Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja znów nie znalazłam herbatki z liści malin. Podjechałam nawet pod sklep zielarski, a tam... spożywczy ;/ Zamówię w aptece internetowej, tylko to może ze 2 dni potrwać nim ją dostarczą. Nawet nie pogniewałabym się, gdybym nie zdążyła jej odebrać :D
Dziś miałam oddać mocz do badania, ale znów nie dałam rady. Moja córcia w nocy jest nadaktywna. Zrobiła sobie z pęcherza worek treningowy :D

Ciekawe czy mamy już nowe mamusie forumowe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Ja piję od tygodnia tą herbatę - raz dziennie. W smaku średnia przynajmniej dla mnie, no i nie wiem czy to dzięki niej ale od trzech dni pobolewa mnie podbrzusze tak jak przy okresie. Od przyszłego tygodnia zamierzam zwiększyć ilość do dwóch filiżanek. Zobaczymy co to będzie.
Bubs u nas w aptekach tez jej nie ma, znalazłam ją w sklepie zielarskim.
:D

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, trochę się uspokoiłam, zobaczymy jak będzie przybierać na następnej wizycie.
aregulska90- powodzenia i trzymam kciuki.
Dziewczyny od którego tygodnia pijecie tą herbatkę z liści malin, ja zaopatrzyłam się w nią już dawno i szczerze mówiąc teraz jak już nadchodzi pora zapomniałam o niej :)- ciążowa głowa.... :).

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, kilka dni nie zerkałam a tu tyle napisałyście ze muszę w nocy czytać :P aż zarejestrowałam konto, chciałabym mieć taki suwaczek jak niektóre z was mają ale nie wiem jak się go robi?? w środe byłam u ginki, wszystko zamknięte, synek waży ok 3-3,4 kg, jak na 38 tydzień to jest ok, dam rade :D Ginka mówi ze urodzę pewnie po terminie ale nie wiadomo, boję się tego "po terminie", boje się indukcji itp, chciałabym wszystko naturalnie ...a u mnie oprócz czasem twardnienia brzucha i lekkich skurczy raz na dzien nic sie nie dzieje, oczywiście nie śpię bo mój syn wariuje w nocy, muszę go przetrzymać jeszcze z godzinkę i może zaśnie a ja z nim :) też tak macie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlifo5t2r87.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie :) ostatnio u mnie dużo fałszywych alarmów , rano idę do lekarza na wizytę , zostało 8 dni do terminu a moja starsza córka dostała wczoraj ospy :( obym usłyszała jutro jakieś dobre wieści bo ciężko mi ostatnio z wszystkim samej . Czop odszedł mi już dawno , rozwarcie ostatnio było na 2cm i codziennie mam nieregularne skurcze , martwię się bo przez całą ciaze przytylam 4kg , brzuszek wydaje się mały , a mój synek na poprzedniej wizycie miał około 2700g .

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Aregulska90, trzymamy kciuki z Mikołajem! :*

Dziewczyny, dobra rada, doceniajcie teraz, że możecie jeść kiedy chcecie! :D Ja od 7 próbuje się wyrwać od małego na śniadanie, sprawa o tyle utrudniona, że tata musiał pojechać do miasta, a mały ciągle przy cycu :p I na mnie śpi, jak go odloze do kołyski to od razu zaczyna poplakiwac, cwaniak mały ;) Uważam za sukces to, że udało mi się ubrać :D

Odnośnik do komentarza

Rerenata- oj ja nie wiem z tym jedzeniem bo ja mam taki apetyt że masakra aż sie sama powstrzymać nie mogę :( mam tylko nadzieję że po porodzie spadnie...
A ja wczoraj byłam na KTG i jutro znów a w poniedziałek KTG i USG sprawdzenie tych wód a ja teraz tyle wody pije że aż mi nie dobrze po niej.... ale tak jak pisałam apetyt też mega :( dziś mam gorszy dzień.... czuje się taka wielka i jeszcze na tym KTG nie ma żadnych skurczy ani nic :( Niunia sie wierci od samego rana jeden plus tego dnia :) Przepraszam że Was zanudzam :* Miłego Dnia Mamusie!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...