Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

H-M może uda się kiedyś zrobić Lence fotę jak je to podeślę:-) naprawdę dobrze jej to idzie.
Zieloona nie Lenka a M mi "zabrał" tableta, przysrał mi, że tylko tablet i telefon się dla mnie liczą i musiałam przystopować bo wieczory głównie z Wami spędzałam;-) ale wolę wieczorami niż w dzień jak Lena widzi.
Sylwiunia najpierw musiałabym fotę z tel na tablet przesłać, ewentualnie jak M mi oczyści telefon z syfu to może wtedy będę mogła z niego na forum wstawiać foty.
Ela odpoczywaj kochana, należy Ci się a krasnoludki niech Ci jeszcze herbatkę zrobią.
Hanka Lenka nie chodzi jeszcze, stoi tylko już dość długo bez trzymania jak się zapomni. Ale jeszcze nie ma odwagi dać kroka.
Nie wiem co jeszcze...
Emagdallenka współczuję, my tylko we trójkę na łóżku 150 cm a i tak ciasno.
Kamila trzymajcie się:-*
Wisienka super, że już masz z głowy szukanie Niani dla Hani, oby okazała się super wyborem...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Prezes ma 2 zeba i zrobil prababci prezent na 80te urodziny akurat ;-) nie spodziewalam sie ze tak szybko wyjdzie kolejny :-) ale juz sie zarazil ode mnie :-/ pojedZiemy tylko na chwile na impreZe mysle ze nic wiecej mu nie bedzie jak go przewioze opatulonego autem te 500 metrow? Goraczki nie ma. Jeszcze w nocy mi gryzl reke jak go ząb meczyl. Tak myslalam ze cos sie swieci bo wczoraj slina ciekla i rzadka kupa byla. Na szczescie ja bardziej chora od niego.

Zielona jak moczenie wlosow w domestosie? Masz jeszcze chociaz jednego? :-D Filip jakie fajne wloski ma a dzimek suuuper :-) a jak wino juz znajdziesz to przeslij mi troche tez ;-)

Ewelusik to mieliscie swieto :-/ brawo za nocnik :-)

Dominika w koncu jestescie! Franek tez nam nosy obgryza i tez tak wcina mandarynki ;-) Twoja Lena to zaraz pewnie zacznie biegac :-)

Hanka bedzie dobrze znajdziesz lepsza prace! Uszy do gory ;-)

Wisienka kiedys tak z mezem gadalismy o opiekunce i chyba bysmy zalozyli kamerke na wszelki w. Ale miejmy nadzieje ze trafiliscie na taka z powolania :-)

Kamila, emagdalenka duuuuzo zdrowka :-*

Elzbietta olej sprzatanie samo sie zrobi ;-) odpoczywaj po calym tygodniu pracy :-)

DW- brawo dla Odsetki :-)

Kurcze dziewczyny wspolczuje Wam tych nocy ze musicie spac z dziecmi juz widze jakie pogiete sie budzicie. Ja na szczescie jeszcze nigdy z Frankiem nie spalam w nocy ale wiadomo czasem sa takie sytuacje jak u Was ze sie nie da.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wcześniej zasnełyśmy to dzisiaj o 4 panienka zrobiła pobudkę. Wyspana rześka i gotowa do zabawy. Gile nas nadal męczą ale dzisiaj już wyszłyśmy na trochę na słonko i mróz.
Ela zagoń starego niech chate sprząta a co.
Frankamama miłej imprezki życzymy.
Kamila współczuję nocy i stresu. Przestawiaj łóżko jak najszybciej. Ja ustawiłam w rogu a z drugiej strony przystawiłam łóżeczko. Oczywiście wkoło poduchy poukładałam. Teraz jest w miare bezpiecznie. Tak to jest z imprezkami w sezonie zimowym. Oby synuś był zadowolony.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Frankamama hah w sumie nie uzylam, ale tak serio to nie wiem czy przez to umycie ( darlam chyba z 3 razy) czy nie mycie kolor mi wyplowial ;/

Smigajcie w weekend rano do fashion house. Najlepszy outlet jaki znam ;) tylko ostra masa ludzi tam zawsze ;) ja jeździe do Jaworzna ale może przy Was tez gdzieś jest ;)

Urodziny w zabawowni! Super ekstra, zawsze chciałam mieć :p szkoda ze to zasrane chorobsko Was do padło, będzie dobrze!!!

Elżbieta, olej sprzątanie, ogarnij wokół siebie i dzieci i koniec ;) ja chyba palcem nie kiwne jak wrócę do pracy ;p jeszcze taka ciężką robotę mam ze juz mnie wszystko boli ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

To jest moje marzenie nigdy niespelnione - pobawic sie w basenie z tymi kolorowymi pilkami :-D juz nie moge doczekac sie kiedy pojedziemy z Franiem i ciekawe kto bedzie mial z tego wieksza radoche haha. Bede miala pretekst ze musze syna pilnowac wtedy nie bede na mnie glupio spogladac ze tak sie ciesze jak dziecko ;-) my juz po imprezie duzo nie uzylismy bk Franus maruda sam nie wiedzial co chcial i byl zmeczony do tego jeszcze ten zabek go bolal bo przeciez dopiero co rano sie przebil. Nawet go nie kapalismy tylko nakarmilam i odlozylam do lozeczka chcialam go jeszcze przytulic na dobranoc ale nawet nie zdazylam bo juz odplynal ;-)

Trzymajmy sie chorowitki i faktycznie oby do wiosny!

Odnośnik do komentarza

U nas noc wczoraj na dziś była koszmarna o ta nie zapowiada się lepsza. Do południa Filip był strasznie marudny. Dopiero, jak pojechaliśmy do mojej babci, to mu się polepszyło i w zasadzie do wieczora super. A teraz szaleje w łóżeczku. Jedzenie przyjmował tylko z rąk ojca, poza mlekiem oczywiście.
A ja mam mega doła, normalnie chętnie skoczyłabym z balkonu, tylko pierwsze piętro to trochę nisko.
Zielona, Dzimi i Filip super.
Ewelusik, przykro, że taki smutny był u was dzień babci i dziadka.
Wisienka, dobrze, że udało się tak szybko wybrać opiekunkę. Korzystaliście z jakiejś agencji?
Ela, olej sprzątanie.

Odnośnik do komentarza

Dużo duuuużo zdrowia dla wszystkich chorowitków Malutkich i pochorowanych Mamusiek!!! Oby do wiosny - już coraz bliżej :p

Dzimi - brzydalek :P Filip - przystojniaka! Równowaga jest :P

Lenka wymiata! Ja też kocham soją zmywarkę :D

Kamila - współczuje nocy - faktycznie koszmarna! Emagdalenka u Was też niefajnie! Mam nadzieję że dzis odeśpicie!

Wisienka - zazdroszczę że masz temat z głowy! Ja się muszę rozejrzeć za jakimś żłobkiem. Jak się okaże że nie ma nigdzie miejsca to też będę musiała szukać opiekunki :/

Ja też marzę o tych piłeczkach:))))) Marzył mi się też zamek dmuchany bo za moich czasów takich nie było i jak byłam kiedyś na wakacjach, nad jakimś jeziorem, na jakimś zadupiu, po jakimś alkoholu to poszłam pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni - było bosko :D

Zakupy udane - kupiłam Łobuzowi 5 par spodni w smyku - dałam za wszystko 75zł. A właściwie to w końcu wyzerowałam kartę podarunkową którą Kacperek dostał chyba w czerwcu bo bez promocji to mi szkoda było :P kupiłam też kurtkę zimową w C&A ale niestety za duża i muszę oddać bo mniejszych nie mieli :/

A teraz UWAGA UWAGA - mamy zęba!!! Mały sie bawi, T. mu grzebie paluchami w paszczy, i mówi do mnie że ma zęba. Ja mu że chyba go pogieło. Macam - faktycznie coś jest. Potem go męczyliśmy ale nie chciał pokazać. A wieczorem jak mu ładowałam kaszkę to poczułam na łyżeczce :)))) z objawów to tyle że dziś od 5 do 7 spał z cycem w buzi bo jak tylko wyciągnęłam to płakał. Innych nie zauważyłam - budzi się co 1-2 godziny od 3 miesięcy więc trudno o jakąś zmianę :p i teraz się zastanawiam - czy takie mamy szczęście że Maluszka nie boli czy ja taka super matka że nie zauważyłam :p nawet nie widziałam że ma czerwone dziąsła - w sumie miał jak był chory ale na górze! A ząb na dole! Nie no jakoś nie mogę w to nadal uwierzyć bo odkrycie dokonane jakieś 3 godziny temu :)))) także poza mną i T. - wiecie pierwsze ;)

Bio mamy - a dajecie dzieciom jakieś biszkopty? bo ja mówiłam że słodyczy nie, ale widzę że ma frajdę z podgyzania samemu i na razie daję wafle ryżowe. Patrzyłam na skład biszkoptów i takie stare zwykłe wrocławskie mają niezły skład - tzn maja cukier ale bez syropu gluk-frukt i tych wszystkic E więc się zastanawiam :/ co myślicie? my nie BLW bo ani ja ani moje dziecko się do tego nie nadajemy :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Dominika, Lenka slodziaczka i jaka sprytna! Jest mistrzynią :)
Hanka gratulujemy zabka! Super ze zakupy udane. Ja dziś tez pojechałam z Hania i nawet udało mi się kupić kilka rzeczy dla siebie, żeby odświeżyć garderobę, co prawda powrót do pracy za 3 miesiące ale zawsze jak cos potrzebuje konkretnie to nie mogę znaleźć, a jak nie mam presji czasu - zawsze się uda. Tak było i dzisiaj. Kupiłam tez na wyprzedaży kilka fajnych ubranek dla Hani, m.in.kurteczke już na przyszły rok i kilka pizamek na teraz. Także dzień udany. Noc niestety nie była dobra, ale nie pierwsza i nie ostatnia wiec nie narzekam. Hania zrobiła pobudkę podobnie jak u Aneli o 4 i do 5 była zabawa. Może dziś będzie trochę lepiej, chociaż cieżko jej było zasnąć, w końcu się udało dopiero ok 21.30.
Kamila, Emagdalenka - zdrówka Wam życzę. Wszystkim pozostałym chorutkowm także!
Attka współczuje nerwów, to musiał być koszmar. Faceci są naprawę z innej planety i nie zdają sobie sprawy ze teraz to już są sekundy kiedy dziecko się przemieszcza i może sobie zrobić krzywdę. Oby dzisiejsza noc była jednak lepsza. Nie skacz tylko kochana, jutro będzie lepiej, zobaczysz, na spokojnie.
Jesli chodzi o nianie, to nie korzystaliśmy z agencji, nie było póki co potrzeby. Zamieściłam ogłoszenie na niania.pl, zgłosiło się jak na razie 11 osób, ale pani która napisala jako pierwsza i pierwsza przyjechała na spotkanie jest ta, na która się zdecydowaliśmy. Przynajmniej jak na razie zapowiada się dobrze, ale wiadomo ze może być rożnie. Ma bardzo dobre referencje, potwierdziłam je tez u poprzedniej rodziny, całe życie pracowała z dziećmi, mieszka niedaleko, a do tego jest bardzo pozytywna osoba, ma tez ukończony kurs pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Ucieszyła się ze będzie mogła teraz zając się dziewczynka, bo ostatnio opiekowała się chłopcami.
Frankamama - jako ze to jest dla nas totalnie obca osoba, planujemy założenie małej kamery, nie wyobrażam sobie żeby tego nie zrobić. Muszę mieć pewność ze mojemu dziecku nic złego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ela dziewczyny maja racje, odpuść sprzątanie, należy Ci się odpoczynek po tygodniu pracy. A jak Wiktorek w nocy? Daje Ci trochę wytchnienia ten mały ssaczek?
Zielona oj to będzie się działo jak taki łobuz z Twojego M :/ i gratulujemy fantastycznej nocy :) oby i dzisiejsza taka była!
Dobra wróżko u Was tez szaleństwo z nocą :) wiem co to znaczy cieszyć się z przespanych 3 godzin pod rząd, to jest wprost istne szaleństwo :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Anela tak nasze. domek teściów(ale my narazie zarzadzamy), duży dom nasz. mąż i teść sami oba budowali:D i tak z Izą bylismy,a droge znosiła bardzo dzielnie!!
Hanka05 my wczasowiczów i z tak daleka też miewaliśmy:) Powodzenia z ta pracą!! ja nie mam gdzie wracać, ale będzie dobrze:) Musi być!!:) Gratulujemy ząbka! u nas jeszcze brak ale wg porzekadeł babcinych im pózniej tym zdrowsze;d tym sie pocieszam;d
Attka Wasz neurolog tez taki jakby z innego swiata? nasz jakby nie kontaktował czasami:D Wam tez zyczymy udanej wizyty:)
Dominika, Lenka Spryciara:) ach, ciesze się że Iza jeszcze tylko pełza:D
Zdrówka wszystkim Małym i Dużym Chorowitkom:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

8h temu post, haha jak na Panifione przystało kolo 2 w nocy ;) nie denerwuj się tak mamusia!! Taka cud na lala Ci rośnie ;) a jak serio podejrzewasz jakąś nerwice to marszem na badania bo samo nie przejdzie!

Ja pierdziele, dopiero co uszlam ledwo z życiem przed chorobskiem zasranym to wstalam dzisiaj tak mnie zatoki napierdalaja ze malo co na oczy widzę ;/ dobrze ze Tygrys zdrowie je! Tyle dobrego ;p

Należy mi się paczka ciastek i kisiel... Jak w przedszkolu. Albo to wino z P&P ;( nie dowozą? ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona zdjęcie super. A modelka jeszcze piękniejsza.
Hanka u mnie wczoraj identyczna sytuacja. To ze cyc w buzi cała noc to jakos mnie juz nie dziwi. Ale jak cos zadzwoniło pod metalową łyżeczką to już tak !!! Czyli i my mamy pierwszego ząbka :)
Pola88 rozmarzyłam sie po obejrzeniu waszych włości. Ach...ale bym sobie powiedziała na takiej ławeczce z takim widokiem.
Super ze zakupy wam sie udały :-))
U mnie krasnoludki nie zawitały, ale co tam poczekam jeszcze z jeden dzien.
Teraz tak się nosi śnieg z piachem do domu ze po prostu mam juz dość sprzątania tego. Czy sprzątnę dzis czy za dwa dni to po jednym przyjsciu chłopaków z dworu efekt jest taki sam ;-))))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Kacperek dostal zabka, Franek tez i jeszcze teraz Ela pisze ze Wiktorek tez! To jakas plaga! :-D gratulacje! widzicie dziewczyny w koncu sa dlugo wyczekiwane! A jeszcze niedawno sie martwilysmy ze nasze dzieci bezzebne ;-) Ela zapomnialam Ci napisac: ja zawsze marzylam miec trzech synow. Jeden juz jest to kto wie? :-D

Attka mojego tez niedawno tak zlapalam w locie pozniej bylam cala roztrzesiona. Przeciez to jest SEKUNDA!

Dominika Lenka jaka blyszczaca gwiazda :-))

Hanka no pewnie ze mozna takie biszkopty przeciez to nie tort ociekajacy czekolada, smietana i dzemem z kg cukru ;-)

Panifiona- odpusc nerwy zobacz jaka masz superowa dziewczyne :-)

Zielona ostatnio mojego meza tez tak napierdzielaly zatoki no ale on wzial nurofen zatoki i po bolu a Ty karmisz takze nie wiem :-/ ostatnio mojej mamie uszylam woreczek z piaskiem na zatoki i ogrzanym takim workiem na grZejniku przyklada sie na zatoki podobno pomaga.

Pola88 super masz takie widoki :-)

Aha i Ela: u nas wczoraj tez zauwazylam takie kropeczki pod okiem doslownie z trzy. No nie wiem ja mysle ze to nic takiego. Obserwuj.

Franek juz lepiej dzisiaj - jednak mleko ma moc! a ja dalej gadam jakbym byla facetem i przechodzila mutacje ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej. U nas noc dzisiaj o niebo lepsza. Wieczorem ledwo mecz naszych obejrzałam i padłam. Ake wcześniej uzbroiłam się butelkę z wodą, zeby co godzinę nie dawać cyca. Młody budził się co 2-3 godz., więc ok.
Pola, ja byłam najpierw prywatnie i jakaś dziwna była ta lekarka, a nfz trafiłam na super babkę, która jest też pediatrą i mały miał z nią super kontakt. Teraz też do niej idziemy.
Dominika, Lenka wygląda super, tylko uważaj, żebyś jej kiedyś nie pozmywała :)
Ela, ja non stop odkurzam, bo piach i błoto i ciągle to samo, więc masz rację. Tylko ja mam 38 metrów mieszkanie i nie chce żeby Filip to błoto jadł, jak pełza. Poza tym, to chyba niedługo wszystko zarośnie, bo nie pamiętam kiedy jaką szafkę posprzątałam.
Hanka, Ela, Frankamama, gratuluję zębów u chłopaków.
Zielona, pp chyba dowozi, ale nie wiem czy wszędzie. Jak coś to lepsze musujące jest.
Panifiona, wiem że latwo się mówi, ale nie denerwuj się tak i nie przejmuj.
Ja doła mam nadal. Może jak wiosna przyjdzie to mi się polepszy.

Odnośnik do komentarza

U mnie napewno z pip nie dowożą 50 kn:(.
Hanka ja daje Zuzi takie zwykle biszkopciki bezcukrowe. Też mam kartę do smyka i nic ostatnio nie kupiłam więc leży dalej. Fajnie że wam się udało tyle ciuszków kupić.
Ale mamy wysyp forumowych ząbków super*** brawo dla chłopaków.
Zieloona bo te choroby się do nas czepiają z osłabienia organizm wycieńczony i niewyspany. Dasz radę najważniejsze że mały zdrowieje.
Attka i franiu też bidulki trzymajcie się.
Ela u nas też się pojawiają te krostki jak Zuzia bardzo trze oczka. Przemywam gazikiem jałowym i solą fizj i schodzą a za jakiś czas znowu kilka. Nie wiem co to .

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

U nas już stres Jola zaraz wyjeżdża do szpitala tak się biedna denerwuje i płacze i julcia jej szkoda zostawić. Jutro rano cc robią. Tam aż 7 dób się leży po cc. w szpitalu. Więc jutro wam przedstawię Gabriela. Boziu jak bym chciała ich przytulić pocieszyć a tu tylko skype eh.
Zaraz jak panienka wstanie to.do restauracji pojedziemy z rodzinami żeby nam ten czas oczekiwania szybciej minął w kupie rażniej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...