Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pasiok - śliczny stanik! jak ja Ci zazdroszczę! Ja z moim H nijak nie mieszczę się w sieciówki :( alem kupiła gazetkę i tam jest kilka sklepów, które chyba w wolnej chwili nawiedzę ;)
Dziś też zamówiłam siatę ubranek od bratowej i kołyskę :) wdzięczni są, że zabieram, bo im się stare rzeczy młodego z piwnicy wylewają ;)

Odnośnik do komentarza

Monia- w I ciazy jadalam po pol kg ciastek naraz, co prawda mialam anemie, przewalilam 20 kg ale po porodzie to prawda szybko ucieka. Co do placzu, wczoraj juz nie dawalam rady z tymi nudnosciami, mialam straaaaaszne mysli i se poryczalam- ulzylo.

MadreA- chlodnika nigdy nie mialam przyjemnosci jesc wiec szczerze nie wiem jak bym zareagowala. jak qidac kazda ciaza jest inna- jedyne cobprzebieglo identycznie to cycki mi pierwsze wywalily- rozstepy mam po pierwszej mam nadzieje ze wiecej nie bedzie, a porod- byleby nie byl gorszy od poprzedniego bo zle nie bylo.

Pasiok- stanior ekstra!!!

Co do zakupow ja tez nie przepadam, a moja cora wrecz nienawidzi, ile klotni przeprowadzamy jak trzeba gdzies jechac....

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n8iikxjgyj6za.png

Odnośnik do komentarza

jejku jaka cudna bielizna,
heh ja też jakiś czas temu na zakupach po staniki i majtki ciążowe byłam, ale biust w takim tempie mi rośnie że już wszystko za małe
z miseczki B miseczka D mi się zrobiła
więc bez staników chodzę, tylko jak do lekarza idę to w stanik się jakiś wciskam ale później tak piersi bolą że masakra

Odnośnik do komentarza

hehehe :)
ja będę się posiłkować "łupami" naszych drogich forumowiczek. tak jak np. to co Pasiok wkleiła:) ale wiem już gdzie mam iść i czego szukać:)
co do słodyczy Kasixa to ja od zawsze jem tonę słodkości. na początku ciąży mnie odrzuciło totalnie, ale teraz wróciło.. a szkoda:)
no ale skoro dzieciak chce to proszę bardzo :P tylko mogłoby też chcieć trochę zdrowszych rzeczy..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, Dziewczyny :)
Ja dziś się stołowałam na mieście. Mój Adaś awansował, więc "oblewaliśmy" to chłodnikiem i obiadkiem w fajnej knajpce :)

Zizu, ja też schudłam 1kg, czyli wróciłam do wagi sprzed ciąży. Znów ważę 51kg. Na początku mnie to martwiło, bo jedzenie słabo mi idzie, choć mdłości już odpuściły. Ale kiedy zobaczyłam, że mój maluszek mierzy 6,57mm, czyli jest całkiem spory, przestałam się martwić. Widocznie taka nasza "uroda". Jeszcze będziemy duże :)

A dziś mi się mój dziadek śnił. Zawsze jak on się śni, to dzieje się coś niedobrego. Jakby mnie ostrzegał. Czekam na wyniki z krwi i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nie wiem, czy zakrzepica wychodzi w tym badaniu i czy to też jest podstawa do amnio, na którą tak, czy inaczej się nie zdecyduję.

Ja też nie lubię zakupów. Po galeriach chodzę, jak za karę. I nigdy nic mi się nie podoba, albo kasy szkoda i znajdę wiele innych powodów, żeby sobie czegoś nie kupić. Głupia jakaś jestem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgvcqgvjw6gfpw.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)

Nadrobiłam:) No cóż dzisiaj rozmawiałam z przełożoną w pracy i się dopytałam po cichu jak szefowa zareagowała. No i oczywiście nie była zadowolona. Nawet chciała kogoś na moje miejsce szukać bo się bała, że zaraz na zwolnienie ucieknę a potem wszystkie urlopy po kolei. Ale dogadałam się z przełożoną tak, że będę pracować dopóki dam radę (mam nadzieję że do porodu) no i po porodzie biorę macierzyński, a później pójdą mi na rękę i będę pracować na pół etatu (teraz 3/5) a wtedy należy mi się też od zusu urlop rodzicielski a co za tym idzie dodatkowa kasa^^ chyba 60% jak pracuję.

Co do waszych pytań Pasiok i Monika.
Ja leczo zrobiłam z :
-kabaczkiem
-papryką
-boczkiem wędzonym
-kiełbasą
-pomidorami
-marchewką
-pieczarkami

Jem podobnie jak przed ciążą czyli w sumie wydaje mi się że nie za dużo (przed ciążą się odchudzałam). Ale po prostu jak zjem więcej to mi niedobrze i boli brzuch. Jem raczej wszystko. Już mi przestało wszystko śmierdzieć. Niecałe 2 tyg. tak miałam tylko. Za to zauważyłam , że zmieniłam jadłospis jakościowo. Coraz lepiej mi mleko wchodzi, ale tylko z płatkami, jem dużo więcej owoców i warzyw. I na twarogi mam częściej ochotę. Dziecko się wapnia dopomina :) Z mięsa dalej najlepszy dla mnie drób ale przynajmniej już mi tak nie śmierdzi wieprzowina. I ostatnio w ogóle nie mam ochoty na słodkie typu czekolada. Z czego się ogromnie cieszę, bo już dość tłusta jestem ;p Bardziej bym zjadła koktajl, albo ciasto domowe. Pasiok pisałaś coś o serniku MNIAM :D
I świetny ten stanik ale niestety nigdy w hm nie mogłam na siebie rozmiaru dostać. Przed ciążą nosiłam D a teraz DD lub E :| tylko mąż się cieszy.

A co do mojej infekcji. Od dzisiaj biorę Augmentin 1g. 2 x dziennie. Mam siedem dni brać. Ginekolog i rodzinny mówią, że teraz już mi nie zaszkodzi i mogę brać. Do tego probiotyk, żebym grzybicy nie dostała. No i dostałam na usg j. brzusznej, żeby skontrolować moją torbiel na nerce, bo może coś się z nią dzieje i dlatego mam infekcje. Jak coś będzie nie tak to mnie do urologa skierują.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371cb0ubawb.png

Odnośnik do komentarza

Mam wyniki :) wszystko gra, nie ma więc wskazania na amnio :0))))

Jaja były bo sam lekarz do mnie dzwonił i na początku zaczął: tylko proszę się nie denerwować... a ja mało nie zemdlałam. Okazało się, że sierota moje wyniki z USG gdzieś posiał więc mu dyktowałam przez telefon z mojej kopii. Grunt, że z krwi wszystko gra, na USG przezierność 2.0 normalnie jakbym piła to bym chyba opiła :)

Dziś zapadła decyzja, że jutro córeczce mojego chłopa mówimy, że będzie miała rodzeństwo o któe tak nas ostatnio męczyła :)

Odnośnik do komentarza

Jestem już po :) Lekarz potwierdził niskie NT 1,4 mm. Powiedział, że cudnie nam się dzidziuś udał. Mam jutro u niego w szpitalu PAPPA na NFZ. Dostałam płytkę. Mój R był bliski płaczu bo przestała to być plamka na monitorze czy fasolka na zdjęciu, tylko dzieciaczek który jest strasznie ruchliwy. Do tego bicie serca usłyszeliśmy. Było bosko. Oczywiście nie przestanę się martwić. Już nigdy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yupjy6731gypa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/oar89n73l0j020yr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...