Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przeterminowana

No tak mi właśnie powiedzieli, że jak cewnik nie zadziała to oksytocyna, ale mam cichą nadzieje, że w nocy się samo zacznie i po krzyku.

No w szpitalu bezpieczniej bo stała opieka, ale też są tu kobietki, które po pare tygodni juz tu leżą z problemami także się czlowiek oslucha.

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana trzymam kciuki aby wszystko poszło szybko i sprawnie:-)
Ja dziś byłam na kontroli w poradni szpitalnej. I mam skierowanie 22.04 / 8:40na cesarke, ze względu na te komory w główce i ze się nie przekręcila. Wiec zostaje mi teraz czekanie... Moje dzieciątko ma 2800 tak myślę ze stosunkowo male ale zobaczymy jaka będzie jak się urodzi:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

[quote="pacia1010"]Przeterminowana trzymam kciuki aby wszystko poszło szybko i sprawnie:-)
Ja dziś byłam na kontroli w poradni szpitalnej. I mam skierowanie 22.04 / 8:40na cesarke, ze względu na te komory w główce i ze się nie przekręcila. Wiec zostaje mi teraz czekanie... Moje dzieciątko ma 2800 tak myślę ze stosunkowo male ale zobaczymy jaka będzie jak się urodzi:)

Moja koleżanka urodzila chłopaka 3900 choć na skanie w 37 tyg miał tylko 2600 więc nie ma się co martwić :-)

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

Edi88
Sandra początkowo objawiało się tylko drętwieniem dłoni w nocy a teraz na stałe mam zdrętwiałe właśnie 3 palce u obu dłoni (kciuk, wskazujący i środkowy) przez cały czas odczuwam w nich mrowienie do tego czasem dochodzi sztywnienie no i ból dłoni... Ponoć po porodzie ma minąć:) więc czekam
Przeterminowana widzę, że nie tylko ja nie mam spania :)
ja tez od 2 tyg dobrych mam ten problem budzinir zgaga łazienka albo bóle pleców

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej:) ja po dzisiejszym dniu mam dosyć siedziałam ponad 3h na ip bo pierwsze ktg wyszło mi źle mały w ogóle się nie ruszał zastanawiali się czy nie przyjąć mnie na oddział i do tego wszystkiego ciśnienie skoczyło mi 150/100 ale na szczęście drugi zapis był już dobry... :) powoli stwierdzam że chyba nigdy nie urodzę... eeh

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki... Byłam u sąsiadki ma cudo 8 tygodniowe i wiecie co ma huśtawka dla niej co prawda ona ma fisher price ale są kosmiczne drogie do prądu.. Ja patrzyłam bright starts na allegro new kosztuje 350 ale wracając ta mała ma trochę kołki no i płacze importem wam że ta sąsiadka wsadzavja w tą huśtawka po odbiciu po jedzeniu i mówi że ona jej ratuje życie bo mała zaraz zasypia i faktycznie sama widziałam pada w tym jak mucha, zasypia moment no i się zastanawiam... Czy któraś z was bierze to pod uwagę lub ma? Używka na allegro od 150zl do 200 a tapicerkę całą się zdejmuje pierze tylko że na baterie...

Odnośnik do komentarza

Sandrija się chyba też zdecyduje na taką huśtawkę tylko nie wiem czy na fisher,kinderkraft czy na bright starts... Mam blisko sklep internetowy duży pojadę tam i zobaczę te cuda :-D
Dziewczynki u mnie nic kompletnie się nie dzieje :-P. Ja teraz przeglądam rzeczy ciągle malej :-P Wczoraj byłam tam w tej hurtowni sklepie internetowym i już sama nie wiem co mam dokupić. Wczoraj kupiłam pościel do wózka chociaż mam 4 kocyki różnej grubości i kołdrę, kupiłam matę edukacyjną jakąś zawieszkę do wózka z firmy lamaze i powiem wam cudnie kolorowa, szeleszcząca:-P. kupiłam prześcieradło na przewijak frotte, parasolkę do wózka:-) i powiem Wam że jeszcze bym tam pogrzebała i cos bym kupiła ale mąż miał już dosyć aaa i kupilam materac do łóżeczka turystycznego bo jednak ten materac w łóżeczku się nie nadaje a u mnie turystyczne stoi w salonie na dole (pokój malej jest na piętrze) mam kołyskę ale nie chce latać na górę ją odkładać i warować z nianią niech siedzi sobie z nami:-P no i chyba mam szał zakupów,jeszcze kupiłam 4czapeczki i.piękne dwa pajace w kwiatuszki :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...