Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry cioteczki,
W końcu udało mi się was od piątku nadrobić, było ciężko bo mój aniołek stał się gnomem-terrorystą. Chyba przechodzi skok rozwojowy bo już ujechać z nim nie idzie. Na spacerach płacze zanim zasnie tak, że chyba pół osiedla go słyszy, nie chce pić mleka bo zanim sie przyssie do butelki to ryk, dzisiaj w nocy budził sie co 1.5 godz a przeciez karmiony jest mm dałam mu pare łyków wody i spał dalej. Tak wiec układa nam się idealnie :-) tak ogólnie to się rozgadał, paszcza mu się nie zamyka, zaczepia każdego nawet ludzi w kolejce przy kasie
Ania88 Nikodem też pcha tak paluchy do buzi ciagle sie krztusi, ostatnio nawet zwymiotował na babcie przez to.
Marti głowa do gory wiesz, ze dasz rade, jesteś super mamą, u rodziców się zresetuj oddaj Majeczke pod opiekę dziadków bierz ja tylko na karmienie i pełny relaks. Moze pomoże Ci samo porozmawianie z kimś troche starszym, kto sensownie Ci odpowie a nie bedzie gruchać ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie :-) poczytalam wczoraj co nieco i padlam :-P dzis znowu ladny dzien, wiec czekam, aż mala się obudzi bo przysnela na chwilke, jemy mleczko i na dwor :-D

Ostatnio byl temat diet - ja nie stosuje żadnej, ale nie jem od 1,5 tygodnia żadnych słodyczy ani ciast, chodzę ten raz w tyg na fitness, w domu po prostu staram sie mniejsze porcje i waga ruszyła o 0,5kg w dół! :-D

Asik, moja Julka tez dosc dlugo nie podnosila głowy przez obniżone napięcie, dlatego tez chodzimy na rehabilitacje i wszystko juz u nas ok, glowa wysoko jak dzwon, podpieranie na raczkach jest... Pisz, jesli masz jakies pytania lub czegos potrzebujesz :-)

Maratonka - o matkoooo Ty to masz normalnie jakiegoś super silacza strong mana :-P siedzi, turla sie, przemieszcza - extra :-D tyko oczy trzeba miec wszędzie :-P

Fotelik do samochodu mamy cybex aton q - u nas wkladka sie wudluza i rośnie w raz z dzieckiem, wiec jeszcze mamy :-) jestem bardzo zadowolona z tej firmy

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Zielona, nam tez przy szczepieniu wspominali, ze obrzęki można altacetem w żelu, mała miala taka delikatna gulke czerwona na nozce, posmarowalam jej 2 razy i po nocy przeszlo

Dominika, moja Julka zaczela wykręcać wygibasy przy spaniu jak Twoja Lenka!! O matkoo... :-P

U nas tez daleko do ząbków podobno wg pediatry mimo kropek na dziaselkach, slinotoku i pchania wszystkiego do buźki :-)))

Ja tez cierpię ostatnio na brak znajomych, wrocilam na wies, gdzie nie mam praktycznie za bardzo koleżanek, do miasta trzeba dojechać a tam i tak nikt nie ma dla mnie i Julki za bardzo czasu... Nawet chrzestni dają dupy brzydko mówiąc...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Doris1989 a czy to prawda ze muszę najpierw zdobyć skierowanie do rehabilitanta aby stwierdził czy to napewno wzmożone napięcie,bardzo Sie martwię. Nasza lekarka nawet nie zwróciła na to uwagi tylko przez przypadek trafiliśmy teraz na inną przy szczepieniu bo nasza ma urlop. I ja właśnie to bardzo zaniepokoilo. Dziękuję że mogę Sie do ciebie zwrócić z pytaniami. A i mój maksiu ma dziś 3 miesiące :)) pozdrawiam wszystkie dzieciaki u ich mamusie.

Odnośnik do komentarza

Przeraziłyście mnie...jak wam lekarze mówią że daleko do zębów jeszcze a ja już wariuje...pół dnia spędzam trzymając małemu palec w buzi, gryzaka nie chce...oj cierpliwość mi potrzebna, cierpliwość...

No ta kupa z rana to też moja wina bo i mi się wstać nie chciało, nie wiedziałam że sytuacja jest aż tak poważna także tym sposobem to i moja pościel jest do prania a body poszło do śmieci, na noc i tak takie najgorsze zakładam.
Ja to w ogóle jakaś aspołeczna jestem, w ciąży leżałam tyle w szpitalu, po porodzie też tydzień, na szkole rodzenia chodziłam i nie zakumplowałam się z żadną inną mamuśka.. Czy ja taka straszna jestem, tylko wy mnie tu znosicie :D

Odnośnik do komentarza

ale mnie tu nie było :D jak fajnie się wraca :D

mój P czwarty i ostatni tydzień jest w domu, od poniedziałku do roboty wraca, ale to zleciało :D

już się dzisiaj ucieszyłam, że chuligan wyrósł z 62, a tu Dominika wyskakuje z rozmiarem 74 i 80 :D

cudnie śpi to moje dziecię, po kąpieli idzie spać około 20 i śpi do 4-5 rano, dostaje butlę i jeszcze dosypia do 7-7:30. Ma to po tacie :D

jutro szczepienie, druga dawka, przy okazji ważonko. obstawiam, że około 7 kilo mojego syna już będzie

a tak dla przypomnienia dlaczego to chuligan:

monthly_2015_08/majoweczki-2015_34503.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kw2inl59m.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8jir8ytx9.png

Odnośnik do komentarza

Asik, moja pediatra tez nic nie zauwazyla, jak zapytałam to powiedziala, ze u malej to krecz szyjny, a jak zapytałam o skierowanie do specjalisty i czy trzeba jakas rehabilitacje, to powiedziala, ze na razie nie poleca bo to się wiąże z bolesna rehabilitacja dla malej :-/ no szczeka mi opadla po tych słowach, a ze mam kilki znajomych fizjoterapeutów (bo ja grajaca na instrumencie i podczas studiów chorowalam na koniec golfisty), to uderzylam bezpośrednio do nich i chodzę prywatnie. Dostalam namiar na panią z 20sto letnim doświadczeniem w pracy z bobasami metoda ndc bobath (juz kiedys tu tez wspominałam o tym :-). Pani rehabilitantka powiedziała, ze mala ma tak jakby w górnej partii ciała odrobine za niskie napięcie, ćwiczymy i po tygodniu zaczela sama lubiec pozycje na brzuszku o od razu trzymała głowę bardo wysoko podpierajac sie rączkami, wiec przeskoczyla i zalapala o co chodzi :-) normalnie na nfz chyba skierowanie od pediatry do neurologa, a neurolog skierowanie na rehabilitacje - tak mi sie wydaje, ze to taka droga idzie :-( moze skonsultuj prywatnie z jakims fizjoterapeutą?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

Odpale kompa to poczytam dokładnie co kto :D
A mam pytanie- ile Wasze dzieciaka śpią na dobę?
Bo ja juz nie wyrabiam przy Odsetce :-( jak na dobę zbierze się 12-13 godz to skacze z radości! Zaczyna mnie to martwić po woli...

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko moja Pola 12/13 h to śpi w nocy, około 5 karmię ja na spiocha. Po śniadaniu znowu zasypia, a potem to już różnie. Generalnie śpi dużo, a teraz nad morzem do już wogole!!! Cudowne dziecko, jesteśmy tu od soboty, ani razu nie płakała (odpukać ;).

Mnie jeszcze czeka wizyta u gina, ale jakoś mi nie spieszno. Na wakacjach może miało się coś wydarzyć, ale chyba nici z tego. Mam już upragnione dziecko i libido 0. Czyżby dla mnie sex to tylko prokreacja???

Majklel

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej2859ac3azz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3csqvcr09ztkt.png

Odnośnik do komentarza

~Dobra Wróżka
Odpale kompa to poczytam dokładnie co kto :D
A mam pytanie- ile Wasze dzieciaka śpią na dobę?
Bo ja juz nie wyrabiam przy Odsetce :-( jak na dobę zbierze się 12-13 godz to skacze z radości! Zaczyna mnie to martwić po woli...

Dobra wróżko moja też tyle sypia, z czego w nocy okolo 7-8 godz. czyli od okolo 22 do 7 rano :D w miedzyczasie przerwy na cyc, beki i wiercenie sie.. w dzien uwielbia drzemki na 15-40 min. Wczoraj coś ją napadło ze pol dnia przespała przez co co chwila zaglądałam czy żyje!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

My już po powrocie do domu. Pierwsze wrażenie synek oczy jak pięć złotych i chłonął nowe obrazy, na początku tylko chwile popłakał. Później jeść nie chciał bo nie miał czasu, rozglądał się cały czas. Skończyło się u mnie pobudką o 1.10 bo dosłownie cyc mnie obudził. Nakarmiłam na śpiocha i spał do godz. 6. Więc chyba szybko się aklimatyzuje do nowych miejsc.

Otulinka a Wy po długiej nieobecności wracacie? Z tym ulewaniem to może rzeczywiście przez te rączki w buzi.

My dziś po szczepieniu na rota. Pediatra nam powiedziała że powinien dostać pierwszą dawkę przed ukończeniem 3 miesiąca a że to wypada dziś to nam jeszcze zaszczepi. a za dwa tyg. dopiero nam zaszczepi kolejna dawką 6 w 1.
Waga dziś 6850, wyjściowa 3800. Wiec nam rośnie synek na cycku tylko. Ale od godziny 11.00 z małą przerwą na karmienie synek śpi cały czas a jest 15.30. Ciekawe czy to po szczepieniu czy w "nowym" łóżeczku tak śpi?

Asia 82 i Maratonka Kamilek przybija piątkę z waszymi synkami w dniu ukończenia 3 mc życia :D Wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...