Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje irytujace sa pytania czy juz dzidzia wyjdzie itp . Jak wyjdzie to ktoregos dnia sie dowiedza ;) hehe

Zaraz wszystkie sie posypiemy zobaczycie , ja tez juz tuz tuz ;) wiec pewnie na dniach urodze ;)

;) mala tak sie rozpycha , wsadza swoje konczyny pod zebra i sie tak rozpycha, dziwne uczucie no ale coz , jakos sie wytrzymuje ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie :) juz piąty marca wiec dwa dni do terminu i sama w to nie wierzę że jeszcze w dwupaku , od samego początku na podtrzymaniu potem od 27tyg zagrożenie przedwczesnym porodem a teraz nic , codziennie sto telefonów , wiadomości itd czy juz , jak się czuje , męczy to strasznie , czuję tylko ze główka mocno napiera , zero skurczy , przestałam śledzić internet w szukaniu objawów , mam już rozwarcie na 4 cm i cały czas wylatuje czop śluzowy i tyle , zaczynam martwić się ze będzie coś nie tak , że przenoszę za długo , lekarz kazał mi przyjść 12tego gdyby nic się nie zmieniło . Te czekanie jest najgorsze ...

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Magdalen87, spokojnie, najwyraźniej dzidzi wygodnie w brzuszku :) co ono się będzie spieszyć jak u Ciebie ma ciepło, a tutaj u nas pogoda taka różna i zimno ;) w końcu się zdecyduje na pokazanie się, moja koleżanka tez przynosiła 5 dni i jak miała jechać do szpitala na wywoływanie to właśnie dzień wcześniej tego piątego dnia zaczęła się akcja porodowa :) a może po prostu dzidziuś sprawdza Twoja cierpliwość? :D nie martw się na zapas, będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Edysia83 - trzymam kciuki :)
Teraz zasypię Ciebie pytaniami, ale to dla mnie ważne. Jakie miałaś ciśnienie ze od soboty już jesteś w szpitalu? Udało im się je unormować? Na kiedy masz termin i kiedy mają zamiar indukować poród? Z góry dziękuję za odpowiedź :D
Ja wczoraj wieczorem miałam potworny ból głowy i ciśnienie właśnie podskoczyło a dziś z rana juz znowu niższe, jak jeszcze raz skoczy to jadę do lekarza :(

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza
Gość Edysia83

Mecca 180/101 a potem 164/95 od października jestem nas lekach na Dopegycie jak leżę w szpitalu to nie przekracza 130 jak wczoraj na siedząco 2razy zmierzyli to 149/90... Od poniedziałku próbują przyspieszenia porodu Najpierw miałam cewnik Foleya potem żel z proglastynami a teraz codziennie sprawdzają czy szyjka się skróciła żeby dać oksytocynę... Nie wiem jak to będzie...

Odnośnik do komentarza
Gość Edysia83

Dzisiaj mi jeszcze dali spokój jutro mają mnie zbadać i zobaczyć czy coś się zmieniło i wtedy decyzja a dopóki życie dziecka nie jest zagrożone nie chcę słyszeć o cesarce... Zresztą na razie tego nie proponują...

Odnośnik do komentarza

Ola12,mecca- ja wczoraj rano byłam na KTG wszystko oki a wieczorem mała prawie wcale się nie wypychała, a dziś już normalnie więc pewnie na koniec już tak dzieci mają :)
Edysia83-powodzenia :) do terminu już nie długo mamy bo ten sam dzień 16 choć ja mam nadzieję że mój skarbek zdecyduje się wcześniej :) jakoś boje sie tej indukcji..
KamiKamila-już pewnie urodziła :) :) ale cisza cekamy na wieści :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeszcze takie pytanie... czy jak kładziecie się spać np na lewy bok to Wasze pociechy też od razu wypychają sie na tą strone tak że jak położycie się na plecy to dziecko jakby było tylko i wyłącznie z lewej strony a prawa jest mniejsza??? nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza

Tete ja mam od poczatku tak ze mala wypycha mi prawa strone i jak leze czasami na plecach to brzuch mam bardzo nierowny tzn po prawej stronie taki wzgorek smiesznie to wyglada,natomiast teraz czuj e slabo ruchy nawetbzaczelo mnie to martwic a wiyta dopiero za tydzien jak sie nic nie wydarzy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Teta - też tak mam czasem się śmieje że Młody spada razem z brzuchem na tą stronę na której leżę akurat a druga się zapada. A jak położę się na plecach to już w ogóle kształty przyjmuje jak z kosmosu :D

U mnie ciastko zrobilo swoje - tryb Active włączony :D

Ciekawe jak tam KamiKamila...

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki kochane jestem spokojniejsza:) bo ja to już w głowie miałam stooo teorii bo ja mam problem z AFI i myślałam że dzidzia tak się przesuwa bo tam jest więcej wody... ale co to już do głowy nie przyjdzie to masakra :) a mnie jakoś od dwóch dni zimno telepie :( mam takie dreszcze.... Wczoraj się ogoliłam mam nadzieję że to ostatni raz w dwu paku :) bo sił brak no i codziennie też nie będę bo skóra wrażliwa a po za tym jak delikatny odrost będzie to przecież nie mają prawa zwrócić mi uwagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...