Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Emilka powodzenia jutro :D mój Kacperek za tydzień dołączy do grona ochrzczonych beretow :D ale ja mam total luz jeśli chodzi o organizacje :D

Darka wszystkiego dobrego :D bawcie się dobrze i dziś i tak wogóle w życiu!

Marti najlepszego dla Małża :D

My dziś sami u teściów. T.bawi się na kawalerskim brata. Jak mnie nie zaprosili na panienski to założyli że nie przyjde czy mnie panna młoda nie lubi? B-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Panifionaa badz dzielna!!! Ja tez mam czasem nerwa ciagle mowie M ze sie rozwiode, dzis mamy rocznice. Chcial gdzies mnie zabrac nie zgodzilam sie powiedzialam ze najlepszym prezentem bylyby papiery rozwodowe (oczywiscie tego bym nie chciala ale czasem tak mnie wkurza)

My od 4 nie spimy :-( Maluch zasnal przed 22 byly 4 pobudki i teraz gada w najlepsze.... chyba buzka go swedzi napilam sie szklanki mleka a on teraz ma jakas wysypke i szorstkie policzki pewnie od tego :-(

Odnośnik do komentarza

Panifiona ja tez mam nieraz takie myśli. Tak sobie mysle ze po co mi to bylo. Nowy facet, Male dziecko. A miałam juz dzieci odchowane, wszystko poukładane. Ale jak się maly usmiechnie do mnie to juz wiem po co :-) teraz mamy trudniejsze chwile bo dzieci są Male my jestesmy zmeczone, niewyspane i drażni nas byle gowno. Ale za rok spojrzymy na to całkiem inaczej. Zobaczysz. Tych trudnych chwil nie pamięta sie jak bólu przy porodzie

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

MARATONKA nie odpuszczaj alimentów. Sąd nie patrzy tylko na sytuację ojca ale na potrzeby dziecka. Jeżeli o faktury chodzi to zbieraj wszystkie.. Jak będzie taka potrzeba to ja mogę brać faktury na twoje nazwisko i ci wysyłać. Dla mnie to nie problem:) pisz jak będzie taka potrzeba. I naprawdę nie odpuszczaj bo facet nie jest tego wart

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09khuh6257f.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Panifiona, dawaj ten węgiel tutaj! Powtórzę po raz setny: ja kiedyś planowałam oddać dziecko w ręce lepsze niż własne i nikt mnie tu nie zlinczował, nie ocenił. Przeciwnie, dostałam wsparcie NIEZALEŻNIE OD DECYZJI JAKĄ PODEJMĘ. Nie licząc trolla, który i tak w końcu zdechł.
Gdzie znajdziesz taką ekipę?

Milena, cudowna ta Twoja propozycja, ale obawiam się, że już po ptokach, bo na to, na co faktur nie mam, jest już późnawo. Chyba, że czegoś nie ogarniam (to pewne).
Ale dziękuję, że mnie popchnęłyście kijem, zabrałam się za temat już w nocy :*
Szołmasgołon!

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Paifiona pisz smialo!! gdzie jak nie tu?
kazda z nas ma pewnie zjazdy i chcialaby kazdego kopnac w dupsko i wystrzelic na ksiezyc albo czasem zabrac swoje manatki i wyjechac daleko stad...! ale po chwili to przechodzi ;) ja mojego chlopa mimo ze kocham, czasami mialabym ochote udusic tak mnie doprowadza do szalu! jeszcze w sumie Wam na niego nie narzekałam ale moze kiedys nadejdzie ten dzien ;p wtedy zajme calą strone internetowa chyba ;p

Maratonka nie odpuszczaj gnojkowi!! badz twarda i walcz! w koncu robisz to dla syna!

Emilka a widzisz i Ty sie doczekalas przespanej nocki :))) Kacperek zlitowal sie nad mamusią ;) i trzymam kciuki zeby byl dzisiaj grzeczniutki podczas chrztu :)

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Kate 94 mieliśmy okropne problemy z kupa i gazami .. był czas ze tylko czopki glicerynowe pomagały ... codziennie dawałam mu herbatkę rumiankowa, espunisan chyba z 5 razy dziennie po ok 7 kropelek masowa łam brzuszek robiłam rowerek nóżkami na brzuszku tez dużo leżał.. od kiedy je ten pepti po jakimś czasie zapomniałam co to problem z kupa ... aaa zapomniałam dodać że też dużo baaaardzo dużo pomógł nam debridat na receptę .. poproś pediatre to ci wypisze. Naprawdę dużo dał

Odnośnik do komentarza

Maratonka nie odpuszczaj alimentów nie ma co się unosić honorem ani udowadniać ze da się samemu rade bez pomocy gnojka bo ta kasa należy się maluszkowi. Niech facet ma jakikolwiek obowiązek. Sądy juz nie są takie jak kiedyś i stają zawsze po stronie dziecka .. ja dostawałam alimenty i mimo że nie były jakieś kosmiczne bo od urodzenia nikt ich nie podnosił to gdy przeprowadziłam się na swoje to było chociaż na cześć opłat .. pamiętaj ze to nie robisz dla siebie ale dla maluszka bo miłością go niestety nie nakarmisz za kilka lat a nie oszukujmy się .. dziecko kosztuje ;) wiec działaj kobietko wspieramy cie we wszystkim ;) moja kumpla teraz tez wywalczyła 700zl na dziecko mimo że jej facet nie ma udokumentowanych faktycznych zarobków bo pracuje za granicą na czarno.

Panifiona pisz ... wylej to nie siebie. Duszone wewnątrz emocje narastają a Justynka wyczuje u ciebie ten smutek i sama będzie rozdrażniona. Uszy w górę :*

Dziewczyny żałuję że nie karmie cycem i nie wstaje co 2 h na karmienie .... moje dziecko zjadło ostatni posiłek o 22.30 a następny mu wcislam o 10.30 bo mu zabawy w głowie ... wstał i gadał do karuzeli .. na spaniu nie ma mowy żeby zjadł a w dzień jak nie chce to histeria murowana ... mam dość .. jak zbliża się pora karmienia mam ochotę walić głową w ścianę ... to nie jest chyba normalne żeby dziecko miało 12 h przerwy ..

Odnośnik do komentarza

Nie odpuszczę, tak mi dopomóż buk.

Tymczasem mamy oko na majowe dziewczyny :) Mateczki, chowajcie mądre kobietki, ja stanę na rzęsach, żeby Młodego bardziej obchodziło co w głowie u koleżanek niż "wizaż". Przełkniecie, że zięć bez chrztu będzie? No, chyba, że się ochrzci sam jak będzie chciał, nie odwiodę a wesprę.
Kalina, nic ciekawego nie napisałam, ale skoro wzywasz do tablicy, to postaram się bardziej :)
Mua :*

Chłopię dziś kończy 2mce i 2tygodnie. Kiedy to zleciało...

monthly_2015_08/majoweczki-2015_33608.jpg

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...