesteś wyrodna, ja też ładuje Jasia wszystkim (tym, którzy chcą i mają czyste ręce i nie są chorzy) na ręce, niech sie oswaja z ludźmi, a ludzie z nim. Uważam, że każdy robi według własnego uznania i nie ma co sie porównywać.
Maratonka - dzięki za pamięć, u nas po operacji dobrze. W czwartek zdjęty został opatrunek, rana zagojona, Dzieć może już wszystko robić :) Ma problemy z trzymaniem główki i podnoszeniem na leżąco, bo mieliśmy ograniczenia jeśli chodzi o ćwiczenia w tym zakresie, ale teraz ostro nadrabiamy. Janek ważny już ponad 5kg (ma 2miesiące i 2 tygodnie), wreszcie znajdujemy się w siatkach centylowych!!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Siemka z rana Babeczki :-)
U nas nocka troche lepiej niz wczoraj ale i tak od 6 nie spimy... mam nadzieje ze zaraz sie uda chociaz na 30 minn oko zamknac

Maratonkaa ten kto powiedzial ze kobiety to slaba plec z pewnoscia teraz zapadlby sie pod ziemie

Emilka23, otulinka jutro wazny dzien dla Was i Maluchow trzymam kciuki ;-)
Sylwiunia moj maluch tez nie docenia talentu muzycznego mamy od razu jest ryk no ale co zrobic nawet szyby ledwo to wytrzymuja :-(

Ewelina86 to juz wiemy co bedziesz dzis robic :-) (odzywaj sie miedzy praniami)

Co do bakow to co zrobic przeciez nie bede z malym rywalizowac teraz pewnie bym przegrala (kapusta i groch odstawiony) :-( ale kiedys kto wie... moze to On bedzie sie tlumaczyl ze ta stara matka :-P

Cieplutkiej soboty zyczymy (sobie tez moze wreszcie na spacer wyjde) :-*

Odnośnik do komentarza
Gość majazmaja

Witam:) co do zabkowania to u pierwszej córki nawet nie zauważyłam że ma ząbka ale pewnie dlatego że skończyła równe 3 miesiące i już był, podejrzewam że zeszło to się w czasie z kolkami dlatego nie odczulismy jej złości :) na dziąsełka dobry jest taki gryzaczek z żelem w środku delikatnie schlodzony w zamrażarce . Ponoć jak ząbki wczesnie wyjdą to maluszek mniej cierpi .

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas kolejna piękna noc, aż się dziwię, ze przy małym dziecku można być tak wyspanym. Obym nie zapeszyła :-)
Co do ząbków: Mojemu synkowi zaczęły wychodzić jeden po drugim po 5 miesiącu, nie gorączkował, płaczliwy byl z natury także nie zauważyłam tego za bardzo.
Ania88, buziaki dla Twojej niuni :-)
Marti87, moja Maja też zerka na tv jak ma go w zasięgu wzroku.

Odnośnik do komentarza

Mialam Wam tym glowy nie zawracac, ale kurde, mam problem. Od kilku dni mam zdretwiale opuszki palcow u lewej dloni - serdeczny, srodkowy i wskazujacy. Ten ostatnio non stop, i mam w nim ograniczone czucie :/ pozostale lekko, ale tez potrafia dosc mocno dretwiec. Fakt, jedna noc zasnelam na rece, ald kazdemu sie to zdarza, mnie tez nie pierwszy raz w zyciu, ale zeby takie skutki?
Powiedzialam mezowi i panika, bo serce (on ma hopla na tym punkcie; Majce chce ktg robic, choc wszystko okej). Moze tez to macie, moze to od noszenia? W pon musze sie do rodzinnego zapisac, bo jeszcze naprawde jakis zator i co wtedy?

Zabieram sie za WYZWANIE Laski! Ktora sie juz zgodzila, nie ma wyjscia, za wlosy bede targac, jak opusci :D wszelkie info dzis wieczorem, jak Fakty i Wiadomosci, na forum i fb. Drżyjcie!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

M.g. Okresu na szczęście jeszcze brak, jakoś za nim nie tęsknię.
20 września mamy chrzciny Maji. Będziemy chrzcić w angielskim kościele katolickim. Poszłam tam w sumie w całkowitej niewiedzy jak to będzie wyglądać, czy w ogóle uda mi sie to załatwić, czy będą problemy. Miałam jakos kiepskie wspomnienia z poprzedniego chrztu syna w Polsce. W naszej miejscowej parafii babka w biurze nie chciała sie zgodzić, aby chrzestnym zostal brat męża, bo nie oddawał kartek od spowiedzi.... A mieszka 10 lat w UK. Paranoja. Zgodzili sie w innej parafii, ale w końcu chrzestnym nie został, bo zgubil dowód osobisty i nie mogl przylecieć. Takze martwiłam sie, ze teraz tez będą jakies problemy. A tu mila niespodzianka. Od razu udalo mi sie wszystko załatwić. Do wypisania dostałam tylko jeden dokument. Jedyne pytanie, które padło, to czy jesteśmy z mężem katolikami. Nieważne, czy mamy ślub. Wystarczy, ze tylko jedno z rodziców chrzestnych jest katolikiem. Brak przymusowej opłaty. Czyli jednak można wszystko załatwić w latwy i przyjemny sposób. Nie rozumiem dlaczego w Polsce księża robią takie problemy i jeszcze każą sobie slono płacić, przynajmniej w mojej parafii. Na każdą posługę z góry wyznaczona cena. Brak słów. Troche sie rozpisałam, pewnie temat chrztów juz za wami, także jakby co to przepraszam jesli nie w temacie :-)

Odnośnik do komentarza

Marti idź lepiej skonsultuj to. Może cieśń nadgarstka jak z rana tylko?
mg ja tylko kp i @ dostałam 1 miesiąc i 2 dni po porodzie :(
Zielizka Janko zuch chłopak :* zaraz wszystkie dzieciątka przegoni :D
zęby przy kp - brrr....

Stałe bywalczynie forum zamilkły i chyba nas porzuciły na rzecz FB :(

My dziś na kilka dni wyjeżdżamy - jupi! :D a Małej jakaś mega maruda się aktywowała nawet torby nie mogę spakować :/ ciekawe jak będzie...
MEMO: do listy rzeczy do spakowania dopisać: wiertarkę, lampę, zegar i obraz :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy wy tez tak macie ze ogarniacie w domu tylko " rynek" a reszta się juz nie stresujecie tak jak kiedys ? Bo ja juz nie wiem czy tylko ja tak odpuscilam. Po prostu nie mam czasu na sprzatanie i stwierdziłam ze jak maly juz podrośnie to wtedy nadrobię te zakamarki. W końcu w perfekcyjnej pani domu po 4 lata okien nie myly a później korony dostawaly za porządki:-)
Przy trojce dzieci to ogarniam pranie, " rynek" i jakies zakupy żebyśmy nie głodowali. Boszeeee...jak dobrze ze ktos wymyślił pralki, zmywarki... To w zasadzie nic nie robię :-))) ha!ha!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Kamila my mamy chrzest 16.08 u franciszkanów. U nich też ślub braliśmy - a przed ślubem mieszkaliśmy razem 5 lat! O nic nie pytają (nawet zaświadczenia, że na naukach przedmałżeńskich byliśmy nie chcieli!), nigdy ani słowa o kasie, a wszystko miło, z uśmiechem i w przyjemnej atmosferze. Jak chcesz zapłacić za sakrament to daj na tacę i tyle!
Elżbieta za zmywarkę to ja bym Nobla wręczyła <3 Kurz ścieram tam gdzie widać ;) i odkurzam na bieżąco - zamiast biały szum z YT puszczać, a dom korzysta :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...